שרשור שאלות לטלי שרון

charmed Orly

New member
../images/Emo27.gifקדימה|30 שאלות לטלי! ../images/Emo37.gif

1. מה היית משנה בחיים שלך אם היית יכולה לחזור אחורה ולתקן משהו או לעשות משהו שרצית לעשות ולא עשית? 2. מה התכונות שהכי חשובות לך בבן זוג? 3. מה את אוהבת לעשות כשיש לך זמן פנוי? 4. איזה תלמידה היית בתיכון ואיך עברו עלייך שנות החטיבה והתיכון? 5. מה את מעדיפה: קיץ או חורף? 6. מה הטעות הגדולה ביותר שעשית בחייך? 7. מה היה רגע השיא בחייך ומה היה רגע השפל? 8. איפה היית רוצה לגור בעולם, אם לא היית גרה בישראל? 9. באיזה מקום בעולם היית רוצה לבקר? 10. איזה מתנה היית רוצה לקבל מחבריך ליומולדת? 11. מה הדבר שהכי חסר לך בחיים? 12. איזה דברים עושים אותך מאושרת? מה גורם לך לחייך? 13. מה התכונה החיובית שאת הכי אוהבת בעצמך ומה התכונה השלילית שהיית רוצה לשנות בעצמך? 14. האם את קוראת הרבה ספרים? רואה הרבה סרטים? הולכת לתאטרון? צופה הרבה בטלויזיה? 15. אם היה לך יותר זמן חופשי- איך היית מנצלת אותו? 16. מי האדם האחרון שראה אותך בוכה? (בכי אמיתי כמובן) 17. מי האדם האחרון שאמרת לו שאת אוהבת אותו? 18. מי האדם האחרון שצעקת עליו? 19. איך את מגדירה את הקשר שלך עם המשפחה: ההורים והאחים? 20. מהם תוכניות הטלויזיה האהובות עליך? 21. מיהו הבנאדם שאת הכי אוהבת בעולם? 22. אם היית יכולה לשנות משהו במראה החיצוני שלך- מ היית משנה? 23. מה הפחד הגדול ביותר שלך? 24. הגדירי את המילה "אהבה", ומה היא מסמלת בשבילך? 25. איך את חושבת שהחיים שלך יראו עוד 10 שנים? 26. מה החלום הגדול שלך (שעוד לא הגשמת)? 27. איך נראה סדר היום שלך? 28. מה התכנונים שלך עכשיו, כשצילומי הטלנובלה מתקרבים לסיומם? 29. עם איזה מהשחקנים ששיחקו לצידך הכי התחברת, ואם אילו מהם תמשיכי לשמור על קשר גם אחרי שהצילומים יגמרו? 30.מה הדבר הכי רומנטי שעשו בשבילך ושאת עשית?

charmed Orly

New member
../images/Emo35.gifאתם יודעים אם שאלו שאלות שלי../images/Emo35.gif

מישהו יודע אם שאלו חלק מהשאלות שלי? כי לא ראיתי את כל האירוח... תודה!

שאלות לטלי ../images/Emo13.gif

1. היו לך סצנות עם אפרת כהן שבאה לשחק בתפקיד אורח בסידרה? ואם כן...איך היה להצטלם איתה עוד פעם? 2. איזה דמות יותר אהבת- רננה או דורין? 3. עם איזה צוות שחקנים יותר אהבת לעבוד, של מיכאלה או של טלנובלה בעמ? 4. עם מי משחקני מיכאלה שמרת על קשר עד היום?

טלי המקסימה!!!!!והמדהימה!!!....ו..

ה100ממת!!! אוקי אני מוכרחה לציין שאת שחקני פשוט מדהימה ואני לא מחלקת מחמאו כל כך מהר בדרך כלל את ממש משחקת טוב...את שחקנית אמיתית!!!!אני ממש אוהבת אותך!אוי אני לא מאמינה שאני מתרפסת ככה אבל זה מגיע לך.....אז הנה השאלה שלי...למרות שבטח כבר שאלו ויקריאו אותה על מישו אחר אני תמיד שואלת אותה ואף פעם לא שואלים אותה ממני:(.......אם היית יכולה לשחק דמות אחרת שהיא לא רננה איזה דמות היית בוחרת?ובבקשה תעשו הפעם פינת דשיייייייייים!!!!!

netanel168

New member
שאלות לטלי

1.איזה חיה היית רוצה להיות? 2.האם הייתה לך אהבה נכזבת? 3.מה את הכי אוהבת בארץ?

