8X15&16

• פותח הנושא RoyBO
  • פורסם בתאריך

דנה1982

New member
חחח ../images/Emo58.gif

לא הייתי מצפה לסצנה כזו גם אצל ג'ק ורנה. הכוונה שלי ב"זוג" היא שכן יהיה רמז יותר ברור משילוב ידיים לזה שהם יהפכו לזוג. מגע שפתיים (עדין, בשבילך) או משהו.

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif 8x16 כןן ! הסטירה ../images/Emo6.gif

הזכרת לי ... היום אתם פה החופרים העיקריים אני רק מגיב :) הסטירה לרוב - באמת מ ע ו ל ה ! רציתי קצת שהיא תתעמת עם הגנרל - אבל מילא. והראו את הקטע שפרצו לחדר - אתה יודע מה , זה מה שב"24" יודעים לעשות הכי טוב - לתת לנו באמת מה שאנחנו רוצים לראות, את הרגעים שבהם אנחנו תאבי בצע לשמוע את ג'ק אומר את הנאום הנכון , או את ג'ק אומר לדאליה "עם כל הכבוד לך , א-תם הבאתם את הצרה הזאת לארצי - אז הפעם תשבו בשקט" או את ג'ק אומר לנשיא ארה"ב - "עם כל הכבוד - הפעם אני מסרב" וכו'.. להגיד את הנאום הנכון, לתת את העימות הנכון , בלי להתחמת מעימותים שקשים לכתיבה תסריטאית. כל הכבוד ! באמת אהבתי את המבטים של הנשיאה לחלון. - מה עוד - -החזירו לרנה את חוסר חדוות החיים - בקטע שהנשיאה הודתה לה.. .רנה שיחקה שוב מעולה את העניין שבעצם אין לה כל כך בשביל מה לחיות.. המבט הכבוי בעיניים כל הכבוד ! ומי זאת סוזן הזאת ? ?
זכתה לכמה דקות תהילה ("סוזן תלווה אותך למכונית סוזן פה סוזן שם". עוד רנה- אהבתי נורא, שרנה ניתחה את הדמות של דנה כשהם צפו בג'ק חוקר את דנה , כשרנה אמרה שאין לה (לדנה) מה להפסיד בחיים ושהיא תעשה הכל כדי לשמור על עצמה , כאשר בסאבטקסט היה ברור שדנה התייחסה לעצמה . -לא הבנתי מה זה העינויים הקלים האלה של חסן. וכאילו סמיר קרא את המחשבות שלי ברגע שאמר "עוד מעט אני אתחיל גם לחתוך אותך" .. די ברור לא ? ברור שמתחילים לחתוך אצבע אצבע.. זה הרבה יותר אפקטיבי מהמכות חשמל . סליחה
אני נשמע סדיסטי במקצת. ו ו ו - האמת - מה ציפיתם שב "24" יביאו את השלום ?? ברור שלא

poland1

New member
../images/Emo58.gif אהבתי גם את הקטע ש...

הנשיאה פנתה שם לאיזה מישהו מהשירות החשאי והוא הסתכל עליה בצורה מוזרה כזאת
אוי.. והקטע שג'ק עוצר מונית בשביל הקרובים של חסן.. משפחה כזאת חשובה נוסעת במונית?
הקטע הכי חזק בפרק 15 היה בספירה לאחור של הפצצה.. שמראים את כולם כל כך מודאגים.. שרואים את הנשיאה.. אדיר! אם תשים לב.. כמעט ולא רשמתי בשרשור.. לא כתבתי כלום
היום אני מפצה אתכם על זה

