שרשור חגיגת יומולדת בסימן שישיות!

WOW זוכרת את השרשור הזה../images/Emo178.gif

צריכה לשלוח לקרי את השרשור..חחחח, לא יודעת מה חשבתי לעצמי כשעשיתי אותו, עבדתי עליו שעות על גבי שעות... מטורף הסתכלתי בשרשור על קונסטנטין ואני אשכרה לא הגבתי שם, נראה לי שהייתי כל כך בהלם... ראיתי שאין לי שם שום תגובה חוץ מזה שלפנטזיה יש קול של צרצר
זה עדיין זכור לי כטלטלה הכי גדולה בפורום, כך שכנראה באמת לא הגבתי כי הייתי בסוג של שוק... או שפשוט לא הצלחתי לראות שם את התגובות שלי...

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifאני מניחה שהיו עוד שרשורים אז...

עם החתמות על עצומות ותיאוריות קונספירציה - סביר שהגבת שם. איזה עצוב זה היה

Lhuna1

New member
לא מאמינה שאגיע לשש, אבל ננסה

(וסליחה על האי-דיוקים כי אני לא זוכרת בדיוק ואין לי כוח לחפש) 1. "זה היה קצת כמו לאכול קרח לארוחת הצהריים" (לקריס אלן על הביצוע של come together של הביטלס) 2. "אתה נראה כמו משהו שיצא מהג'ונגל" (הערה מרושעת אפילו בשביל סיימון למתמודד אודישן בעל מראה קופיפי במקצת) 3. "זה היה כמו אחד השירים במצעדי הרחוב בדיסנילנד" (הערה מוצדקת לארצ'ולטה) 4. You are a little tiger aren't you? (למלינדה דוליטל אחרי הביצוע של woman או איך שקוראים לשיר הזה) 5. זה היה כמו לקבל המבורגר בלי הבשר (או משהו כזה, בטח עיוותתי לגמרי, וגם לא זוכרת למי זה היה אבל כנראה בעונה 7?) 6. שש זה כבר מוגזם, כל הכבוד לי שהגעתי לחמש

Lhuna1

New member
אה בעצם יש לי גם שש:

6. להגיד על אדם שהוא תיאטרלי מידי, זה כמו להתלונן שפרה עושה מו (לרנדי בתגובה לביקורתו על הביצוע של אדם ל-feeling good)

אחת מהיציאות שאני הכי לא אשכח

זה שהוא אמר ללינדסי.. או איך שלא קראו לה שעכשיו 60 מיליון מקלטי טלויזיה החלישו את הווליום.. זה היה פשוט מדהים. כי זאת היתה הפעם היחידה שצפיתי באיידול שהחלשתי את הטלוויזיה כי לא הייתי מסוגלת לשמוע כמה שזה היה נוראי..חחח.. הייתי בשוק שהוא אשכרה קלט את מה שעשיתי.. זה היה גדול

Fairywitch

New member
מנסה לשלוף מהזכרון:

1. ההערה הנןראית למנדיסה - "נצטרך השנה להגדיל את הבמה." 2. ההערה ללינדסי על הנמכת הקול בטלויזיה בכל הבתים בארה"ב במקביל
3. באודישן כלשהו: "זה נשמע כמו חתול שקופץ מבניין גבוה - הרעש שהוא עושה לפני שהוא פוגע!" 4. באודישן כלשהו: "כשהתחלת לשיר הרגשתי שאני צופה בצוות בידור על ספינת שעשועים. כשהמשכת לשיר - הרגשתי שהספינה טובעת!" (ההערה המרושעת הכי אהובה עליי שלו
) 5. "את שרה באמבטיה? אני מקווה שהוילונות אטומים לקולות! למען השכנים!" 6. הוא לא שאל פעם מישהו באודישן: "אה, אז רק כדי שאני אבין - התלבשת בחושך?"
סיימון

LeAnnDylan

Well-known member
אממ

ההדחה של כריס דוטרי. ההדחה של מייקל מעונה 7 (שהדחקתי לפתע את השם משפחה שלו) ההדחה של קרלי סמית'סון גם זכורה לי כמפתיעה משהו. סנג'איה
לא משנה מה הוא עשה זה גרם לטלטלה רבה בפורום
אדם וקריס בבוטום 3 לא ממש טלטלה אבל יחסית לעונה הזכיה של לי דיווייז הייתה די שוקר

jess r

New member
יש לי רק 2

כי דילן ציינה כמה למעלה - אליסון מודחת לפני דני גוקי אחרי "דרים און". סיימון עוזב את התוכנית סופית. זה היה בהדרגה ופחות "טילטל" את הפורום אבל הסוויץ' שהתוכנית עשתה די... מטלטל. לפעמים לטובה, לפעמים לרעה.

