שעת סיפור עם שושקה בודהה!

spidi333

New member
../images/Emo63.gif שעת סיפור עם שושקה בודהה! ../images/Emo63.gif

בתקווה שאבא בונה לא יתבע אותי על זכויות יוצרים, הריני מציגה לפניכם את הפינה החדשה שלי... מדי פעם אני אתרגם סיפורים מצחיקים שקרו אני מהירה מראש, בוואדאי רוב הסיפורים יהיו על ריו, קאנג'אני 8, ניוז אה כן.. וריו...
אבל גם אתם מוזמנים לספר על משו מצחיק ששחקנים אהובים שלכם עשיו בפינה הזאת
והיום בתוכנית- קאנג'אני בסיבוב הופעות עושים את ה MC הכי שרוט ומצחיק שראיתם! מקרה שקרה לריו באותו סיבוב הופעות... וקצת ישן, אבל לא פחות מצחיק, סרט LF! הבה ונתחיל!!

spidi333

New member
../images/Emo63.gif MC של קאנג'אני. ../images/Emo63.gif

למי שלא יודע MC זה החלק בהופעה שבו חברי להקות\ זמרים פשוט מדברים כדי לשעשע את הקהל. פתח דבר- תתכוננו להתפוצץ מצחוק! המלצה- אל תאכלו ותשתו כשאתם קוראים
תוכן עניינים- דמויות. הסיפור. תהנו!

spidi333

New member
הינה

מוראקאמי שינגו וכן... ג'ני מאוד תאהב את הסיפור הזה

spidi333

New member
הסיפור!

