המכללה והאגודה רימו סטודנטים

elil1975

New member
זאת לא "גישה מוטעית"

זאת מחשבה פלילית. לאגודה כזאת אין זכות קיום !

elil1975

New member
../images/Emo46.gif הגנבת גם לעגת ?

אלו הם דברי בלע וחוצפה ! אגיד לך את האמת, לא ציפיתי ממך לתגובה שכזאת ! אתה אומר: 1) אומנם גנבנו ממכם כסף אבל: א) זה כולה 120 ש"ח ב) על נקיון ואבטחה גובים ממכם 600 בלי לשאול 2) אומנם גנבנו ממכם כסף אבל אתו לטובתכם כי אנו דואגים לכם לקפטריה, חניה וכו. 3)אומנם גנבנו ממכם כסף אבל אתם אשמים שלא נזהרתם ולא קראתם את "האותיות הקטנות" ועכשיו אתם תלמדו לקח ! אשיב לך על זה כך: 1) גניבה זה גניבה, וזה לא משנה כמה גנבת: רק 120 או 600. יש להבדיל בין 600 ש"ח שזה תשלום חובה בכל מוסד כי צריך לתחזק את הבניין אבל אגודה זה רשות לכל המעוניין. אבל אני ורבים כמוני, לא מעוניינים. למה ? ככה. אני לא חייב לפרט. פשוט לא רוצה. ולא בגלל שאני קמצן, כי רק לאחרונה תרמתי 100 ש"ח לארגון מסויים שאני תומך בעשייה שלו. אבל לאגודה אני לא רוצה לתרום. נקודה. 2) אני לא מעוניין שתעזור לי לא עם קפיטריה, ולא עם חניה ולא עם שום דבר.אני אסתדדר לבד בחיים בלי הטובות שלך 3) ברור שהיית כאן הטעיה מכווונת. כאשר באתי לשלם לבתיה, היא לא שאלה אותי האם אני מעוניין להצטרף אלא פשוט אמרה לי את הסכום וזהו. אני בתומי סמכתי עליה ו...אכלתי אותה. ובאשר למכתב, תגיד לי, אם היה כתוב במכתב שאני מתחייב להעביר לך את הירושה שלי אלא אם כן אודיע במכתב שאני לא מעוניין, האם זה חוקי ? בקיצור, זאת הונאה מכוערת וכנראה שזאת הייתה מזימה מבית מדרשה של האגודה הנוכחית. אי לכך, אני אומר שמי שהגה את הרעיון הזה ומי שתמך בו,, הוא נוכל, רמאי וגנב.

elil1975

New member
../images/Emo196.gifגנבים, תחזירו כסף

אני לא מסוגל להיות חבר באגודה המנוהלת על ידי נוכלים מגעילים. היה ולא, אני פונה לבית משפט, ולא משנה שזה רק 120 ש"ח. נשבר לי פשוט מכל הקרציות שמוצצים את דמי וכספי.

על מה אתה מדבר?

א) עכשיו מסתבר שאנשים היו חברי אגודה כשהם חשבו שהם לא חברי אגודה ולכן לא קיבלו כלום ב) זמן אפקה מעניין לי ולעוד רבים את התחת שגם ככה לא באים אליו אף פעם, חניה? החניון שליד המכללה הוא ציבורי ומקסימום אני שם EZPARK זה עולה בדיוק כמה שקלים, מה הקשר לאגודה ולחניה? לא יודע. קפיטריה ? אתם יכולים להחנק עם הנקנקיות/שווארמות שלכם, אני גם ככה אוכל בבית מצידי שיסגרו. איזה מתנות? לא קיבלתי כלום וגם איזה תיק מצ'וקמק לא ממש מעניין אותי. אכן ניסיתים להפיל אותנו והצלחתם, ומה שעשיתם זה ממש לא יפה. לפי דעתי צריך לפרסם בכל מקום,גם פה בפורום,גם לשים מודעות ברחבי המכללה, במיוחד לסטודנטים חדשים שבאים לשנה א' שלא להירשם לאגודה כאות מחאה על התרגיל המלוכלך הזה..רק ככה הם ילמדו כששנה הבאה יהיו להם 0 חברים.

elil1975

New member
התיק שנתנו הוא לא שימושי

משום שיש עליו פרסום תועבה, שזה שם של אגודה הסטודנטים של מכללת אפקה. אסור לתת פרסום לרמאים !