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifמנסה למצוא שישה:

1. ההדחה של קונסטנטין. אני לא יודעת מי מכם היה פה וזוכר את הדמעות, העצומות ותיאוריות הקונספירציה. היה קשה
2. העזיבה של פולה - סנונית ראשונה לעתיד לבוא... 3. העזיבה של סיימון באופן סופי
4. התכנית רוקסטאר - העלייה שלה שהפכה את הפורום לפורום של שתי תכניות; והירידה שלה - שהחזירה את הפורום להיות נטו איידולי. רק חכו ש"אקס פקטור" יתחיל!
5. זה יותר משהו אישי ממשהו פורומי, אבל כמעט היו לזה השלכות על הפורום כולו: הקמת פורום תפוזי לאדם למברט, ללא הודעה מוקדמת למנהלות איידול. מכיוון שזה שייך להיסטוריה אני יכולה לשתף עכשיו, שהרגשתי אז מאוד נבגדת ע"י "תפוז", כאילו פתחו לנו תחרות כשאנחנו גם ככה מדשדשים בתקופת היובש. זה כלל שיחות עם אחראי הפורומים, וגם שיקולי פרישה שלי מ"תפוז". היום אני יודעת שהפיצול לא פגע בפורום בטווח הארוך
ואין לי כרגע משהו שישי, אחשוב על זה

אני חושבת שההדחה של קונסטסטין בפורום

היתה הטלטלה הכי גדולה... אם אני זוכרת נכון

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifלגמרי../images/Emo7.gif

ובדיוק באותו יום הקימו לנו את הפורום!! חזרתי מהראיון בר"ג, ושמעתי על זה ברכבת. לא האמנתי עד שלא ראיתי את קטע הוידאו של רגע ההדחה. ואז פשוט ממש בכיתי פה בבית. מילולית! עם דמעות!

Fairywitch

New member
תיקון טעות - אכן חזרתי מת"א, אבל...

בנסיבות אחרות. כי לפי התאריך של שרשור ההדחה- קונס לא הודח ב-10.3.

SHTRUDIDI

New member
../images/Emo27.gif

ההדחה של כריס בעונה 5 ההדחה של מלינדה בעונה 6 אירוע איידולי בעקיפין- מורידים את סטאר וורלד טלטלה קטנה יותר אבל עדיין טלטלה- ההדחות בטופ 16 של עונה 9 (לילי ואלכס) זה מה שזכור לי כרגע...

Fairywitch

New member
../images/Emo228.gifכמנהלת הכרתי המון גולשים תורמים../images/Emo9.gif

וקרן ואני האדמנו פה לא מעט אנשים, ואפילו עשינו רוטציה כמעט כל שנה. קשה לבחרו רק שישה... אני אנסה, וסליחה אם קיפחתי מישהו. הבולטים שלי לאורך השנים: שותפתי לניהול SHTRUDIDI, כמובן LeAnnDylan מונטי, כמובן, היה ידוע פעם בכינוי MEETLOFE, ותמיד היה אחד מעמודי התווך כאן. השטן השחור (היה פעיל פה פעם ואפילו אדום
) מלכת הוילה (כנ"ל, הייתה אדומה ואפילו ניסתה לכתוב פאנפיק) Juliann (חברתי לאהבת קונסטנטין ואחת הפעילות ביותר - במיוחד באותה שנה) צל"שים ל14מתן מתקופת הקמת הפורום, לMkey Weiss מהשנתיים האחרונות במיוחד, וגם לטל ליהיא שמלווה אותנו מתחילת ימי הפורום

למעלה