שרשור חגיגת יומולדת בסימן שישיות!

LeAnnDylan

Well-known member
שזה שוב כל מי שאהבתי../images/Emo6.gif

1. קריסטי לי קוק
2. אנטונלה
3. טיילור היקס 4. צ'יקן ליטל 5. קייסי קרלסון
מתעליה
6. קייטי סטיבנס
רציתי להכניס גם את פיקי אבל לא הייתי סגורה על זה שכולם שונאים אותה. אני זוכרת דווקא שבעונה למרות שהיא לא הייתה הכי טובה אנשים חיבבו אותה כי היא הייתה משעשעת.

עדיף שלא תיכנסו...../images/Emo6.gif

אבל זה לא שאני מתביישת.. אני עדיין אוהבת אותם..חחח דיאנה דגרמו אנטונלה טטיאנה דל טורו דיוויד ארצ'לטה קייטי סטיבנס קת'רין מקפי

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo268.gif

1. דיוויד קוק - Always Be My Baby 2. מאט ג'יראד - So Small 3. אליסון אירהיטה - Alone (אחרי קרי אין ספק שזה היה אמיץ מצידה לשיר את זה) 4. בלייק לואיס - You Give Love A Bad Name 5. קריס אלן - Heartless 6. קייטי סטיבנס - Let It Be אחת הבחירות האמיצות ביותר שלה...

כל בחירת שיר של איידול עבר...

ולכאן יכנסו כל אלה שניסו לשיר קלי קלרקסון
קייטי סטיבנס, פייג' מיילס, טודריק הול, ג'ולי זורילה וליסה טאקר
אגב גם בסיבובי הוליווד כשניסו לשיר קלי, לפחות אלה שאני זוכרת היו גרועים.

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo45.gif

גם כשלא שנאתי חלק מהביצועים (הביצוע של טודריק
) אין ספק שזו בחירה ממש מטומטמת וגרועה לנסות לשיר שירים של יוצאי איידול. במיוחד קלי קלרקסון וקרי אנדרווד.

LeAnnDylan

Well-known member
ננסה לבחור 6

קודם כל, כל מי שמנסה לשיר מרטינה מקברייד ואין לו שום זיקה לעולם הקאנטרי צריך למות (ע"ע סקוט מקנטייר וליל ראונדס) לפעמים גם אלה שכן יש להם זיקה לעולם הקאנטרי צריכים למות... היילי ריינהארט שניסתה לשיר ליאן צריכה למות ביסוריים
דני גוקי מנסה לשיר קרי |FAIL| לקישה ג'ונס מנסה לשיר קרי |FAIL| ג'ורדין ספארקס - Living On A Prayer קרלי סמית'סון - Show Must Go On

למעלה