אלי תפנה לאמנון לוי! מקומם...מקומם מאוד :)

אולי מישהו (ניר?) יכול להעלות לפה סריקה של המכתב שהם שלחו בדואר כי אני לא זוכר דבר כזה אגב אם אני לא טועה, יש היום ייעוץ משפטי חינם של עו"ד מטעם האגודה אז אפשר ללכת לבדוק איתו עם זה חוקי מה שהם עשו לנו עם המכתב,ואם אפשר לתבוע אותם... אחרי הכל אנחנו חברי אגודה הייעוץ הוא גם בשבילנו חחחחחחחחחחחחח

baryakdarian

New member
ניר, אני כבר מעוצבן ואתה מעצבן אותי עוד יותר.

החוצפנות שלך עוברת כל גבול. דבר ראשון, תרגע. לא שיש יותר מדי לאן לרדת, אבל "שלום לכולם שמי ניר שכטר ולמי שעוד לא יודע אני יו"ר האגודה", גורם לי להרגיש שאני בשיעור של גבי שפט. דבר שני, כשמאשימים אותך במשהו, אל תזכיר דברים לא טובים שהמכללה עושה. זו בושה וחרפה שאתה מנסה להסיט את הדיון לעניין אחר. לבעיות שלי עם המכללה אני אדאג בעצמי. או נכון יותר להגיד, אם אני ארצה שה"אגודה" תדאג לי, אני אשלם מבחירה. דבר שלישי, מי אתה בכלל שתגיד לי שאני צריך לקרוא את האותיות הקטנות? התשלום האוטומטי ל"אגודה" בתחילת השנה היה צריך להיות רשום באותיות ענק על פוסטר עצום על הקיר של הפיקוס שהייתי צריך להיות עיוור וחירש כדי לא לשים לב אליו. היה צריך להיות כתוב "שימו לב! כדי לא(!!!) לשלם ל"אגודת" הסטודנטים צריך.......". לפרוטוקול - אני חבר באגודה בניגוד לרצוני... עוד לפרוטוקול.. אין לי מושג מאיפה לקחת כרטיס חבר.

elil1975

New member
זה העניין, הם עשו את זה כל כך בשקט

שהמון אנשים אפילו לא יודעים שהם "חברים" ומגיע להם תיק וכרטיס חבר. אגב, הכרטיס שלך נמצא בחנות שליד פיקוס. WELCOME TO THE HELL

baryakdarian

New member
ודבר נוסף

חוסר הרצון שלי להשתייך לאגודה כולל בתוכו גם את הרצון שלי להפסיק לקבל מיילים ממך כאילו אני רשום ל NEWSLETTER יומי של אתר לסקרים. (*HINT HINT*).

omni4

New member
תשמע

קודם כל, לא זכור לי שהיו בחירות לאגודה, דבר תמוה, אבל כך המדינה שלנו מתנהלת. בקשר לאותיות הקטנות, אני אתן לך דוגמא מאוד קונקרטית, למשל כשאתה פותח חשבון בבנק אתה קורא את כל הפרטים הקטנים בדפים שעליהם אתה חותם? זה לא חוכמה לכתוב משהו באותיות קטנות בגודל של אמבה ולהגיד, זה רשום. כי זו כן עילה לתביעה, על הטעיה. זמן אפקה? לא כל כך ברור לי למה צריך לקחת לסטודנטים שעה שבה יכלו לסיים יותר מוקדם את הלימודים, להרוויח עוד שעה בעבודה. מתנות? איזה מתנות בדיוק מדובר? על תיק שעולה 30 ש"ח? בקיצור, אם האגודה (ואני לא מדבר עליך אישית) רוצה באמת לעזור לסטודנטים, רק אם היא רוצה, אז אפשר לפעול בדברים קצת יותר תועלתיים. כמה דוגמאות:1) לדבר עם ההנהלה על מצב שבו אנשים שעושים קורס חוזר לא ישלמו עליו עוד פעם את אותו המחיר, אלא מחיר יותר נמוך. 2) במצב של קורס עם יותר מ-50% נכשלים לדבר עם ההנהלה שיביאו עוד מרצה באותו קורס. 3) במבחנים, שיוכלו לצאת לשירותים בכל זמן המבחן ולא רק חצי שעה אחרי תחילת המבחן וחצי שעה לפני סופו. אלו רק מספר דוגמאות שאני חושב שלשמם קיימת האגודה ולא לאיזה תיק או מכירת עט בחצי שקל פחות.

