זקוקים לתרומות/סיוע

amalhost

New member
להוסטל-מחפש מוביל לפסנתר

שלום לכולם. יש באפשרותי להכניס פסנתר להוסטל נפגעי נפש. דבר שהם חפצים בו מאוד. אולם הובלת פסנתר היא עסק יקר ביותר. האם מישהו מתעסק בהובלות או יכול לקשר אותי עם מוביל פסנתרים שמוכן 'לתרום' הובלה או לבצע אותה במחיר סמלי? מדובר בהובלה מבני ברק להרצליה. אנא פנו אלי במסר או במייל תודה , איתמר רומנו- עמותת "מרפא לנפש" [email protected]

amalhost

New member
זקוק לתרומת מחשבים להוסטל + מחפש מכוון פסנתר

שלום לכולם. אני מחפש 4 מחשבים עבור דיירי הוסטל , נפגעי נפש בהרצליה. חשוב לי לציין כי יש כיום מחשבים שניתנו בתרומה אך הם כה מיושנים שלא ניתן לעשות בהם כמעט שום שימוש ובודאי שלא לגלוש באינטרנט. אם מישהו יכול לתרום מחשב טוב (חזק ומהיר) אני ודיירי ההוסול נודה מקרב הלב. בנוסף מחפש מישהו שיכול לכוון פסנתר בהוסטל בהתנדבות. אנא צרו קשר במסרים תודה איתמר - עמותת "מרפא לנפש"

נירה63

New member
דגלים ליום העצמאות

אני מחפשת דגלים קטנים לתת לילדים ליום העצמאות. אשמח אם משהו יוכל לתרום לנו.

glitter8

New member
דרושה באזור ראש"לצ

שלום לכולם אולי תוכלו לעזור, ישנו פרוייקט מסויים שאני משתתפת בו והוא באזור ראשון לציון למשך מספר ימים. היות ואני גרה באזור הצפון דרוש לי מקום לינה באזור, אפשרי בתשלום סמלי מודה מקרב לב

dusa

New member
צריכה עזרה/תרומה..... ושלום לכולם!!!

פונה אלייכם בבקשת עזרה לכפר בו אני עובדת כרגע. הכפר הוקם לפני 3.5 שנים ע"י לוחמי השייטת לזכר אחד מחבריהם שנהרג בפעילות. הכפר נמצא בצפון ליד עכו ומטפל בנוער בשלבים מתקדמים של תהליך ההתדרדרות שלו (תיקים במשטרה, צוי בית משפט, חסות הנוער כו') חלק מהאידיאולוגיה של הכפר היא לעבוד הרבה דרך טבע והישרדות בטבע (מסעות הישרדות של כמה ימים כו') וגם ציפיות גבוהות מאוד מהנוער - המטרה של הכפר היא להביא כל נער לזכאות לתעודת בגרות מלאה ולשירות משמעותי בצהל (ובעצם כך להחזיר אותו להיות חלק מהחברה הנורמטיבית בארץ). הכפר הוא צעיר יחסית והמחזור הראשון שסיים, סיים עם 88% הצלחה! הבעיה הגדולה בכפר היא בעיה של תקציב, גם כאשר ביקשנו תקציב לDVD שעולה 200 שקל נאמר לנו שאין תקציב כרגע וגם המשכורות לא תמיד מגיעות בזמן. (כל מי שרוצה לדעת עוד על הכפר, העשיה שלו והקמתו מוזמן לשלוח לי מסר ואספר בשמחה) ולאחר מעט רקע על הכפר, פנייתי אליכם; בעבר היה בכפר חוג קונדיטוריה שהעבירה קונדיטורית שהיתה מביאה איתה כל מה שצריך. היא היתה מגיעה ומביאה איתה הכל החל מסינרים וקערות ועד למיקסר ומשקל קטן. הדבר היחידי שיש בחדר זה תנור אבל גם הוא לא משהו (לפי מה שנאמר לי). לפני כחודשיים היא חלתה וכיום אנו רוצים להחזיר את החוג לתיפקוד (בניצוחי אלה אם כן יש מתנדב/ת אחר/ת .....) אבל העזרה שבאמת רציתי היא עזרה באיבזור החדר. בקיצור חשבתי שכל מי שיש לו משהו עודף או מיותר או שהוא החליף ולא יודע מה לעשות אם הישן וכו´ או שכל מי שיש לו קשרים עם בעלי החנויות המתמחות או אחרים שיכולים לעזור ויהיו מוכנים לתרום....... כל תרומה תתקבל בברכה, החל מכף עץ, מקל של מטאטא שאפשר לנסר למערוכים, מפת-שעוונית ועד למיקסר שהחלפתם. בברכת המשך שבוע נפלא ומלא אהבה ונתינה.

