שרשור שאלות לטלי שרון

hadarbis

New member
שאלה

משחק בחברת כל כך הרבה אנשים חשובים עם קריירה ארוכת טווח- האם זה גורם לך לגדילה וצמיחה מבחינת משחק, או שאת לא מתייחסת לזה בכובד ראש? וחוץ מזה, את אחלה שחקנית ויש לך עוצמה אדירה במשחק שלך

shai6

New member
איזו מקסימה ומהממת!!!!!!!!!!

טלי ממש חמודה!!!!!!!! הנה השאלות אולי ישאלו את השאלות שלי 1 אתי אהבת יותר לשחק,את דורים אקריש או רננה לוסטינג 2 עם מי יותר כיף להתנשק עם עפר שכטר,או מיקי לאון 3 מה הקטע של "אמורה" ו"יוסטון"

Mashina Girl

New member
היא הייתה הכי מדהימה בארץ../images/Emo28.gif

אין עלייה. אין. ומרי - את מותקקקקקקקקקק

ווווווווווווווואו מגניב ווווווווווו

כשחושבים על זה היא באמת כוננננננננננפההההההההההההה

isjd

New member
השאלה שלי!

אם הייתה לך האפשרות להיות מי שאת הכי רוצה בעולם, היית רוצה להיות בכל זאת שחקנית?

הילה121

New member
אהבתי את השאלות...

במיוחד את זו על "עולם מושלם" וזו על שלושה דברים שתבחר לקחת לאי הבודד - מקורי!!!!!

yolm

New member
שאלות לטלי!

את השחקנית הכי צעירה בסט (לא כולל אסף)? ובאיזה גיל התחלת לשחק?

SKY12345

New member
ממש לא הכי צעירה...

עופר שכטר בן 24 הדס מורנו בת 22 יעל בר זוהר בת 25 אודי בן 19 בקיצור ממש לא הכי צעירה.....

שאלותתתתתתתתתתתתתתתתתתתת../images/Emo152.gif

טלי את ממש מדהימהאת אחת השחקניות הכי טובות בארץ ...אני מקווה להמשיך לראות אותך על המסך , בסרטים וגם בתאטרון יהיה נחמד... ואני מקווה יום אחד אני יראה אותך ויגשים חלום
1) מה יש לך להגיד על השמועות שאת ועפר הייתם ביחד.ניפרדתם וכ"ו? 2)איך הגעת להיות שחקנית?מתי חשבת לראשונה שאת רוצה לשחק? 3)מה את הכי אוהבת בעצמך? 4)מה היית רוצה לשנות בעצמך? 5)איזה דמות את יותר אהבת דורין אקריש או רננה לוסטיג? 6)אם היית צריכה לשחק דמות אחרת בטלנובלה מי היית? 7)מה דעתך על פקאצות שרואות את הטלנובלה ? את חושבת בם מורידות את רמת הז'אנר הזה?
8)מה את חושבת על דרור נובלמן שרצח את אפרת???
9)איך היה לשחק עם קוקו מחיו? 10)ספרי על פדיחה מהסט... 11)מה היו התגובות הכי קיצוניות של ההערצה כלפייך שנתקלת בהם? 28)אם את לא היית משחקת אץ רננה מי את חושבת שהיה משחק במקומך אותה? 29)את חושבת שטעות הירייה יכולה לקרות גם במציאות? האם את חושבת שהמדינה הצדרדרה עד כדי כך? 14)מה את חושבת על זוגיות בין בני דתות שונים? 15)מה החלום שלך? 16)יש מישהו שהערצת או שאת מעריצה עכשיו? 17)איזה מוסיקה את שומעת? 18)איזה תכונה את הכי שונאת בישראלי ממוצע? 19)את חושבת שתשקלי לשחק בעוד טלנובלה בעתיד? 20)מה הגובה שלך ? כי עפר ניראה ממש קטן לידך
21)אם את מסתכלת על רננה מהצד מי יותר יתאים לה רמי או כפיר? 22)מה את חושבת על חולי הנפש במדינה? 23)איך את היית מתנהגת במקום רננה? 24)את חושבת שבאמת יש אנשים שרק בגגל היופי מצליחים להיות שחקנים כמו דנה בלום? 25)למי הכי התחברת על הסט? 26)מה השאיפה המקצועית שלך? 27)מה את חושבת על שחקנים שמתמשים בטירסטיק? 28)מה הצבע האהוב עלייך? 29)מה המאכל האהוב עלייך? 30)כמה את חושבת שמעריץ קיצוני שלך מוכן לשלם כדי לראות אותך? בבקשה תשאלו אחת השאלות שלי בדרך כלל לא שואלים

yolm

New member
שאלות לטלי!

את השחקנית הכי צעירה בסט (לא כולל אסף)? ובאיזה גיל התחלת לשחק?

טלייייייייייייייייייייייייייייייייי

קוראים לנו לירז ומיכל, אנחנו מתות מתות מתות עלייך בלי סוף! את שחקנית מדהימה-אמרנו את זה מימי מיכאלה ולא נפסיק להגיד! שיהיה לך המון בהצלחה בחיים, אושר....ומקוות לראות אותך הרבה בעתיד. אוהבת לנצח אמורה שלנו, לירז ומיכל. שאלה-איך את מתמודדת עם כמויות האהבה והערצה שמרעיפים עלייך?

שירוש1989

New member
../images/Emo176.gif../images/Emo127.gifועוד אחת...

עוד שאלה מסובכת משהו לטלי- אם היית יכולה לפגוש את עצמך כילדה קטנה עכשיו, מה היית אומרת לה? מקווה שיבינו את הכוונה שלי

שירוש1989

New member
../images/Emo176.gif../images/Emo127.gifעוד אחת.. סוכריה על מקל ל

א תצליחי לעקוף אותי חחחחחח טוב אז עוד שאלה או 2: -איזה צבע הכי אהוב עלייך ואיזה הכי שנוא? -איזו עונה את הכי אוהבת ואיזה אכי שונאת? -רשמתי 33 שאלות עד עכשיו את חושבת שהגזמתי? יש לך פסיכולוג טוב להמליץ לי עליו? כי אני מטורפת עליך P:

למעלה