זקוקים לתרומות/סיוע

מדובר בילד של עובדים זרים?

זה נשמע ככה- ולכן אין להם קופת חולים? אם כן אני מוכנה לנסות לעזור נועית, נראה לי שהיא עדין לא מתכוונת לקבל עבורו אלא תיתן עוד פרטים למי שיבקש, נעמי.

rachelb1

New member
לא, ילד פלסטיני, ואני מבררת פרטים על סוג התרו

לא ילד של עובדים זרים, אלא ילד פלסטיני (גם כאלה, בעוונותינו, זקוקים לעזרה ודלים באמצעים). לגבי סוג התרופה הדרוש - ביקשתי ואני מחכה לקבל את הפרטים המדוייקים. וברגע שאקבל אעדכן כאן. בתודה, שוב. רחל

תרומה לחולה כליות

גולשים יקרים! מזה זמן רב, שאני מתלבט, אם ומתי לפרסם את ההודעה הבאה: עד כמה, שעמותת "קרן ישעי" משתלת להדגיש את הפן האנושי (וב"ה, שגם בזה היה לנו חלק לנו לא מבוטל בעברת הפורום), כנראה אין מנוס הפעם מלפנות הפעם גם לעזרה כספית. לפני פסח התקיימה קייטנה מיוחדת לילדי באמצעות מקד"ץ "נחשון". שמחנו להיות חלק מהקייטנה ולתרום את חלקנו ונשמח לעשות זאת גם בעתיד למקרים אחרים. בינתיים חי לו בשדרות אדם יקר בשם שלמה סוויסה, שהיה בעבר חבר מועצת העיר ופעל רבות למען תושבי שדרות. כמעט אין בשדרות אדם, שאיננו מכיר את שלמה. שלמה היה יד לכל תושב ולכל מי שהיה זקוק לעזרה אולם עתה הוא עצמו נזקק לעזרת הציבור בהיותו חולה באי ספיקת כליות ועליו לעבור השתלת כיליה בהקדם בעלות של כ- 100,000 $ (!). למעשה ניתוחי השתלות כיליה מבוצעות בארץ בהצלחה רבה וברמה גבוהה מאוד, אלא שבשל מחסור בתרומות איברים יש להמתין לפעמים שנים רבות עד למועד ההשתלה לפי התור הקיים ואילו השתלה מתורם חי בארץ (עדיפה על פני השתלה מתורם מת) איננה מעשית אלא אם כן התורם הוא קרוב משפחה של החולה או תורם אלטרואיסטי. כל מי שמוכן/ה להתנדב לתרום או לגייס תרומות מחברים/ות ידידים/ות או כל אחד אחר, נשמח, אם יפנה אלינו דרך אתר "קרן ישעי" לקבלת פרטים על אפשרויות התרומה (התרומות ל"קרן ישעי" מוכרות לפי סעיף 46 לפקודת מס הכנסה). כל מי שמעוניין/ת לדעת מעט יותר על מחלת הכליות מוזמן/ת לבקר באתר של "העמותה לחולי כיליה ומושתלים", שם ימצא גם פורום פנימי לשאלות ותשובות. לכולם נתונה ברכת תודה וברכה ו... "כל המקיים נפש אחת מישראל, כאילו קיים עולם מלא" ועל פי דברי נועית מנהלת הפורום (אקטואלי לימי ספירת העומר, המסתיימים בחג השבועות): "יותר משבעל הבית עושה עם העני, העני עושה עם בעל הבית, שנאמר (מגילת "רות"): ושם האיש אשר עשיתי עמו היום: בועז" (מדרש "רות רבא") בברכה רבה נח גיל - מנהל "קרן ישעי"

יולי56

New member
דרוש פסנתר לתרומה

שלום, מחפשת פסנתר לתרומה או במחיר סימלי עבור בית ספר דתי המשלב טיפול במוסיקה עם ילדים אוטיסטים. אנחנו נדאג להובלה.

דרוש מקרר

לאם חד הורית וילדתה באזור הדרום דרוש מקרר בגודל סביר 500 ליטר . במידה ותהיה בעיה עם ההובלה אני אדאג להעברת המקרר . בברכה .

kinoa

New member
דרוש מחשב

שלום! לנערה בת 20 חולה בתיסמונת דאון החיה עם אמא המבוגרת דרוש מחשב בכדי שתוכל לשחק ולגלוש באינטרנט. ניתן ליצור קשר ישירות עם האם והנערה תודה

בקשה קצת אחרת

לצערי איבדתי את הטלית שלי וטליתות מאוד יקרות מעבר ליכולתי הכלכלית אודה למי שיוכל לעזור לי להשיג טלית ותפילין של יד מיד שניה ושרק הציציות ובתי היד יהיו במצב תקין. שלכם חנה גונן

ilanmad

New member
תרומת מחשב להוסטל בכפר סבא

זקוקים תלרומת מחשב תקין להוסטל של עמותת דרור בכפר סבא. תודה מראש אילן 052-3996339

טלית הצלחתי להשיג!

