המכללה והאגודה רימו סטודנטים

omni4

New member
כמה דברים

שאלה: היו או לא היו בחירות לאגודה בשנים האחרונות? אני אחסוך ממך מלענות, לא כי אני יודע מה היה אלא כדי שאותם סטודנטים שהם שנה א' או ב' יידעו שהאגודה לא בדיוק מתנהלת כמו כל אגודה אחרת (לא נראה לי שצריך לבדוק זאת, כי יש היגיון בסיסי). לגבי אותם צ'ופרים, אני מבין את רצונך להנעים את זמנם של הסטודנטים אבל במבחן התוצאה התוצאה לא כל כך טובה. למשל באותה הרצאה של גוגל, אחרי 10 דקות במשך כל דקה היה סטודנט שיצא.

אתה כנראה לא קורא הודעות ולא זוכר

אבל חודש בערך לפני הבחירות שלחו מייל וגם הייתה הודעה עם כל הפרטים. יותר מכך.....אפילו התכתבנו פה ואמרתי לך שאתה מוזמן להציע את עצמך... אבל כרגיל העדפת לחפש תירוצים למה את לא יכול

omni4

New member
יודע משהו.

אני דווקא זוכר שדיברו על איזה 20 מחליפים ליו"ר האגודה. הוא אמר שאם הם יבואו, הוא מוכן ללכת. לעיניינו, אני לא מחפש תירוצים וזכותי להתלונן כמו כל אחד אחר במדינה הזאת, אני לא רואה מישהו במדינה הזאת שמתלונן והולך לתפקיד בכיר. נ.ב., לפני כמה שנים (כנראה לפני שהתחלת ללמוד), היו הבחירות האחרונות עד כה באפקה, אומנם שני מועמדים אבל הייתה הרגשת בחירות.

אהלן אלי ../images/Emo13.gif

במכתבים שהיו ממוענים לסטודנטים (גם אלי בין היתר) היה כתוב בבירור שהתשלום ניתן לביטול אני יודע זאת, כי אני קראתי את המכתב ודרשתי להסיר את התשלום הזה מסך התשלומים. אינך יכול להאשים אחרים בכך שלא קראת מכתב שהיה ממוען לשמך, באותו מכתב אגב, מפורטים כל התשלומים וההסדרים הכספיים למכללה. (כך שלא מדובר בפתק שולי שהונח על החלון) כמוך, גם אני לא מסכים לשיטה זאת, אך המרחק מכאן ולקריאות של רמאות וניצול גדול. יחד עם זאת, אני ממש אשמח אם שיטה זאת תשתנה בעתיד. לילה טוב יניב

elil1975

New member
אני עומד מאחרי האשמה שלי, זאת רמאות !

איפה אני חתמתי שאני מעוניין ? למה אני צריך לחתום שאני לא מעוניין ? אתה יודע את מה זה מזכיר לי ? פעם, היו תופסים מישהי והיו מאשימים אותה שהיא מכשפה. ואז היא היית צריכה להוכיח את חפותה.בעסקים זה ככה, אם מישהו רוצה למכור לי משהו שישאל אותי האם אני מעוניין, ולא קודם מחייב אותי ואחר כך כותב לי שאם אתה לא מעוניין אז תגיד לי. זה ברור כשמש ביום בהיר שנעשתה כאן הטעיה מכוונת וזדונית.