זה לא צריך להפוך לדיון האם האגודה טובה או לא

טובה ליהודים. זה לא מעניין. מסתבר שגם אני נפלתי בפח ואני חבר אגודה ושילמתי בלי שידעתי על זה! אני בעד פתרון פשוט מאוד - או שהאגודה תחזיר את הכסף, או שמתחילים במסע פירסום עוין נגדה כדי להניע כמה שיותר אנשים מלהירשם שנה הבאה. לדוגמא,יש קבוצה בפייסבוק של אפקה של איזה 250 איש - לשלוח לכולם הודעה שידעו שבתחילת השנה הבאה עליהם להתקשר לאגודה ולהודיע שאינם מעוניינים להיות חברים

תכנס מר חכם -omni

שלום לך אני קורא את דבריך ורואה שיש לך גם דברים באמת חכמים להגיד מדי פעם אז אני מבקש ממך בעדינות פעם הבאה שאתה רוצה להגיד משהו לאגודה תבוא ותגיד את הדברים האלה את הרעיונות לשיפור ולא סתם ללכלך כי אם הייתה אתה וכל ה3-4 אנשים פה שקוראים לעצמם כל הסטודנטים במכללה עושים בדיקה פעם אחת מה באמת הולך במכללות ואונ' אחרות בארץ הייתה יודע שהשינוי שעשינו הוא חוקי ונעשה בכל המוסדות ושחלק מפעילות האגודה צריכה להיות גם תרבותית וגם חברתית וגם לתת צ'ופרים לפעמים בקיצור אני מציע לכולם פה להתאמץ יותר בשביל לעזור לנו למצוא עוד דברים יותר או פחות חשובים כדי שאנחנו כאגודה ניהיה הכי חזקים שאפשר ובאמת נוכל לשנות דברים יותר מהר . ולכן כשאני שולח סקר בשביל לעזור לסטודנטים בענין של הסעות למכללה ובענין של זה שאנחנו מאחרים לשעורים ולא מספיקים לשתות משהו או לעשן או מה שזה לא יהיה בהפסקה של 5-10 דקות. אז אתם צריכים להשקיע בלכתוב פו בפורום חברה תענו על הסקרים כדי שיהיהו מספיק תוצאות והוכחות לכך שדרוש שינוי . וככה נוכל בפעם הבאה לדרוש עוד ועוד כי ההנהלה תראה שיש לנו באמת כוח .

elil1975

New member
אל תסיח את דעתינו מין הנושא שבו אנו עוסקים

כפי שאמרו לך, אגודה זה דבר רשות, וגם אם זה נראה לך חשוב, עדיין זאת הבחירה חופשית שלי להצטרף או לא. ואתה, כן אתה אישית, רימית את הציבור הסטודנטים וגזלת את כספינו. מתי אפשר לקבל את כספינו בחזרה ?

elil1975

New member
../images/Emo163.gifאיפה ומתי אפשר לקבל את כספי בחזרה

מין הדין שגנב צריך להחזיר את מה שגנב ובתוספת קנס. אבקשך להתיחס לשאלה ברצינות. פשוט תענה, האם בכוונתך להחזיר את כספינו או לא? אם לא, אני קורא לך נוכל !

ניר, אני מנסה לוודא שאני מבין אותך....