טלי שאלות בשבילך!../images/Emo3.gif

1.מי היה יותר כיף להתנשק אם כפיר או רמי? 2.איפה היה לך יותר קל לשחק בטלנובלה בע"מ או במיכאלה? 3.בת כמה את? 4.כמה פעמים בשבוע\חודש את נכנסת לפורום? 5.אם היתה לך את היכולת לשנות משהו בדמות שאת משחקת,מה הית משנה? 6.האם את צופה בפרקי הטלונבלה? זהו טלי,תהני המאירוח שלך.:)

מוריקה

New member
שאלה!!!

איפה יותר היה לך כיף לשחק ואם מי יצרת קשר יותר אם שחקני טלנובלה בעע"מ או אם שחקני מיכאלה?

מוריקה

New member
שאלה!!!

איך הגעת בעצם לשחק בטלנובלה בע"מ ובמיכאלה עברת איזה שהוא אודישנים?!?!?

שאלות לטלי ה100מממת

טוב אז הנה שאלות.... רק תגידו לה שנגה מר"ג אוהבתתתת אותההההההההההההההההההההההההה 1. את נפגשת עם שחקנים מחוץ לסט? 2. איזה דמות היית רוצה להיות אם לא רננה? 3. השאלה של אמורה.. ---> מה זה בשבילך עולם מושלם? 4. מה היית לוקחת איתך לאי בודד? 5. איפה היה יותר כיף לשחק במשחק החיים או עכשיו בטלנובלה בע"מ? 6. דורין או רננה? 7. איך הגעת לשחק בסדרה? ואם דרך אודישנים רגילים.. אז איך היה? 8. את מעשנת הרבה כמו רננה?? (חחח) טוב אלה השאלות שלייי ותודהה ששאלתם שאלה שלי באירוח של שרונייי תשאלו גם עכשיו כי אני פשוט אוהבתת אתתת טליי נגה..

שאלות לטלי

1. האם את נהנית מעניין ההערצה שסביבך? 2. מה המקרה הכי מטורף שקרה לך עם מעריץ? 3. מה דעתך על מירי מסיקה? זהו.. בהצלחה בהמשך הדרך!!!

במבליק22

New member
שאלוווווווווווווווווות ../images/Emo181.gif

מה עשית בצבא?
איך זה גם להיות כתבת,גם לשחק אותה "משוגעת" גם "לאבד חברה טובה בסידרה" וגם ללמוד הרבה טקסטים ביחד זה לא קשה?
אם איזה דמות את הכי מזדהה ?
אם היתה לך אפשרות לבחור איזה דמות אחרת את מי היית בוחרת לשחק?
אם לא שחקנית אז מה המקצוע השני שהיית בוחרת לעסוק בו?
האם את מזדהה אם הדמות שלך?
מה המוזיקה שאת הכי אוהבת לשמוע
יש לך פנאי לחברים/משפחה? האם החברים והמשפחה מפרגנים לך?
מה המאכל הכי אהוב עליך..?
מה העדה שלך..?
האם את בקשר אם השחקנים מחוץ לעבודה?
את שחקנית מדהימממממממממממממממה את עושה את רננה ממש טוב ואמיתי
איזה במבה את? אסם,תלמה,שוש?
תעשי לי במבה....

שאלות לטלי ה100מממת

טוב אז הנה שאלות.... רק תגידו לה שנגה מר"ג אוהבתתתת אותההההההההההההההההההההההההה 1. את נפגשת עם שחקנים מחוץ לסט? 2. איזה דמות היית רוצה להיות אם לא רננה? 3. השאלה של אמורה.. ---> מה זה בשבילך עולם מושלם? 4. מה היית לוקחת איתך לאי בודד? 5. איפה היה יותר כיף לשחק במשחק החיים או עכשיו בטלנובלה בע"מ? 6. דורין או רננה? 7. איך הגעת לשחק בסדרה? ואם דרך אודישנים רגילים.. אז איך היה? 8. את מעשנת הרבה כמו רננה?? (חחח) טוב אלה השאלות שלייי ותודהה ששאלתם שאלה שלי באירוח של שרונייי תשאלו גם עכשיו כי אני פשוט אוהבתת אתתת טליי נגה..