לולה04

New member
דרושה תרומה- מזון

שלום לכולם בעוד כעשרה ימים תעלה תערוכת אומנות של מטופלים נפגעי נפש במחלקה הפסיכיאטרית כל ההכנות לתערוכה, הפקת ההזמנות והקטלוג נעשו בהתנדבות וע"י תרומות אנחנו זקוקים לתרותה של כיבוד ליום פתיחת התערוכה:מאפים, שתייה, ירקות , גבינות - הכל אפשרי מי שיש ביכולתו לתרום וגר באזור המרכז -יבורך!!! אנה צרו איתי קשר תודה ויום נפלא לכולם

דרושים אופניים לילד בגן חובה

עולה חדש מאתיופיה, ביקש אופניים מאמו היום. ברור לי שזה לא עומד כרגע בראש סדר העדיפויות של המשפחה. הם עדיין חסרים הרבה דברים בסיסיים. הבטחתי לברר. אולי יאיר לו המזל?

krj

New member
פסנתר, כן פסנתר, לילד מוכשר מאזור העמקים.

נכון, פסנתר נראה כמותרות וזה ודאי אינו מזון או בגד אך אולי בכל זאת??? מדובר בילד בן 10 מוכשר מחונן ומקסים. ממשפחה חד הורית, האבא בכלא להמון שנים... גדל עם אחותו והאמא כבר 6 שנים לבד. אינו חסר דבר,כי האמא עושה הכל לספק צרכי הילדים ללא עזרה חיצונית. אך כעת המצב הכלכלי קשה ו 5000/6000 שקל לפסנתר? כואב לחשוב שהוא לא יתפתח בגלל מצוקה כלכלית. אולי יש אגודה או גוף שמשאיל כלי נגינה?? אשמח לתגובה

מאמא25

New member
עם מישהו מכיר איפור גם תסרוקת לא יקר בחיפה

בחיפה וסביבה אני זקוקה לעזרה בבקשה שלכם תעצו לי איפה אפשר לעשות איפור גם תסרוקת לחנונה ומה המחיר הם לוקחים? תודה מראש מחכה לתשובתכם

נועית10

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gifנשמח אם תעדכני כאן

רשימה מדוייקת של מה שצריך כדי להקל על האנשים לתרום לכם את הדברים שחסרים לכם.

בהזדמנות הראשונה שתהיה לי אני אגיע

כדי להתרשם, לראות מה צריך וכמובן לעזור... זמן פנוי הרבה אין אבל נעשה הכל - וזה גם בבית...(אשדוד).

לולה04

New member
פרטים נוספים על התרומה

אז ככה התערוכה תתקיים בבית חולים תל השומר בחטיבה הפסיכיאטרית התערוכה תפתח בחמישי ביוני בשעות הבוקר ותמשך כחודש ימים הכניסה חופשית לקהל הרחב בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00-15:00- כולם מוזמנים! התרומה נועדה למטופלים , למשפחות ולאורחים שיגיעו ביום הפתיחה אם יש צורך בפרטים נוספים אפשר לפנות אלי במסר שוב תודה :)

מדגימה

New member
פעם ראשונה נכנסצ,,, דרוש תנור גז לבסיס

צבאי בדרום,, אם יש למישהו תנור גז במצב טוב ועובד אנא פנו אלי במסר ואני יקשר בניכם,, התנור גז מיועד למטבח הקטן של הטבחים

הרי לך הודעה מברווז מלפני שבוע..

למסירה פסנתר ריגה במצב טוב מאוד באשדוד.. מור 0506078888

נועית10

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gifאני מזמינה אותך לפרסם בפורום

השני שלנו, פורום "נתינה מהלב" המסייע למשפחות ובודדים. פורום למען הקהילה מסייע למוסדות ועמותות. בבקשה פתחי שוב הודעה מסודרת ואין צורך בקישור לקומונה, רשמי בהודעתך למה זקוקה הבחורה ומהיכן היא וחברי הפורום ישמחו לנסות לסייע לך. תודה

למעלה