שרשור חגיגת יומולדת בסימן שישיות!

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifשישיית הכשלונות הצעירים שלי:

אנטונלה ברבה סננג'איה מלאקר סקוט סייבול
ג'ניי קסטין (ליידי פרקינסון) קמיל ולאסקו (עונה 3) קווין קובייס (צ'יקן ליטל) כמעט נכנסו לשישיה: לינדסי קרדינלי, קלי פיקלר, אייס יאנג, מייגן ג'וי, קייטי סטיבנס, אנדרו גרסיה, רובן סטאדרד (אותי הוא משעמם!).

LeAnnDylan

Well-known member
אפשר שכולם יהיו מהעונה הנוכחית? ../images/Emo199.gif

1. ליל ראונדס
2. סקוט מקנטייר
3. היילי ריינהארט 4. לי דיווייז 5. אשטון ג'ונס 6. טיה מגיה/רמיאל מלובאיי

jess r

New member
דני גוקי

סורי, האגו שלו לא משאיר מקום לעוד אנשים

../images/Emo5.gif

נתחיל עם פול
= עונה 10 ומקווה שהוא לא ישאר שם עוד הרבה זמן אמנדה אוברמאייר או משהו כזה מעונה 7 פנטזיה ברינו - לא יכולה לסבול את הקול שלה, לדעתי היא ממש לא יודעת לשיר, עד עכשיו אני לא מבינה איך היא זכתה לינדסי קרדינלי, מקילה גורדון טיילור היקס ובכלל כל עונה 5 חוץ מקתרין והוספתי עוד 2 שהיו פחות נוראיות מהקודמים אבל עדיין....
מייגן ג'וי, קלי פיקלר,

LeAnnDylan

Well-known member
מעצבן וייחודי זה לא בדיוק אותו הדבר

1. ליל ראונדס הייתה נוראית בעיניי 2. סקוט מקנטייר כנ"ל 3. דני גוקי שהיה כל כך מאוהב בעצמו
4. ברוקי שאהבתי אבל כל התגובות לשופטים היו מעיקות
5. ג'ייקוב לאסק. 6. אשטון ג'ונס.

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifהמעצבנים והייחודיים שלי:

ואני מסכימה - זה לא אותו דבר, פשוט לא חשבתי שיהיו מספיק מתמודדים לשתי קטגוריות נפרדות
המעצבנים שלי: מיקיילה גורדון טטיאנה הבכיינית סנג'איה הייחודיים: אדם למברט שיבון מגנוס (היא הייתה גם קצת מעצבנת, האמת
) טיילור היקס

לא נרדמת...../images/Emo269.gif

טטיאנה - כפרות עליה... דפוקה בראש לגמרי, עד עכשיו אני חושבת שהיא פספוס של איידול מקיילה - שרוטה על כל הראש הצניעות - של קרי - ייחודית ומהממת קייסי - לא יודעת להגדיר אבל נראה שיש לו אופי ייחודי, לא מעצבן טיילור היקס - מעצבן!!!!!!!!!!!!
מלינדה דוליטל - ייחודית, משהו באופי שלה תמיד הקסים אותי

Fairywitch

New member
../images/Emo41.gifשישה איידולים שהיו פספוס (עפו מוקדם מדי)

הכוונה לכאלה שעפו ממש מהר, לא לכאלה כמו כריס שהגיעו מקום רביעי במקום ראשון...)

LeAnnDylan

Well-known member
מממ

טוב העונה היה חבל לי על ג'ולי אם כי בגלל ההופעה שלה הגיע לה לעוף קנדרה עפה מוקדם מידי לילי סקוט בעונה שעבר עפה הרבה יותר מידי מוקדם ג'נל ווילר גם היילי האנט של עונה 6 ואליינה וויטיקר בעונה 7

LeAnnDylan

Well-known member
נו לפי ההודעה של חנה

חשבתי שלא אמורים לבחור מישהו שעבר את הסמי פיינלס

היא רק התכוונה שלא ניסחף

ונציין מישהו שהגיע נגיד קרוב לגמר ולא זכה... ואת דידי צריך לציין בכל מקרה! מקום 10- מה נראה להם?!!?!!?! מרגיז/מעציב אותי כל פעם מחדש

LeAnnDylan

Well-known member
נו אז במקרה הזה כמובן שהיא נכנסת לרשימה

ומה אני אעשה לפעמים קשה לי להיכנס לראש הלאסבי שלה ולהבין את דרך חשיבתה

למעלה