מעוניינים להתנדב

FEC

New member
גם אני!!!

שלום לכולם!! גם אני ממש רוצה להתנדב.. אני גרה בירושלים ואני אשמח להתנדב בשעות הצהרים.. אני יכולה משהו קבוע עד אוקטובר. אז אם יש למשהו רעיון אני אשמח...

ArkadyK

New member
תודה.

תודה רבה, אני אנסה לברר. אם למישהו יש עוד משהו להגיד, אני אשמח לשמוע

נועית10

New member
מתבוננת בפליאה ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

למרכז למידה לילדי עולים בגבעתיים: 1. דרושים מתנדבים (ימי א´ או ג´ בין השעות 16.00-17.30) 2. ספרי לימוד לבתי"ס יסודיים- בכל המקצועות והסוגים וכן ספרי קריאה לגילאים אלו. 3. "פינוקים" לילדים- פרסים, קלמרים וכו´. ניתן ליצור קשר בטלפון לפרטים נוספים צרו קשר: יפעת ,טלפון : 5722333-03 יפעת/אילנה תנסי את זה אם זה מתאים לך.

tslilush

New member
שלום :)

אני צליל ואני קצינה... אני משרתת בבסיס סגור ונמצאת בבית בשישי- שבת (במקרה הטוב לפעמים סוגרת). באמת שהחיים שלי הם בכלליות סוג של התנדבות אבל באמת שרציתי לעשות משהו נוסף לקהילה.. אני לא יודעת מאיפה להתחיל לחפש, באתרים מדובר על גילאים מבוגרים יותר ועל התחייבות שבעייתית מבחינתי... אני גרה במושב ליד בית שמש (קרובה לירושלים, למודיעין...). אז .. מאיפה להתחיל?

נועית10

New member
tslilush התנדבות בהוסטל של קשישים בירושלים

זה יכול לבוא בחשבון? יש לא מעט קשישים בודדים בהוסטלים וגם בבית אבות שישמחו למתנדבים. למישהו שיבוא לארח להם חברה, לשוחח עימם, לתת להם תחושה שמישהו חושב עליהם ואיכפת לו מהם. במידה וזה רלונטי אשמח לקשר אותך עם העובדת סוציאלית במקום. תודה נ.ב. את מוזמנת להציץ בלוחות הפורום לגבי הצעות להתנדבות בירושלים/מודיעין.

ub65

New member
מקום לעבור בו...

ג'וב טרייד האתר שמוצאים בו עבודה תמורת עבודה, ללא תמורה כספית ! תנסי גם שם, אולי יעזור? כל הכבוד לך!

היי

מעוניינת מאד להתנדב כפעמיים (אולי אפילו יותר) בשבוע למען בעלי- חיים או איכות הסביבה . רצוי מבחינתי בעיר בת ים (אם אפשר אשמח לשמוע היכן זקוקים למתנדבים בעיר הזאת באופן כללי) ואם לא אז באזור ת"א. תודה רבה, אשמח לפרטים.

נועית10

New member
היי ילדת יערות-ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

איכות הסביבה זאת ההודעה שמצאתי לך היום בנוגע לגיוס מתנדבים: "שלום לכולם, שמי ליטל ואני מגייסת פעילים לאתר הנקרא "שאוט" העוסק בזעקה חברתית וחוקתית. האתר פונה לאנשים המעוניינים להיות מעורבים בנושאים חברתיים שונים וביניהם איכות הסביבה. המטרה היא לא רק לדבר אלא גם לפעול לשינוי חוקתי. כרגע האתר עדיין לפני שלב העריכה הגרפית, אך נוכחותכם והרשמתכם חשובה לנו. אשמח אם תתגייסו לעזרתנו כדי לעזור לכולנו לחיות בסביבה נעימה ובריאה יותר כתובת האתר : www.shout.co.il אשמח לענות על כל שאלה גם במייל : [email protected] תודה ויום טוב ליטל דגני
מצרפת לך קישור לפורום איכות הסביבה.
לגבי בעלי חיים- מצורף קישור לפורום אימוץ בעלי חיים והתנדבות.

yonatan87

New member
התנדבות בקרית מלאכי

הייתי רוצה שמישהו יפנה אותי לאיש קשר או לעמותה שיוכלו לסדר לי עבדוה בהתנדבות מתנ"ס או מעדונית בקרית מלאכי לפני הגיוס.

אניטה007

New member
שלום לפורום, אני מעוניינת להתנדב

ולעזור לקשישים בודדים, באזור ת"א או רמת גן (אני גרה בת"א אבל לא ניידת, כך שהכי טוב משהו בסביבה). מישהו יוכל להפנות אותי למקום שזקוק למתנדבים?

אניטה007

New member
נ.ב.

זה יכול להיות גם הוסטל או בית אבות, לא משנה לי, כל עוד אפשר לעזור לקשיש/ה בודדים.

נועית10

New member
מרכז מידע לקשיש בת"א

בנוגע להתנדבות,צרי קשר עם מרכז המידע למען הקשיש ע""ש "אלרן" הפועל מטעם עיריית תל אביב יפו. מיה הארט- 035154400 לאיתי חקוקי- 0546611536 כמו כן, מצרפת לך קישור לאתר היחידה להתנדבות בעירית ת"א.

היי ,

גם מחפש לזמן הקרוב , עד שאמצא עבודה בתחום , להתנדב במסגרת כלשהיא עם קשישים , אני גר ביהוד , נייד אבל מעדיף קרוב לבית . רציתי לשאול אם מישהו יכול להמליץ לי על משהו ? תודה מראש .

Ekam Eveileb

New member
התנדבות בראשל"צ

שלום
מישהו יכול לרשום איפה צריכים מתנדבים בראשון? אני בת 22 ויש לי זמן פנוי בערבים משעה 17:00 בערך (כמעט כל השבוע - תלוי בעבודה שלי. לפעמים אני עובדת מספר ימים ברצף כולל לילות ולפעמים יש לי ימים חופשיים לגמרי). הייתי חובשת בצבא, אבל אני לא מעוניינת להתנדב במד"א ספציפית. אין לי רכב, אז אני ממש מעדיפה משהו בראשון. יש משהו באיזור שיתאים לי?

נועית10

New member
ממליצה לך לפנות לרווחה בעיר

אולי יפנו אותך להוסטלים של קשישים או כל מקום אחר שזקוק למתנדבים בשעות הערב כגון": התנדבות בבית חולים.

למעלה