אתה מצדיק את המעשה שנעשה (ואני משוכנע שהוא חוקי, אך זה לא הופך אותו לאתי) על ידי כך שדבר דומה נעשה במוסדות אחרים? זה העניין? הבנתי אותך נכון? אני מניח שאינך משקר. אני מניח שאתה מספיק אינטלגנט כדי לא לשקר בפרהסיה אבל לזלזל באינטליגנציה של הסובבים אותך חושף אותך לביקורת, גם חריפה, גם בונה. למשל, יש שידרשו ממך לגבות כסף באופן גורף, כמו במוסדות אחרים, אם ורק אם תראה את הכח ואת השיניים שיש לעמיתך מאגודות סטודנטים במוסדות אחרים. אותן אגודות שרוב הסטודנטים רוצים להשתייך אליהן מלכתחילה והגבייה האוטומטית רק מקלה עליהם. עד שלא תציג יכולות דומות, אין לך מה להביא את טיעון "ככה זה אצל כולם" אל פתח הדיון הזה. אתה לא יכול לבקש תשלום דומה\זהה על מוצר נחות. אתה לא יכול לשלוח יד אל כיסם של סטודנטים שלא היו נותנים לך להיכנס לשם מלכתחילה, לאור מה שאתה מציע להם כתמורה. מהלך כזה היה מובן ועשוי היה להיות מקובל אם מלכתחילה היתה גביה מרצון של אחוז ניכר מהסטודנטים במכללה. אבל מאחר ויש גוש עצום של סטודנטים שלא מוכן לתרום את כספו לאגודה שאתה מייצג, המעשה שאתה עושה באמתלת חוקיות ו"ככה עושים גם שם" הוא מעשה שלא אמור להיעשות. המהלך שאתה עשית, גיוס בכפייה (כמעט) של סטודנטים כצעד נואש להגברת הכח של האגודה (שאין עוררין על כך שייטיב אם יגבר) הוא מהלך מלוכלך. תוכל להלין, כמובן, על הביצה והתרנגולת. תוכל לומר שלא יהיה לך כח ביד עד שלא יהיו מספיק סטודנטים. עם זה אפשר להסכים ועל זה אפשר לדון, אבל אל תצפה להשיג את הכח הנדרש כשאתה מתנהג בבריונות. זה יעבוד רק לזמן קצר... או שלא יעבוד בכלל. לבריונות הכרוכה בפעולה שלכם, עוד הוספת חוצפה בכך שתקפת את אלו שהתלוננו בפניך על כך שכספם נלקח מהם מבלי שהם ידעו ובניגוד לרצונם. במקום להתנצל ולדאוג להחזרת הכסף, אתה עוד מתקיף חזרה. בעולם של נימוסים והליכות זה נחשב לבורות ובריונות. אתה בטוח שאתה מסוגל לייצג את אגודת הסטודנטים של המכללה כשתכונות אלו באמתחתך? אתה מבקש לדעת איך אפשר לעזור לכם כאגודה, לעזור לנו, כסטודנטים, תוך כדי כך שהינך מתעלם ממש מתלונות הציבור אותו אתה אמור לשרת... מגוחך קצת, לא? ואם כבר כתבתי, אז אשמח לפנות גם לאלי. ידידי, אפשר לומר את אשר על ליבך גם כשאתה מרוגז, וגם כשאתה עצבני.... קצת אחרת. התוצאות תהיינה זהות או טובות יותר, רק שתעבור בדרך קלה יותר ומהירה יותר. זו דעתי. אני משוכנע שלולא היית פונה למירי בצורה אחרת, הכל היה מסתדר ובא על מקומו בשלום... או לפחות היה פותח פתח לדיון מניב יותר בנושא.

elil1975

New member
../images/Emo3.gif נאמת לי מאוד

כל הכבוד לך על המכתב היפה והענייני שכתבת. העברית שלך כל כך יפה, שלא משנה מה תכתוב, זה תמיד תענוג בשבילי לקרוא את מה שכתבת. אבל נראה איזה תשובה משכטר אתה והעברית שלך תקבלו. אני מסכים איתך שכל דבר עדיף לעשות ברוגע ולא ברוגז, וטוב היה לו אתה היית מנסח לי מכתב למירי במקום שאני אכתוב לה, אולי בפעם אחרת אני אבקש ממך טובה כזאת. אני באמת הפעם יצאתי משפיותי מהסיפור הזה, כי זה פשוט היה הקש ששבר את גב הגמל. לא אגלגל כאן את סיפורי, אומר לך רק שאכלתי קש לאחרונה בגלל כמה קרציות ושילשלתי המון כספים לכיסי הנוכלים. הסיפור האחרון פשוט העלה לי את הסעיף. אין לי כבר כח להלחם על כל עוולת, הבעיה היא שכל צעד שאני עושה, מחכה לי מישהו בסיבוב. פשוט נשבר לי. ושוב תודה על תגובתך.

elil1975

New member
../images/Emo9.gif נעמת לי מאוד

סליחה על העברית הקלוקלת...

למעלה