החלק של הMC ריו: מצטער לקטוע את החגיגה... יוקו? יוקו: *מסתובב אל ריו* מה דוקון? –הערה:יוקו נתן לריו את השם דוקון שאומר ביפנית לשון ארסית XD ריו: לפני כמה דקות... לא לקחת לי את המטרייה? -הערה: כן, יש להם ריקוד עם מיטריות XD יוקו- אה?! אין מצב! בגלל שאתה רואה... המטריה שלי... אוי רגע... ריו: כן לקחת?!!?!? הינה- חשבתי שהיה משו מוזר שם...- חח איזה סכסכן. כולם בקאנג'אני- כן... ריו- יוקו! אתה נוראי!! איך יכולת? *פני פאפי פייס מקסימות כאלו* יוקו- חכה, חכה דקה, אני- הינה- חשבתי שריו נראה קצת מבולבל... יוקו- אה! חכה, אולי אתה צודק! ריו- אתה מבין את זה רק עכשיו?! יוקו- חהחה אמרתי לך שהסתבכתי 360 מעלות... האולם הזה מבלבל! טיהיהיהי ריו- אה?! למה אתה מתכוון?! יש לך מושג כמה נבהלתי! יוקו- סליחה! סליחה! *צוחק* ריו- סליחה?! הינה- יוקו אתה צריך לכרוע על ברכייך ולהתנצל כלפי ריו צ'אן וכל המעריצים. יוקו- אה?! טוב בסדר. *יוקו כורע ומשתחווה כלפי ריו ואומר בקול רציני* דוקון! אני מצטער! אני לא אעשה את זה יותר! מעריצים, אני מצטער! עשיתי טעות! כולם צחקו והעירו וריו נראה נבוך וסלח ליוקו, ויוקו נעמד שוב. –אני חייבת לציין עוד מידע... לקאנג'אני יש גם קטע שהם כאילו נלחמים אחד בשני עם חרבות כאלה... יוקו: עכשיו שאני חושב על זה, ריו באמת עשה משו שונה ותהיתי מה לא בסדר. חשבתי שהוא מקצוען ולא מתבלבל... אבל הוא היה חייב לעשות משו, אז הוא הוציא את העצבים עם החרב שלו... עכשיו שאני חושב אחורה.... זה היה אני שהרגת אותו במוח שלך נכון? *כולם נקרעים מצחוק* וההופעה נמשכת...... החלק של ה- MC חוזר.... יוקו- טוב, שכיאסו ובארו הולכים להתכונן לשיר שלהם... אני עדיין חושה שיש משו מוזר עם כל העניין של המטריות! ריו- שוב?! חשבתי שכבר סידרנו את הכל... יוקו- בבקשה, אפשר ללכת ולבדוק שוב? ריו- טוב. *כולם יורדים מהבמה והולכים לבמה המרכזית* יוקו- *מצביע* אז אני הגעתי מהכיוון הזה... ריו- ואני הגעתי מהכיוון הזה... יוקו- ואז הרמתי את המטרייה שלי מפה... ריו- חכה דקה.. יוקו- אני נשבע! זה לא המקום הנכון?! ריו- אני חושב שאתה צודק... יוקו- אה?!!?! רואה?!!? זה לא הגיוני שאני אעשה טעות כזאת!! ידעתי! ואתה האשמת אותי!! הינה- על מה אתה מדבר ריו צ'אן, ברור שהוא- יוקו- לא!! המטרייה שלי! כאן! אני באתי משם! ולקחתי את המטריה כאן!! ריו- כן, רואה? הוא צודק... הינה- חכה, חכה, אז מה הלך לא בסדר? ריו- טוב אז הוא הרים את המטרייה שלו מפה... יוקו- המטרייה שלי!!! לא שלך!!! ריו- בסדר, בסדר, המטרייה שלך... ואז חשבתי שהמטרייה שלי נעלמה אז לקחתי את של הינה... –שכחתי לציין שב- MC הקודם ריו לא מצא את שלו אז הוא לקח את של הינה, והינה כעס בגלל זה אבל הצוות סידר לו עוד מטרייה... יוקו- דוקון... אני חושב שזו כן הייתה המטרייה שלך! ריו- חכה, חכה... משו לא מסתדר... הינה- רגע... אם יוקו בא משם, וריו בא מפא... זה רק אני או שבארו הגיע בנתיב הלא נכון?! ריו- המממ אני חושב שאתה יכול להיות צודק... יוקו- בארו?! זה היה בארו?!!?!? הוא!!! *מתחיל לצרוח* סובארו!!!! יא גנב מטריות!!!! ריו- יוקו, שקט, הוא מתכונן עכשיו... הינה- אה! ואז אני הגעתי משם וניסיתי לקחת את של ריו כי הייתי מבולבל... ריו ויוקו- ............. הינה- אה? משו לא בסדר? ריו ויוקו- .................. הינה- אה? למה אתם מסתכלים עלי ככה? ריו- הינה... אני חושב שאתה הגעת מהצד ההוא.... הינה- אה? אבל- יוקו- אה!!!! אני מבין את זה עכשיו!! זה היית אתה כל הזמן הזה!!! הינה- אני? אה? אבל-.. ואי נכון... באמת הגעתי מהצד הלא נכון... חה! כנראה שהתבלבלתי מהכיוונים של האולם הזה והכל... יוקו- אה?! צבוע שכמוך!!! תלמד את זה עכשיו!!! הינה- *צוחק* בסדר, בסדר אני מבין את זה עכשיו יוקו- אתה מבין את זה?! אתה יודע מה חשבתי כל המחצית הראשונה?! אני שרתי ורקדתי עם גישה של 'אני מצטער'!! בדיוק עכשיו אני שרתי 'פוקה פוקה' עם אני מצטער! ואתה מבין את זה עכשיו?!?! אתה לא יאומן!! ריו- כן... הוא אפילו ירד על ברכיו וידיו והשתחווה.... יוקו- אני לא מאמין שגרמת לי לעשות את זה!!! זה גם היית אתה!!! מה יש לכם היום?! אתם שונאים אותי? קודם כל אתם מאשימים אותי שגנבתי לדוקון את המטרייה וגורמים לי להרגיש אשם, אחר כך שאני רקדתי לא נכון עם מארו... אוקורה- טוב זה כן היה לא נכון... *יופי אוקורה נזכר להיצטרף חחחחחח* יוקו- *מתעלם לחלוטין* הינה!! אתה נוראי!! מצביע על אנשים אחרים! אני מתערב שבארו התבלבל גם בגללך! הינה- *יורד על ברכיו וידיו* מצטער!! אני ממש ממש מצטער!!
אוי אני פשוט מתה עליהם!