elil1975

New member
ההתכתבות שלי עם סמנכ"לית כספים

מירי שלום, אין לי מטרה להתקדש איתך במכתבים. רק אגיב לך בפעם האחרונה ואז אפרסם את המכתב שלך בין הסטודנטים. א) אם היית מכירה אותי, לעולם לא היית אומרת עלי חוצפן. התגובה החריפה שלי איננה שלי בלבד אלא גם של עשרות סטודנטים, איתם דיברתי, ויש עוד עשרות שעוד לא יודעים שדפקו אותם, אבל כשיידעו יכעסו מאוד. לכן אפרסם את מכתבך שידעו אותם סטודנטים שאת מחשיבה אותם כחוצפנים כאשר בעצם הם אלו שרומו על ידי המכללה והאגודה השפלה הזאת. ב) אינני יודע האם הדבר כן נעשה או לא נעשה במוסדות אחרים, אבל לא חסר עוולות במדינה. ואם יש עוולת במקום אחר, אי אפשר ללמד היתר לעשות עוולת גם אצלנו. ג) אבקשך להשיב לי את כספי, שנלקח ממני בערמה. כל טוב, אלי -------------------------------------------------------------------------------- From: מירי אורן [mailto:[email protected]] Sent: Wednesday, March 05, 2008 4:09 PM To: Eli Litvak Cc: חני תייר; קרן בן-חיים Subject: RE: מעשה הונאה של הנהלת אפקה ואגודת הסטודנטים הגביה הינה חוקית והנושא נבדק משפטית, ושהכותרת של האי מייל "מעשה הונאה", היא חוצפה והאשמה חמורה שאנו מצפים שתבדוק את אמיתותה לפני שאתה משתמש בניסוח חריף. על פי בדיקתנו כך נעשה הדבר ברוב המכללות והאוניברסיטאות. מירי אורן סמנכ"ל לכספים,מינהל ומשאבי אנוש 8619 /03-7688642 [email protected] -------------------------------------------------------------------------------- שלום מירי, אני ממש לא מסכים איתך. כפי שטענתי, אני מאמין שהודעתם על תשלום לאגודה במכתב שנשלח לסטודנטים. אבל זאת לא הבעיה שלי. זה צריך להיות הפוך, כלומר מי שמעוניין בחברות באגודה שיודיע לבתיה ולא כפי שאתם עשיתם: מי שלא מעוניין שיודיע. זה לא חוקי. אגב איפה הנייר שבו חתמתי כי אני מעוניין להצטרף ? בלי זה "העסקה" לא נעשתה כלל וכלל. מרגיז הוא שלא מדובר כאן בטעות אלא בניסיון הטעיה מכוון, שבסוף הצליח לכם. זה מחטף מכוער שנעשה כל כך בשקט, שרוב הסטודנטים אפילו לא מודעים לו ולא יודעים שהם חברי האגודה ולא יודעים שיש להם כרטיס וכו. מירי, סליחה על הטונים הגבוהים, פשוט אני ורבים כמוני מאוד כועסים כי אנו מרגישים שהמכללה והאגודה גם יחד רימו אותנו. לבסוף אני שוב פונה אליך בדרישה להחזיר את כספי כל מי נפגע ממעשה הזה. במידה ואם את לא מתכוונת להחזיר את כספינו, אבקשך לכתוב את זה במפורש כדי שנוכל להתקדם במאבק שלנו. ברצוני להדגיש כי חשוב לנו פחות כסף אלא עקרון. מצפה לתשובתך

elil1975

New member
כל מי שחושב שזאת הונאה, חוצפן

זאת בקיצור התגובה האחרונה של מירי, הסמנכ"לית הכספים שלנו. אני שב וקורא לאנשים לא לוותר אלא לפנות אליה בדרישה להחזיר את כספינו, ולא בגלל 120 ש"ח אלא בגלל עקרון. שלא יחשבו שאנו טיפשים שניתן לעשות בנו ככל העולה על רוחם. מצפה לעזרתכם, אלי.

rois5

New member
אתה סתם קמצן...

יאללה 120 שקל מה אתה עושה סיפור, בשביל שתהיה לנו אגודה סבבה, זה לא רע. יש זמן אפקה. סטאנד אפ הרצאות. קפיטריה. הסעות. תהנה מזה במקום לעשות צרות.

elil1975

New member
אני לא קמצן

רק לפני חודש תרמתי 200 ש"ח לאירגון צדקה בלי למצמץ אבל לאגודה אני לא מעוניין לתת שקל. פשוט אני לא זקוק לה ולא נהנה ולא אהנה משירותה. ואתה לא תגיד לי ממה כן לעשות סיפור וממה לא. אני לא מעוניין בגליון אומלל המכונה "זמן אפקה", אני לעולם לא הלכתי לשום מופע סטנד אפ עם הומור בגרוש, קפיטריה לא קיימת בזכות האגודה אלא זה עסק כלכלי שמרוויח כסף ואני הייתי מסתדר גם בלעדיו ב3 או 4 פעמים בשבוע במשך כמה שעות שאני לומד במכללה ולהסעות אני גם לא זקוק, כי יש לי רכב. אז מה הרווחתי מהחברות באגודה ? קדחת בתחת. רק הפסדתי 120 ש"ח לטובת הנוכלים. עד עכשיו הייתי נייטרלי ביחס לאגודה, עכשיו אני אנטי. דבר יחידי שאני רוצה בנוגע לאגודה, שהיא תכשל בכל אשר תפנה. אמן.

rois5

New member
הרווחת משהו מהאירגון צדקה הזה?