אבקשכם לעזור לי להשיג תפילין משומש. בתודה מראש חנה גונן

yoavrofe

New member
תרומת ספרים לתושבי גוש קטיף לשעבר

שלום לכולם, אני מעביר לכם את בקשתה של אילה, לשעבר תושבת גוש קטיף. אשמח לעזור באיסוף ספרים. אנא צרו קשר לטלפון 054-4865386 או במסר, או לדוא"ל של אילה, שמצויין למטה. תודה! יואב. אנו מפוני גוש קטיף המתגוררים באתר הקארוילות אשר בניצן, לאחר כשנה וחצי של מגורים במקום החלטנו בשעה טובה ומוצלחת לנסות ולהקים במקום ספריה. וזאת משום שאנו מייחסים חשיבות רבה לנושא הקריאה והיינו שואפים להחזיר את המבוגרים והילדים למסלול חיים שגרתי והדרך לכך בין היתר היא על ידי קריאת ספרים. בגוש קטיף הייתה לנו ספריה אשר הכילה כ- 20000 ספרים, כל ניסיונותינו לאתר את הספרים עלו בתוהו, כל מה שיש ברשותנו כעת הם כ- 1200 ספרים אשר מרביתם נתרמו על ידי אנשים טובים . אנו פונים אליכם בבקשה להרתם ולהיות שותפים למטרה נעלה זו, לפי נדיבות לבכם ויכולתכם, כל תרומה תתקבל בברכה. תרומתכם תאפשר כמובן לאנשים ולילדים לחזור למעגל הקוראים ,למצוא תעסוקה נוספת לשעות הפנאי הרבות שנכפו עלינו כתוצאה מן הגירוש ואף סוג של "מפלט" מצרות היומיום עימן אנו נאלצים להתמודד. כל מי שמעוניין שישלח מייל לכתובת המצורפת ויקבל פרטים נוספים. אילה , גוש קטיף ת"ו - ניצן [email protected]

שאלה

לא מצאתי מישהו מוסמך שישיב לי, ואולי כאן ידעו. אשה אתיופית אמרה לי שהיא חדשה בדירתה בפתח תקוה. חדשיים. ודירתה ריקה. אין ציוד בסיסי. ואני שואלת: מה עם סל קליטה? ומדוע קבלה דווקא דירה בשכונת עוני? לדבריה , אינה מכירה איש באזור מגוריה, למרות שיש שם מספר אתיופים, כולם זרים וחדשים לה.

נועית10

New member
היא אמורה לפנות לרווחה בעיר מגוריה והם יטפלו

שתפנה לרווחה בעיר מגוריה כדי שיצמידו לה עובדת סוציאלית שתנחה אותה ושתסייע לה בנושא הסל קליטה ובריהוט.לגבי העיר והשכונה לדעתי זה שייך למשרד הקליטה, אבל גם את זה היא תוכל לשאול במחלקת הרווחה בעיר. אני מאמינה שברווחה יוכלו לתת לה את האינפורמציה הנחוצה לה. אנחנו נשמח לסייע לה בריהוט ודברים לדריתה, עדכני אותנו.

תודה

את שמה היה לי קשה לקלוט. אם יש למישהו מכונת כביסה, תנור, עגלה לבן שנתיים ומשהו, ועוד דברם למשפחה עם שלשה קטנים. (בן השנתיים הוא הקטן שבהם), אמצא אותה, ואצור את הקשר.

ערב טוב..

ערב טוב.. אם למישהו/י יש כיריים חשמליות או גז.. במצב טוב, ושהוא לא צריך אותם אשמח לדעת.. ודרך אגב כל ריהוט שהוא.. (אם אני לא צריך או אצטרך את זה, אני מעביר את זה לחברים חיילים בודדים) תודה "תזכו למצוות".. רונן

סנופה

New member
דרושה עזרה

לאדם נכה החי מקצבת הביטוח הלאומי בנווה שרת (ת"א), דרושה מכונת כביסה וארון בגדים. כמו כן, האם אפשר לחבר אותו לאחת העמותות שמספקות מזון מדי שבוע לנזקקים? תודה מראש ושבוע טוב

נועית10

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gifאת מוזמנת לפרסם גם בפורום השני

שלנו, פורום נתינה מהלב, ראי קישור בצד שמאל, פורום נתינה מהלב מסייע למשפחות ובודדים. כמו כן לגבי סיוע באופן שוטף במזון מומלץ לפנות לעובדת הסוציאלית ברווחה בעיר מגוריו והיא תתן לו מכתב ומפנה אותו לעמותה שתסייע לו במזון על בסיס חודשי. יום נעים

להוסטל קשישים בירושלים, בבקשה עזרה:

מי שיכול לתרום צבעים מכל סוג, עבור קשיש שאין ידו משגת קניית צבעים, יבוא על הברכה. כמו כן, אנו צריכים מתנדבים דוברי רוסית לחונכויות אישיות עבור קשישים ולימוד מחשבים. תודה רבה לכל עזרה. ניתן ליצור קשר במסרים או במייל: [email protected]

מסיבת סיום

שלום לכולם, סוף השנה מתקרב בצעדי ענק וכבר מתחילים לתכנן את מסיבות הסיום. באשכול הגנים לימן ברמלה (באשכול לומדים 31 ילדים עם פיגור בינוני ועמוק ולקויות מורכבות) מתחילים להתארגן למסיבת סיום, משום מורכבות לקויות הילדים הם לא יוצאים לטיולי במהלך השנה ולכן הציע הצוות שמסיבת הסיום תכלול טיול לפארק רעננה, הכניסה לפארק, המותאם לילדים נכים ומוגבלים, היא ללא תשלום אך אנו זקוקים ל: 1. הסעה עם מעלון (לכיסאות הגלגלים והעגלות) 2. כיבוד לילדים 3. הפעלה במקום 4. אוטובוס להסיע את ההורים (שאינם יכולים להרשות לעצמם גם את הסכום הזה.) 5. הפתעות לילדים 6. תיקי בי"ס ל-7 ילדים העולים לכיתה א'. מה שאפשר יתקבל בשמחה, המון המון המון המון תודה, סנאית המנהלת, הצוות והילדים.

למעלה