spidi333

New member
../images/Emo63.gif מקרה שקרה לריו... ../images/Emo63.gif

כשריו התחיל לדבר, קבוצה של בנות שהיו ליד הבמה התחילו לצרוח [זה היה כאילו ממש לידו] אז הוא שאג "תסתמו!!!" [כן, שוב שושקה] וכל הקהל התחיל לצחוק. אחר כך הוא נהיה כולו ביישן ואמר "מצטער, לא התכוונתי, אל תקחו את זה ללב בסדר? האם הייתי נוקשה מידי?" איזה חמוד

spidi333

New member
../images/Emo63.gif שובו של הסואסקה! ../images/Emo63.gif

למי שלא ראה LF מוטב לא לקרוא... מכיל ספויילר לסידרה! לא יודעם אם שמעתם או לא, אבל הודות להצלחה המסחררת של הסידרה LAST FRIENDS הוחלט להפיק סרט! כידוע, חלק ניכר מההצלחה הייתה הודות לריו ששיחק את סואסקה בחור ה DV... אז מה המפיקים מתכוונים לעשות היות וסואסקה התאבד לו?? פשוט מאוד! השמועות מספרות שריו יחזור וישחק את האח התאום של סואסקה!

spidi333

New member
תגובות ותשבוחות לפה ../images/Emo9.gif ../images/Emo26.gif

מקווה שנהינתם

geminigum

New member
../images/Emo23.gifאריגאטווווווווו גוזיימאס../images/Emo99.gif

תודה ספיר
מה זה אהבתי? אהבתי! וכן לולי.... בלי שקיות. טוב?

spidi333

New member
זהו? ארידאטו? אהבת? =\

אני מאוכזבת ג'נוש! איפה הצחוקים?! איפה ההינה!! אני מצפה לתגובה רצינית! XD

geminigum

New member
../images/Emo122.gif טוב את צודקת. קראתי את התגובה שלי

הראשונה.... הלכתי לראות פרק 1 של חנה קימי (כן אני יודעת שזה האנה וכאלה.... אבל אחרי 45 דקות צפייה באוגורי שון, זה יכול להיות גם תוכנית הבוקר עם דץ, ועדיין אני אבהה בזה בלי הכרה עד זוב דם וחוץ מזה "חנה" יותר יפה)..... ואני מתביישת נורא בתגובה הראשונה.... בחיי... אם הייתי מנהלת, הייתי מוחקת אותהמיד! ויפה שעה אחת קודם...
טוב, לא מדברים פה על חנה קימי או על הדבר המדהים הזה, שמשחק שם. אנחנו מדברים על... הינהההההההההההה!!!!! הינה הינה הינה הינה הינה הינה. ככה... קודם הגבתי קצר.... עכשיו אני רואה שזה היה קצר מדי. תרשי לי לצטט: "הינה- אה! ואז אני הגעתי משם וניסיתי לקחת את של ריו כי הייתי מבולבל... ריו ויוקו- ............. הינה- אה? משו לא בסדר? ריו ויוקו- .................. הינה- אה? למה אתם מסתכלים עלי ככה? ריו- הינה... אני חושב שאתה הגעת מהצד ההוא.... הינה- אה? אבל- יוקו- אה!!!! אני מבין את זה עכשיו!! זה היית אתה כל הזמן הזה!!! הינה- אני? אה? אבל-.. ואי נכון... באמת הגעתי מהצד הלא נכון... חה! כנראה שהתבלבלתי מהכיוונים של האולם הזה והכל... יוקו- אה?! צבוע שכמוך!!! תלמד את זה עכשיו!!! הינה- *צוחק* בסדר, בסדר אני מבין את זה עכשיו" אהההההההההההההההההההההההההה, אני רואה את הפנים של הינה, כשהוא ואמר את זה..... אמא..... |אייקון ג'ני מעולפת עם נשרים חגים מעליה|.....
.... כשהפה שלו קצת פתוח והוא מסתכל עם העיניים העגולות שלו (זהו, חיסלתי את עצמי במו פי.... אוי הלסת... למה יש לי כזה דמיון מפותח? נאנדה???!).... טוב, אני לא יודעת מה עשית לי בשרשור ההוא בקומונה על קאנג'אני, אבל בשניה אחת מיכרת אותי לגמרי ועל כך אריגאו גוזיימאס סנסיי שושקה הקטנה.... די הרגת אותי. כמה שצחקתי קודם ויצאה לי תגובה מעפנה, ככה עכשיו אני רצינית וכותבת ברצינות את הכל. טוב, אם אתם לא מבינים מה כתבתי, רק שתדעו לכם.... זאת לא אני.... זאת חנה קימי מדברת ממני.....
... נו? יש רופא בקהל???
אוף... הנשמה יצאה לי עד שמצאתי את התמונה הזאת.

