שרשור שאלות לטלי שרון

שירוש1989

New member
../images/Emo176.gif../images/Emo127.gifשאלות לטלי!!../images/Emo36.gif

אני שמה עכשיו את השאלות כי לא יהיה לי יותר מחשב כנראה ): מנהלים סליחה שזה פה רציתי שתראו את זה ואם אפשר תוסיפו את זה לשרשור השאלות.. וסליחה על המגילה הבלתי נדלית ועל השאלות הסתומות לא היה לי זמן לערוך אותן 1. את מי היית רוצה לשחק בטב"ע אם לא את רננה? 2. עם איזה שחקן את הכי נהנית לשחק בטב"ע? 3. היית פעם בתנועת נוער? אם כן איזה? 4. מזה בשבילך עולם מושלם? 5. 3 פריטים שהיית לוקחת לאי בודד? תנסי להיות מקורית.. 6. מה היית עושה עם מליון דולר? 7. מה הגובה שלך? 8. מס' 13 עושה מזל טוב או רע?(אני מאמינה שטוב, נולדת ב13..) 9. מה הכי מעצבן אותך ברננה? 10. במה את דומה לרננה? 11. ומה את אומרת על התגובות שלה לכל מה שקורה לה? 12. מה השיר הכי אהוב עלייך? 13. האם היית רוצה לשחק שוב דמות שכוללת שירה? 14. מה הכי היית רוצה לשנות בעצמך ומה את הכי אוהבת בעצמך? 15. איזה סרט\ספר טוב קראת לאחרונה? 16. את זוכרת שבמיכאלה הייתה סצנה שאמרת ל"משה" שסיבה שתשאיר בארץ זה עפר שכטר? 17. למה את ועפר הכחשתם שאתם ביחד אחרי שהתראיינתם על זה? 18. מה את חושבת, באמת, על כל תופעת המעריצים? את נהנית מהטירוף סביבך או שאת ארק מחכה שזה ייגמר? 19. את מגדירה את עצמך כבנאדם מלא ביטחון עצמי או ביישן? ובהתאם לתשובה האם את מרגישה שזה מפריע לך במשחק\לשחק דמויות ששונות ממך? 20. היית יוצאת עם מישהו כמו כפיר במציאות? או היית סולחת על דבר כמו שכפיר עשה לרננה? 21. האם את נוהגת לאכול עוד שילובים מוזרים כמו קוטג' וסלט כרוב אדום ביחד? ולמסור לה שהיא תמיד מוזמנת אצלי לממליגהP: 22. מה נראה לך גובל בטירוף\מוגזם בהערצה אלייך? האם את תומכת בהערצה בכלל? 23. בהתחשב בזה שכל כך הרבה ילדים ובני נוער רואים אותך בטלנובלה, בלוג טיוי וכו', וחלקם הגדול לוקח אותך כמודל לחיקוי, זה לא מרתיע אותך לעשן בראיונות, בסדרה וכו'? 24. איך היית רוצה שמעריצים ייגשו אליך, אם בכלל? 25. איזו דמות את אוהבת יותר? דורין או רננה? 26. אם לא היית שחקנית היית..? 27. האם יצא לך לשחק בדמות שממש קיצונית ממך באופי או שונה במיוחד? אם כן איזו? 28. ספרי לנו משהו שאנחנו לא יודעים עלייך 29. איזה סצינות הכי קשה לך לשחק? 30. מה את חושבת על התגובות עליך ואליך בפורום? יש תגובות שאת נפגעת מהם? אה ואם אפשר ד"ש ולמסור לה שאני חולה עליה.. תוווודה!!

talosss

New member
עזבו לא צריך לשאול יורתר שאלות היא

חיסלה את כולםםם חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

עדידוד

New member
לטליי.. שאלה הכי חשובה

כודם כול תידעי שאני מתה עליך ואת שחקנית מוחשרת מאווד.. עם איזה פרטנר היה לך הכי כיףף לעבוד עד עכשיו?

שאלות לטלי שרון המקסימה =]

1. איך זה לשחק דמות של משוגעת בבית חולים? שיחקת את התפקיד ממש טוב [כמו שאת יודעת] ואני רוצה לדעת איך נכנסת כל כך לדמות? 2. ספרי פאדיחות מהסט 3. אם לא היית משחקת את רננה, איזו דמות היית רוצה לשחק? 4. עם מי מהשחקנים בסדרה את הכי נהנית לשחק? 5. מה את חושבת על רננה? האם היית מתחברת איתה? האם אתן דומות או שונות? במה? מה היית עושה אחרת במקומה? יומטוב! אוהבת אותך.

לטליייי

כל השאלות ששאלו עד עכשיו זה גם ממני.. רק אם את יכולה למסור לי ד"ש..!!!!!!! מתה עליךך.. את שחקנית מדהימה אין כמוךךךך

illy4

New member
שאלות לטלי שרון

קודם כל בבקשה תגידו לה שאני מעריצה מספר 1 שלה!!!!!! שאלות: אתמול ילדה באה וביקשה ממך חתימה להילי? אם כן היא ביקשה את זה בשבילי. בבקשה תעני על השאלה הזאת. איך זה להיות שחקנית כל כך נערצת? פונים אליך ברחוב? הילי(אני בת)

שירוש1989

New member
אל תדאגי יש לי עוד..

רציתי להשאיר לכם משהו..P: סתם סתם אל תדאגי במילא לא ישאלו את הכל, אם בכלל \:

Pink Punk

New member
וואי היא כולה בת 26

לא מופתעת האמת... טלי מתה עליך!!! השחקנית הכי מדהימה!!!!!!!

טלי שרון

האם את החברה של עפר שכטר? האם את גרה בת אביב? מה דעתך על עולם מושלם? האם את אוהבת את עפר שכטר? מתי היום הולדת שלך? איזה שוקל את הכי אוהבת? האם את אוהבת לשנות את עצמך? האם יש לך אוטו או אפנוע? האם את אוהבת לעשות טלנובלות? האם את אוהבת לשחות ולקרוא? האם את אוהבת לצאת מי הבית? עם מה את מזדהה עם רננה? האם את אוהבת את הדמות שלך רננה ? האם את יוצאת לבלות בלילה?

שאלות שלללללללי!!!!!

קודם כל אני אוהבת אותךךךךךךךךךךךךךךך
1. מה היית משנה בדמות של רננה? 2. האם שמת לב שכל הדמויות שמשחקות מישהו שאוהב אותך ואת אותו מתים <כמו משה ואפרת>? 3. אם לא היית שחקנית מה היית?? 4. מכל מה שעשית עד עכשיו מה הכי נהנת?

למעלה