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif המונית-

זה באמת היה FAR OUT בהתחלה, אבל אחרי שנייה חשבתי על זה .. ג'ק נשאר שם ל ב ד מכל הצוות, הוא חייב להמשיך במשימה.. כשאיתו תקועות שתי הפאקצ'ות (דאליה וקיילה)... אז כן - עוצרים מונית. הוא חייב להמשיך במרדף.. ואז כשרנה עם הנשק נכנסה איתן למונית - זה באמת כבר לא נראה לי מוזר. -קצת היה לי ארוך מדי הדיבור הפוליטי בין אליסון לאית'ן - זו הייתה שבירת מתח באמצע הפרק. היו שם כמה קטעים הפעם שממש עקבתי אחרי זמן האמת בין הסידרה לשעון. -בסוף , הבחור שג'ק הרג בחדר המדרגות , סתם בלי קשר ממשי להכרחיות בעלילה -
אהבתי. הזעם של קול כלפי דנה - מעולה .. נתנו לו גם ממש להתפרק כשהוא לבד תפס אותה במגרש חנייה. - נתנו לו את הפורקן כרגע. -חדר החקירות של הסי טי יו- נראה כמו משהו מהסט של "בבילון 5" . חללי ביותר - אבל הסצינה הייתה מעולה וסיפקה כמה רגעים כנים ויפים.

poland1

New member
../images/Emo58.gif

הם לא לקחו צ'אנס במבצע של חסן.. הם ירו בכל מי שסירב.. ומיד! גם כשהם נכנסו לבית של "אנשים תמימים" הם הוציאו את הילדה מיד ורנה ישר הרגה את האישה.. לא לקחה צ'אנס.. דרך אגב, אני לא יודע אם שמת לב.. אבל לדעתי האישה הזו הייתה הזאת שהבריחה לשם את חסן- "הבלונדה"... היא ניסתה להוציא אקדח מתחת לכריות בחדר ולירות ברנה. בא לי לדעת האם סמיר נהרג.. מעניין לדעת.

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif אז ככה

רנה לא סתם ירתה באישה - היא ראתה את הפאה הבלונדינית והבינה שהיא הבחורה מהרכב הכחול. כשהיא הסתובבה אליו, המחבלת כבר התכוננה לירות. וסמיר לדעתי לא נהרג. לא יודעת, תחושה כזו. אם הוא ידע מראש שג'ק יגיע וגם הכין את הקלטת מראש, הוא ידע שיש לו פור ושהוא יכול לברוח. אין סיכוי שהוא נשאר שם - להערכתי.

poland1

New member
../images/Emo58.gif ../images/Emo45.gif פשוט...

ראיתי שג'ק הרג מישהו עם מסכה שהתחיל לירות ללא הפסקה.

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif וזאת כנראה...

המהות של המסיכה - לגרום לנו להניח שסמיר מת. הוא עמד ליד חסן עם מסיכה, וכשג'ק תקף - היה איש במסכה ליד הגופה של חסן. אז ההנחה המתבקשת היא שהאדם הזה הוא סמיר. ואולי אני בכלל טועה לגמרי והוא באמת מת, אבל קשה לי להאמין שטרוריסט שהיה מרכזי מאוד במשך רוב העונה ימות בלי שנזכה אפילו לראות את הפנים שלו.

poland1

New member
../images/Emo58.gif אם יהיה

מישהו הרבה יותר גדול ומשמעותי מסמיר אז לא אכפת לי שהם לא הראו את פניו... לדעתי כבר בפרקים הבאים הוא יהפוך ללא רלוונטי.

דנה1982

New member
כן חשבתי על זה אחרי שכתבתי את ההודעה

צודק. אם מישהו גדול יותר יצוץ (ויש לנו תחושה מי), זה באמת לא רלוונטי.

RedDevil17

New member
../images/Emo58.gifלגבי סמיר

בדקתי בשידור החוזר - מהרגע שבו סמיר מחליט להוציא להורג את חסן ועד שטים וודס מעדכן את הנשיאה שיש שידור שלו באינטרנט, עוברת דקה בדיוק. כלומר, בהנחה שהם לא יתעלמו לחלוטין מאלמנט הזמן, ג'ק איחר את המועד ממש בשניות (לקח קרוב לדקה מהרגע שג'ק הגיע לחדר ועד לרגע שבו ראשו של חסן נערף בהקלטה), ומאוד לא הגיוני שסמיר הצליח לברוח.