spidi333

New member
או!! JENNY IS BACK!!!!

חחחחחחחחחחח הרגת אותי ג'נוש! איזו תגובה! כראוי לך! הינה הינה הינה מת1 רופא? שאני אקרא לפוג'יקי? את צריכה את התרופות שלך...

Doe7

New member
חחחחחחחחח ../images/Emo6.gif

טוב שאני עם הנייד בים המלח, צוחקת בחום האימים הזה השרשור שלך
ריו/סוסקה/דוקון - בחיי הבחור סובל מפיצול אישיות אריגאטו גוזיימאסס ואגב - פרק 3 מדהים!!
בהצלחה מחר בראיון!

spidi333

New member
חחחחח ים המלח?!

סחתיין עלייך! אבל את עדיין באה מחר נכון? ^_^; שמחה שאהבת! =]

relax2008

New member
../images/Emo24.gif וואו ספירוש, אחלה פינה!

איזה סיפור מצחיק.. תכתבי לעיתים תכופות כיף לקרוא ולדמיין את המהממים האלה עושים שטויות... תדמיינו מה זה להיות בהופעה שלהם... אוי
יש קישור לפיקים שלך לפני שאת מתפרסמת ופותחת אתר שנצטרך ת.ז. קוריאנית כדי להרשם אליו?

spidi333

New member
חחחחחחחחח כמובן שיש =]

http://spidi12345.livejournal.com/ חח מוזמנים לקרוא ^_^ שמחה שאהבת חלוש XD

Sivan 85

New member
../images/Emo6.gif שושקה מושלם שלי....

איזו השקעה, איזו מחוייבות, איזה מטורפים!!
אני חולה עליהם יא אללה... ריו הזה לא משנה מה הוא עושה הוא יוצא מלך אה?... אני לא מאשימה אותם.. אני גם הייתי משתחווה לרגליו (טוב לא להגזים... אבל הייתי מוכנה שידרוך עליי קצת אם זה מה שעושה לו את זה) למרות שהינה ויוקו מקסימים ברמות מטורפות.. יש מצב שאני מתאהבת בהם קצת...
הם כאלה מצחיקים! תודה יפה שלי על היצירתיות!!! כן ירבו אנשים כמוך

spidi333

New member
אויש שושקה...

אני מרגישה מעיין רטיבות כזאת באחוריים שלי...

Sivan 85

New member
תבדקי את זה...

אולי התיישבת על השתן שעלה לך לראש...
שו שו שושקה.... אל תתלהבי יותר מדי... זאת לא אהבה שמופנית אלייך ... אלא למר נישקידו תודה

למעלה