לא כל דבר נותן תמורה. יש אנשים שנהנים מהשירותים האלו, תבין אותם. למה שהאגודה תכשל??? יש אנשים שהם סטודנטים והם נותנים את עצמם בשביל האגודה ואתה סתם מזלזל, לא יפה. אני הייתי ממליץ להם להעלות את הסכום ל240 ש"ח. נראה לי שהאנשים ישלמו ויקבלו יותר תמורה, יש פה לסטודנטים כסף זה לא בעיה.

elil1975

New member
כן, את עולם הבא אולי...

אבל מבחינתי לתרום לאגודה בנסיבות האלו, כמוהו לתרום לבית בושת. אתה רוצה לתת להם יותר, זכותך. מצידי שתלך לנוטריון ותעביר את הירושה שלך על שם האגודה. התירוץ שלך הוא עלוב. "יש אנשים שהם סטודנטים והם נותנים את עצמם בשביל האגודה". האם זאת הסיבה האולטימטיבית שנותנת להם זכות לרמות אותי ? הא, ועוד כתבת" יש פה לסטודנטים כסף זה לא בעיה". מה בדיוק באת להגיד ? שאם יש לי כסף, מותר לדפוק אותי ? לא קורים לך רובין הוד במקרה?

omni4

New member
אתה לא יכול להשוות

בין ארגון שמתיימר לתת לך שירותים לבין אירגון שנותן שירותים לאנשים קשי יום. התרומה לארגון הצדקה מראש היא מוגדרת לצדקה.

omni4

New member
מהם 120 שקל

כלום, נכון? יש אנשים, תתפלא ש120 שקל יכולים לגרום להם להביא אוכל הבייתה, לשלם חשבונות, אמנם 120 שקל, אבל דין פרוטה כדין מאה.

elil1975

New member
../images/Emo45.gif בדיוק, זה הISSUE

הייתי קורא לזה אפילו עלבון לאינטליגנציה. כי "קורבנות" ההונאה הזאת בסוף מוצגים כטפשים, שלא יודעים לקרוא את אותיות הקטנות ולכם מגיע להם שישלמו. וכואב שאנו משלמים לאגודת הסטודנטים, שמטרתה לייצג את הסטודנטים החפצים בכך, ולמעשה היא פועלת ממש נגדם. ולא משנה האם זה 120 או האם זה 70 או כל סכום אחר. איך אני יכול להיות חבר באגודה, שדפקה אותי בצורה כה מכוערת ? למעשה ניסחת את זה יפה בתגובתך הקודמת. מרגיז הוא שפניתי גם ניר שכטר בבקשה להחזיר את כספי והוא פשוט לא מגיב, פניתי לדקאנית עם אותה בקשה, גם דממה,פניתי שוב למירי, היא כמובן גם לא משיבה, כי נעלבה כנראה. אם הייתה פה אי הבנה, אני מוכן לסגור את הסיפור אם יחזירו לי את כספי, אבל ההתנהגות של ניר, שמתעלמת מהדרישה הזאת,היא ממש, ממש מקוממת. כחבר באגודה, לא מגיע לי לקבל תשובה מהיו"ר שלי ? או שתפקידי היא רק לשלם ותו לא? אפילו התנצלות לא קיבלנו !

kichit

New member
רק שתדע שאתה גם חוצפן וגם אדיוט!

