זקוקים לתרומות/סיוע

קלימארו

New member
הנה מודעה מהאתר ברווז

פסנתר ריגה במצב טוב מאוד למסירה!! אשדוד מור טלפון: 050-6078888 שווה לבדוק. המודעה התפרסמה ב-19.5.07

קלימארו

New member
סליחה ארומהרוני סליחה שהתפרצתי-לא שמתי לב

כל כך התלהבתי מהרעיון שיש סיכוי. . .

krj

New member
אתם נפלאים!! אספר לכם במשך היום מה קורה!!!

krj

New member
../images/Emo189.gifעוד רעיונות???

הפסנתר מאשדוד כבר נמסר...

krj

New member
כלי נגינה... רעיונות???

אתמול שמעתי שבנתניה יצרו חדר עם כלי נגינה, על מנת לאפשר לילדים שאין ביכולתם לרכוש כלי, לבוא ולהתאמן. מקסים!!! אין כאן בצפון,ולא בעמק כזה דבר. מה לעשות עם הילד המוכשר הזה שזקוק לפסנתר? כל כך חבל....

מדגימה

New member
שוב אני מוסיפה בקשה לבסיס צבאי בדרום

תנור גז במצב טוב + סלון 3+2+1 למועדון של הבסיס תודה לכם

לאחר שיחה עם שכנתה,

עולה חשש לבטיחות הילד. נחכה עם זה מעט. גם אני איני רוצה להיות אחראית לרכיבה לא זהירה של ילד בכבישים.

לולה04

New member
כיבוד

הכיבוד ילווה את התערוכה רק ביום הפתיחה בשאר הימים המחלקה פועלת כרגיל ומי שירצה לראות את התערוכה מוזמן להיכנס אבל לא יהיה כל יום שולחן ערוך עם כיבוד כך שזה לא ממש אפשרי אם בכל זאת תרצי ותוכלי להתכוונן ליום הפתיחה אשמח אם תצרי איתי קשר יום טוב!

dusa

New member
רשימה של הדברים שצריך

רשימה של דברים שאני חשבתי עליהם שצריך ( כמובן הרשימה פתוחה להצעות נוספות). מתחילה מהקטן לגדול, ובטוחה שיש דברים שלא חשבתי עליהם. סינרים מפת פלסטיק סכו"ם כפות מדידה כוסות מדידה מערוכים לקקנים צלחות קערות קופסאות איכסון קערות עירבוב סירים כירה חשמלית מיקסר מעבד מזון מקרר משרדי

rachelb1

New member
דרוש אינסולין לילד חולה סוכרת ../images/Emo101.gif

שלום לגולשי הפורום היקרים, התבקשתי לחפש עבור ילד חולה סוכרת תרומות של אינסולין. עקב אי התמצאותי בנושא אינני יודעת אם יש סוגים שונים, או סטנדרט אחד שמתאים לכולם, וכו' על-מנת לחסוך אי-הבנות, אציין שאין לילד הזה אפשרות להשיג את התרופה הדרושה לו דרך קופ"ח וכד'. אשמח מאד אם מישהו שיש בידו אינסולין ייצור קשר איתי - rachelb @ 013.net. אלפי תודות, רחל

נועית10

New member
וואוו זה לא עובד ככה../images/Emo128.gif

הילד זקוק למרשם רופא-חובה
יש כמה סוגי אינסולין. הילד בטח סובל מסכרת נעורים. בלי שום קשר לרכישת התרופה בקופת חולים חובה עליכם לקחת את הילד לרופא ולהוציא מרשם ורק על פי המרשם לקחת את סוג האינסולין והמינון הדרוש, לקבל מרשם מהרופא לא עולה כסף.

rachelb1

New member
סוג האינסולין הדרוש - LANTUS R

זה המידע שקיבלתי: הסוג הנדרש של אינסולין הוא - LANTUS R. שוב - אשמח אם מישהו שיכול לעזור ייצור איתי קשר: rachelb @ 013.net

למעלה