שרשור שאלות לטלי שרון

שאלות:

1.איזה טיפ את יכולה לתת לנו הצופים שיעזור לנו אם נרצה ללכת לכיוון משחק? 2.איפה למדת משחק ואם לא למדת מאיפה הכישרון? 3.מהם התחביבים שלך? 4.ממתי את שחקנית ואיפה עוד שיחקת חוץ מטלנובלה בע"מ ולסיום:מסרי ד"ש לשירן המהממת

../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif השאלות שלנו[../images/Emo6.gif]../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

* איך את מתמודדת עם הערצה אלייך בעקבות הטלנובלה? [למשל מרי
שאיתך שם] * מה זה בעינייך עולם מושלם? * האם התמודדת פעם עם אובדן קשה כמו של אפרת שושן ז"ל? בקשההההה תמסרו לנו ד"ש!!! לענת ונטלי
תודה!!

mary17

New member
../images/Emo12.gif חחחחח../images/Emo99.gifככה להביך אותי?../images/Emo41.gif

זונע

שאלות לטלי המקסימה...

היי טלי קוראים לי רעות ואני מאוד נהנת לראות אותך משחקת בטלנובלה בע"מ.. אני מאוד אוהבת אותך ומעריצה מאוד גדולה שלך.. אז ככה... 1. איך זה לשחק את הדמות של רננה??? 2. אם לא היית רננה איזה דמות מטלנובלה בע"מ היית רוצה לשחק?? 3. האם נהנת לשחק עם השחקן החתיך: עפר שכטר?? 4. האם במציאות את ועפר שכטר חברים או שנפרדתם?? 5. האם את וכפיר תהיו ביחד בסוף??? טוב.. אלה השאלות שלי.. אני מקווה שתעני לי על כולם ואני מאוד אוהבת אותך והלוואי שאת וכפיר תהיו ביחד בסוף. באהבה רעות....

sHiReLuSh

New member
שאלה לטלי !

קודם כל אני חייבת לומר לך שאת שחקנית פשוט מדהימה ! והשאלה שלי היא : האם את חושבת שטלנובלה זהו ז ' אנר נחות , ואם כן , אז למה בכל זאת להשתתף במשהו שהוא לדעת אנשים רבים " נמוך " , האם זה רק שיקול כלכלי , או שאת מרגישה שהמשחק שם מוציא ממך את יכולת המשחק האמיתית שלך ??

טלי.....

טלי את השחקנית הכי מוכשרת בעולם ואת הכי מושלמת בעולם אוהבות אותך..... ענבר ושוגי טלי שרון+עפר שכטר=שלמות בע"מ

netta k

New member
../images/Emo163.gifשאלה לטלי....

את מי היה לך יותר כיף לשחק את דורין או את רננה?

netta k

New member
עוד שאלה לטלי......

אם לא בישראל באיזו ארץ היית רוצה לגור?

alona angel

New member
שאלות לטלייי../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif

קודם כל טלי, לפני השאלות.. אני רוצה להגיד לך שאת משחקת בטלנובלה מ-צ-ו-י-י-ן
גם במיכאלה שיחקת מדהיםם
ושאתת מדהימה
אוהבת, אלונה. (בבקשה להקריא את הברכה
) שאלות: 1. עם איזה שחקן הכי כיף לך לעבוד? 2. איך זה לשחק דמות שבעיקר רוב ההתעסקויות שלה הם בניסיון התאבדות, ובתי משוגעים? 3. עם לא היית משחקת את רננה, איזה דמות היית רוצה לשחק? 4. האם הרומן שנשמע עם עפר שכטר הוא אכן אמיתי?. ויש עוד שמועה, שנפרדתם.. זה נכון? טלי, את שחקנית מדהימהה
אוהבת, אלונהההה

flash13

New member
../images/Emo9.gifלטלי היקרה

היי!!!!!אני רוצה להגיד לך שאת פשוט שחקנית נהדרת וכל יום שאני צופה בטלנובלה בע"מ אני נהנה מלצפות בך מחדש!!!!!את פשוט כשרון אחד גדול ואני רוצה לאחל לך הרבה בהצלחה בהמשך הדרך!!!!!ויש לי כמה שאלות עליך!!!!הראשונה היא :ישנם הרבה שמועות שאת ועפר שכטר חברים ורציתי לדעת האם זה נכון?והשנייה:איפה נהנית יותר לשחק במיכאלה או בטלנובלה בע"מ????? מקווה שתעני לי

ה ו ד ו ש

New member
מחר תשאלו את טלי אם היא ועופר נפרדו

מחר שטלי תהיה תשאלו אותה עם היא ועופר ביחד......!!!!!!!!!!!!!!!!

adar cahlon

New member
היא לא תענה..

בטח שהיא לא תענה.. אלו החיים שלה.. וחוצמיזה תפוז לא יבחרו את זה בתור שאלה..

nitzan969

New member
שאלות לטלי!

* באיזה מהסדרות ששיחקת, (מיכאלה וטב"ע), הכי התחברת לדמות? ולמה? * מה שונה בין לעשות סרט וטלנובלה מבחינת האוירה על הסט?, ובכלל. זהו בינתיים.... ורק להגיד שהיא פשוט מושלת ואני אוהבת אותה מאוד!

liorrr7

New member
ל=>"ספ לאב טליושקה "../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

היי ספ לאב טליושקההההה...זאת אני כפההה!! היי מוגגגג אין לי מושג פשוט מה הכינוי שלך פההה!! טלייייייי את שחקנית מדהימה פליז פליז פליזזזזזז תעני לשאלות של "ספ לאב טליושקה" היא מעריצה שרופה שלךךךךך (היא משגעת לי את השכל היא לא מפסיקה לדבר עלייךךךךךך כל הזמן:שמעת שטלי..קראת שטלי..אז אתמול טלי..וכו')
בקצרה כפה ומוג אוהבתוכןןןןן אתן חברות מושלמותתתת!! שלכן לילושששששש

למעלה