יפה שאתה עושה רוח עכשיו על זה ששילמת 120 שקל לאגודה אז כמה דברים לי אלייך: 1. כשקיבלת את מכתב התשלום למכללה היה רשום שם במפורש!! על מה בדיוק אתה משלם וגם היה רשום שם ש120 ש"ח הולכים לאגודה ולמטה ד"א היה סעיף שרשום שמי לא רוצה להירשם לאגודה יכול לוותר בכך שהוא צריך לפנות למנהל או משהו בסגנון (עוד לפני התשלום) אז אל תגיד ששיקרו / רימו / עבדו עלייך כי הכל היה רשום, זה שאולי (וכנראה לכיוון הלא) לא קראת זה באמת בעיה שלך!! 2. אני לא מבינה ה הבעיה שלך עם האגודה?! לדעתי כמו שאני רואה את זה השנה האגודה מתאמצת הרבה יותר כי סוף סוף יש שם עוד אנשים שהצטרפו אלייה והאגודה כן מנסה לעשות דברים חדשים כמו סטנד-אפ וכו (זה שאתה בלוק ולא מעניין אותך ולא מוכן לצאת קצת ולהכיר דברים חדשים זה באמת באמת בעיה שלך!) ומה אתה בוכה על הקיוסק? יש שם לדעתי אחלה מחירים וכל הכבוד להם, ולא באמת ציפית שיתנו לך שם משהו בחינם נכון???!!! ודבר אחרון אין מה לעשות אז אין לנו את האגודה של אוניברסיטת ת"א או אפילו של מכללת ת"א יפו (שאצלהם האגודה הרבה יותר דומיננטית) אבל אל תשכח שא' אנחנו הנדסה ואף אחד פה לא רוצה להיות יצירתי יותר מדי ולהשקיע באגודה שלנו וב' המכללה שלנו נורא נורא נורא קטנה!!! אז תגיד תודה שיש פה אגודה שתעשה פה ושם דברים ותשתוק, ושנה הבאה כשאתה מקבל את השכר לימוד תקרא טוב טוב מה שרשום שלא תבוא בטענות אח"כ על זה שכביכול רימו אותך!!!

igalbk

New member
אני חושב

1.אני חושב שבכלל לא מגיע לו שנרשום תגובה לטיפשות שלו. 2.זמן אפקה זה לא של האגודה אלא של המכללה. 3.אין מצב שהוא לא נהנה משרותי האגודה.

elil1975

New member
אפשר לחשוב שיש כבוד לקבל ממך תגובה

וכן, יש מצב שאני לא נהנה משירותי האגודה. אפילו עכשיו, שנקרע לי תיק קטן, הלכתי וקניתי לי אחד חדש, למרות שקיבלתי תיק מאגודה. פשוט אני לא מסוגל להשתמש במתנה שנתנו לי הנוכלים.

igalbk

New member
מענין..

מענין שכשנתנו לך את התיק לא היה לך שאלות. רק טיפש יחשוב שהאגודה מחלקת את התיקים האלה חינם אין כסף. עצם זה שלקחת את התיק שלך מאגודת הסטודנטים. הסכמת לשאת בעלות של התיק ושרותי אגודת הסטודנטים. אני חושב שאתה מגזים בביקורת שלך. כאשר התגייסתי לצבא קבע אוטומטית קיבלתי מנוי לעיתון "במחנה" בעלות חודשית של כ 40 ש"ח בניגוד לאגודת הסטודנטים עם עיתון במחנה לא היה לי מה לעשות. אני וחברי ביטלנו את המנוי לעיתון. אפשר אולי לקרוא לזה שיטת שיווק אגרסיבית ועובדה שגם חברות מסחריות נוקטות בשיטה הזאת. אני חושב שאתה נלחם בתחנות רוח כאשר את המלחמה הזאת יכולת לנצח בפשטות. אם היה לך שכל, כל מה שהיה עליך לעשות במעמד התשלום זה להגיד שאתה לא מעוניין ולא להיזכר אחרי חצי שנה. כדאי שתתחיל להבין איך הדברים באמת פועלים ואיך חברות מעצימות את רווחיהן רק בזכות שיטות שיווק כאלה. אני בטוח ששם בין הקירות של אגף הכספים ובאגודת הסטודנטים קיבלו את המכתב שלך וצוחקים עליו בדרך אל הבנק עם הצ'ק שלך. אם לא תפעל בשכל.אתה עוד תמשיך ככה להלחם בתחנות הרוח כל החיים שלך. מאחל לך כל טוב ומקווה שלמדת שיעור חשוב בחיים שעולה 120 שקל.

למעלה