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif זה לא לדעתך, זה היה ברור ב1000

אחוז שברגע שרנה קלטה את הפיאה והבינה שהבחורה על הספה לא תמימה, והבחורה קלטה שרנה עלתה עליה, היא התכוונה לשלוף אקדח ולירות. ראו הרי בבירור שהיא חושפת אקדח.. מה היא התכוונה לעשות איתו ? לשחק רולטה קמיסטנית ?

idoPod

New member
המונית ../images/Emo58.gif

אם לא היה כל עניין ה-TAXI הייתי שוכח שמדובר בניו יורק.. מי שביקר בעיר יודע כמה השריקה והצעקה הזאת לרכב הצהבהב הם אחד הסמלים הכי גדולים של העיר (באמת בניגוד לערים אחרות בארה"ב) אלו היו כמה שניות באמת שוברות שגרה.

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif אה, הזכרת לי, הצילום בניו יורק

הייתה שם עוד סצינה שמראה כמה התסריט מושקע ומוקפד... בתחילת פרק 15, כשחסן עולה על פני האדמה לרחובות ניו יורק- קודם כל תנועת האנשים ההמונית , באור יום, היו פה כמה דקות של אתחנחתא שלא אופיינת לסידרה, בצילום יפהפה של חיי השיגרה בניו יורק, והתסריטאים כל כך מהוקצעים - התפלאתי בשנייה הראשונה מה פתאום מראים את חסן מסתובב ברח' ניו יורק ,הרי מבחינה תסריטאית זה קטע מת .. אבל מהר מאוד הובן שזה היה כדי להמחיש ויזואלית לחסן , שעל חיי היומיום של האנשים האלה, שממשיכים בשיגרת חייהם בלי בכלל לדעת לאיזו סכנה הם עלולים להיחשף - על החיים שלהם -הוא מגן בהחלטה שלו להסגיר את עצמו. לא אמרת שאין לך זמן לפורום ובקושי נכנסת אתמול כדי לכתוב ביקורת ראשונית ?

idoPod

New member
לא..

אמרתי שלא הצלחתי להוריד את הפרקים כי הספקית אינטרנט שלי עשתה מה שהיא רוצה. אז בלחץ הצלחתי לראות אותם יום שלישי..

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif גדול!!!

איך שכחתי את הקטע עם המונית - זה הצחיק אותי וגם חשבתי שאני צריכה להזכיר את זה פה (ואז עברו עוד שעה וחצי של אירועים קצת יותר גדולים). נקרעתי מצחוק לראות את דליה וקיילה נכנסות למונית. עלאק "טקסי!" ודרך אגב, תקראו לי נאיבית אבל דווקא ברגעים של הספירה לאחור, שראו את כולם לחוצים ומודאגים חשבתי שאולי הפצצה כן תתפוצץ. זה היה מאוד דרמטי, הייתה שם איזו דקה שאף אחד לא דיבר, פשוט כולם נראו בפניקה מטורפת, מחכים שהשמים יפלו... זה היה רגע חזק שהייתי בטוחה שייגמר בבום. וכמובן ש-7 שניות לפני הסוף פתאום הטלפון מצלצל... זה דווקא הרס לי הכל. לא יודעת למה, זה היה נראה פשוט מידי...

poland1

New member
../images/Emo58.gif ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

עאלק "טקסי".. ענק! זה היה בהחלט קטע טוב! לחלק האחרון שכתבת:
זה היה מאוד דרמטי.. והמוזיקה הייתה אדירה (דרך אגב, בתחילת הפרק שהראו ככה את ניו יורק מלמעלה עם מנגינה שמזכירה לי צליל של פתיחת דלת של אוטובוס
.... היה גם יפה!).. הקטע שאף אחד לא דיבר היה חזק.. קפאתי במקום.. גם לי העצירה של הפצצה קצת הרסה.. דיי רציתי לראות אותה מתפוצצת (עם כל הרוע).. וממתי מכבים פצצה כזו רצינית תוך שניה משעון יד?!?!?

idoPod

New member
../images/Emo58.gif

אני חושב שזו הדקה היחידה שהלב שלי באמת פעם. אבל נו אנחנו מכירים את 24 יותר מדי שמרניים כדי לעורר אירוע שכזה, אפילו בדמיון הכותבים.

למעלה