RACHEL211

New member
לטלוש

מה היית משנה בך? מי הוא גבר החלומות בשבילך? אם שהסדרה תגמר יציעו לך להשתתף בעוד טלנובלה, תסכימי? ואני רוצה שתבטיחי לנו בראיון שאת לא נוטשת אותנו, ושתמיד נראה אותך על המסך...

ט======ל=====י

יש לי כמה שאלות... אבל לפני זה אני רוצה להגיד לך.. שאני וטלנובלות בישראל מה זה לא הולך... אבל התחלתי לראות טלנובלה בע"מ ר===ק בגללך....את שחקנית כמו בהוליווד...ב=א=מ=ת...תמשיכי ותצליחי..אוהבים אותך 1.אם יגידו לך ללכת לשחק בסדרות אמריקאיות בחוץ לארץ...את תסכימי?? 2. מי הבנאדם שאת הכי קשורה אליו ?? 3.מאיזה גיל את שיחקת?? 4.מה החלום שלך??

j e n n y lopez

New member
../images/Emo99.gif../images/Emo99.gifטלי../images/Emo99.gifשאלות...

מאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא אאאאאאאאאאא סוף סווווווווף6&*?^)?&^?^?#%%#?&!$%? שיאמממממהההההההההההההההה%?~$?^$%?*%^?@
Y^%?)I&^?)אוקי ..... 1)מאיזה גיל למדת משחק? 2)תמיד רצית להיות שחקנית? 3)מי מנשק יותר טוב מיקי או עפר? 4)מי מנשקת יותר טוב יב"ז או תמר?חחחחחחח 5)איך זה להיות מושלמת
6)את מי הערצת כשההית קטנה? 7)איפה יותר כיף לשחק במיכאלה או טלנובהל בעמ? 8)למה ההית חובשת?חחחחחחחחח 9)איפה יש יותר הערצה במיכאלה או בטלנובלה בעמ? 10)יש לך חברה במציאות כמו אפרת? 11)שההית קטנה הההית טום בוי כזאת
-נטלי- ואם מוסרים דשים אז אממ תמסרו לנטלי...מסיקה חח אמאאאאאאאאאאאאאא טלי6ט &?^%)&^?(O&?^(?^*(?*&(?&^?) שיאממממממהההההה

RIVKA 100

New member
שאלות לטלי

טוב כל כך חיכיתי לרגע שתבואילהתארח !!! דבר ראשון - קוראים לי עינבר ואני מתה עליך את שחקנית מעולה ומהממת את שחקנית אמיתית והכי טובה שיש אין עליך עינבר! שאלות- 1. מזה עולם מושלם בשבילך ? 2. איזה ספר וסרט את הכי אוהבת? 3. מה הדבר הכי מצחיק שקרה לך על הסט ובחיים הפרטיים? 4. איפה יותר אהבת לשחק במיכאלה או בטלנובלה בע"מ מבחינת שחקנים והדמות 5. איזה אופי של דמות יותר דומה לך? 6. האם את משחקת בעוד מקומות כי אם כן ממש הייתי רוצה לבוא לראות אותך!!! 7. האם יש לך קשר עם השחקנים מחוץ לטלנובלה? מתה עלייך עינבר !!!

MaYa LoVe TaLi

New member
לטלי שרון המדהימה../images/Emo70.gif../images/Emo9.gif../images/Emo152.gif../images/Emo26.gif

האם יש לך הצעות\תוכניות לעשות לאחר הטלנובלה
אם כן,מהם
איך זה לעבוד בכמה טלנובלות בזמן קצר יחסית
זו לא עבודה קשה
רציתי להגיד לך שאת המלכה שלי
ואני חושבת שאת שחקנית מעולה ומאוד מוכשרת
אני אשמח אם תוכלי למסור לי ד"ש
אוהבת אותך הכי בעולםםם
המעריצה מספר 1 שלך..+*+מאיה+*+=]=]

טלייייייי../images/Emo99.gif../images/Emo25.gif../images/Emo60.gif

מזה עולם מושלם בשבילך
לא פייר שאלו כבר הכל