מעוניינים להתנדב

ArkadyK

New member
מדא, שאלות ../images/Emo13.gif

ערב טוב לכם ויום שישי נעים
. אוקי אז ככה, אני תלמיד בן 17 בכיתה יא', בזמן האחרון נכנס בי משהו שקשור להתנדבות. אז חשבתי על מד"א, מה דעתכם? האם זה אפשרי להתנדב למשהו משמעותי שם בגיל כזה? [אין לי חשק לעבוד בניירת, עשיתי את זה שנה שלמה במשמר האזרחי במסגרת מחוייבות אישית]. המ.. אם כן, אפשר אולי קצת פרטים על ההתנדבות שם? תודה רבה והמשך יום נעים!

שעורים פרטיים בהתנדבות ברמת גן

מעוניינת ללמד שיעורים פרטיים ברמת גן לתלמידים בכיתות א-ו. יש לי נסיון עשיר במתן שיעורים פרטיים.

התנדבות בדרום...

התנדבות בדרום הארץ ממש לא מככבת במנועי החיפוש של האתרי התנדבות... למישהו יש יותר פרטים לבחור שמעוניין להתחיל להתנדב?

me123

New member
מחפשת להתנדב באזור ירושלים

שלום רב, אני מחפשת להתנדב באזור ירושלים, בשעות אחר הצהרים, עד חודש אוקטובר (שבו מתחילים הלימודים). אשמח אם למישהו/י יש רעיון בנושא תודה רבה

red pasiflora

New member
התנדבות

שלום לכולם. אני בת 22 גרה בראשון. אני מחפשת מקוםלהתנדב בשעות אחר הצהריים. ההתנדבות הינה עם ילדים קטנים. חרשים, עוורים, מוגבלים אולי... אם מישהו יכול להמליץ לי על עמותה או אתר שאני יכולה להיכנס ולהתעניין אני אודה מאוד תודה

נועית10

New member
../images/Emo91.gifשלי כנס לאתר של מד"א

יש שם הסבר על ההתנדבות והפעילות שלהם וממליצה לך ליצור עימם קשר ולברר מולם את האפשרויות להתנדבות לנער בגילך. ייתכן ויש להם הצעה יותר מלהתעסק בסתם ניירת אז שווה לך לברר מולם.

נצל"ש , הגיע במיילח, תרומת דם.

דחוף: דרושה תרומת דם למען חולה סרטן. סוג הדם: AB + אם יש לך סוג דם כזה או אתה מכיר מישהו אם סוג דם כזה, אנא צור קשר לתרומה עבור חבר כפר גלעדי חולה לויקמיה ואב לשתי ילדות קטנות, המאושפז ברמב " ם. טלפון לפרטים סיגל: 050-5561095 בבקשה אל תמחקו את האי מייל הזה ותעבירו אותו לרשימת התפוצה שלכם זה חשוב מאוד !!! -------------------------------------------------------------------------------- Walla! Mail - get your free 3G mail today -------------------------------------------------------------------------------- Walla! Mail - get your free 3G mail today ************************************************************************************ This footnote confirms that this email message has been scanned by PineApp Mail-SeCure for the presence of malicious code, vandals & computer viruses. ************************************************************************************

האם התנדבות עם ילד בספקטרום האוטיסטי

יכולה לעניין אותך? מה מידת הזמינות שלך? האם את מחפשת מקום להתנדב באופן קבוע או זמני למספר חודשים? דניאלה

red pasiflora

New member
לomer הקורית

אני מעוניינת להתנדב בשעות אחר הצהריים, כי אלו השעות שאני פנוייה. כרגע אני לא יודעת אם זה מספר חודשים או קביעות, אני אדע זאת רק אם אני אדע לאן פני מועדות בתחום הזה

ihovav

New member
התנדבות בכלא של חולי נפש ברמלה יכולה לעניין?

אצלנו במוסד לנכים צעירים

נשמח לעוד מתנדבים. שכונת קריית שלום בת"א. טלפון: 03-5182199, לבקש את העובדת הסוציאלית.

tal2swissa

New member
אגודת רפאנו מסייעת לנזקקים לתרומות דם.

וגם במקרים של סוגי דם נדירים. אגודת רפאנו לקביעת תור: בימים א‘ - ה‘ משעה 10:00 עד השעה 18:00 1-700-70-72-74

נועית10

New member
פנה ליחידה להתנדבות בת"א-להלן קישור

ממליצה ליצור קשר עם היחידה להתנדבות באזור ת"א לדעתי ישמחו למתנדבים עם קשישים. תודה ויום נפלא

אני מחפש בעדיפות ראשונה

כרגע,עבודה בשכר בטיפול וליווי קשישים . זה לא הובן מהודעתי הקודמת ולכן אני כותב זאת כעת .

ihovav

New member
התנדבות בכלא של חולי נפש ברמלה יכולה לעניין?

למעלה