8X15&16

• פותח הנושא RoyBO
  • פורסם בתאריך

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif8x16 . כלום. שום רגע. כלום ../images/Emo6.gif

אני תוהה אם זה בגלל שנכנסתי לפורום והרסו לי לפני מה שהולך לקרות... אבל גם אם לא הייתי יודע - כלום .. שום ריגוש... עוד אחד שמת בסידרה. סורי :) למרות שניסו לעשות את זה "ביג"... עם הנשיאה שמנחמת את דאליה והבת של חסן. בעצם פורטים לנו על נימי האידיאליה שהיינו רוצים לראות.. בסופו של דבר דאליה רואה את המוסר הגבוה של הנשיאה שלא הייתה מוכנה להקריב את "האורח" של מדינתה גם אם זה יעלה בחיי אמריקאים. כן - אנחנו אוהבים את האידיאליזציה הזאת שעושה "24" - תמיד הנאום הנכון, זה שמנהיג צריך לעשות, תמיד מביאה את הטוב והרע, שאנחנו מכירים בויכוחים שאנחנו מנהלים פה בישראל נגד טרור, הכל נראה כל כך נכון, ואני לא אומר את זה בציניות. והפעם - לא דיבר אליי בכלל. זה היה טו מאץ'. יש לי משהו פוליטי לומר .. שמקשר קצת לאוירת רצח רבין - אבל זה לא הפורום לפוליטיקה כזאת :) (אם כי בשבוע שעבר בדיוק דיברנו שהדיונים לא גולשים פה יותר מדי , כי בתכלס מדובר בסידרת אקשן נטו בלי אפשרות לפתח יותר מדי דיונים פילוסופיים :)

poland1

New member
../images/Emo58.gif אני אומר לך בלב שלם ש...

הרסו לך כאן בפורום את הסוף. אם הייתי יודע שחסן ימות בסוף זה פשוט היה הורס לי הכל.. זה היה מאוד מפתיע וגם עצוב. אני לא יודע למה לא אהבת את הדמות הזו ולמה לא התחברת אליה.. אני מאוד התחברתי אליה.. אהבתי את הדמות הזו ואמשיך לאהוב... הוא עשה את העונה והסיום היה עצוב ביותר! ממש עצוב.. איך שהוא היה שחוט כשג'ק נכנס לשם ומגלה שהכל הוקלט מראש.. עצוב, עצוב, עצוב.. וגם כל התגובות שהיו אחרי זה.. ושהנשיאה ראתה את רגע השחיטה.. התגובה של הבת שלו ושל אשתו.. עצוב, עצוב, עצוב.. והרבה אנשים עצובים מזה.. אתה לא דוגמא

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif מאוד אהבתי את הדמות

הוא דמות אבהית, אחראית וכו' וכו'.. (האמת שהכי כאב לי , על הבת שלו .. משהו בקשר שלהם היה מאוד יפה, זה הדבר היחיד שקצת הזיז לי רגשית)... מה שכן, כמו שכתבתי למטה.. עשו ממנו דמות אידיאלית יותר מדי , בשביל להדגיש את תחושת ההפסד שתהיה , כאילו - הזדמנות לשלום של פעם ב 50 שנה - חלפה לה... קצת יותר מדי ... הדמות שלו בשני הפרקים האחרונים, הלכה טיפה רחוק מדי עם האמונה שלה בשלום , עם ההצהרות האידיאלוגיות שכאילו נאמרו בידי האמריקאים ? אדם כזה שבראש נסיכות ערבית ,שמיוחסים לו דברים איומים ? פתאום מדבר כאילו הוא אחרון המערביים ? אתה מבין ? הטיפוס והוא - מאוד נראים מכובדים , אמינים, טיפוס של מנהיג.. עם מעשים בהיסטוריה שלו שהיום אנחנו יכולים לקשר אותם לסאדם חוסיין או לאחמדניג'אד - ואז אתה כבר לא כל כך יכול להרגיש כאילו מדובר בהפסד של המאה.

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif

לא רק דמעות. אני ממש בכיתי. זה היה אחד הרגעים הכי מרגשים והכי עשויים-היטב ב-8 העונות של 24. בכיתי ברוב המקרים שבהם דמויות גדולות מתו, אבל פה זה היה עוצמתי יותר במיוחד לאור העובדה שחצי עונה מדגישים לנו את החשיבות של חסן לתהליך השלום וכמה העולם יהיה אחר לגמרי בלעדיו. איזו סדרה משובחת!!

poland1

New member
../images/Emo58.gif

גם ממני הם סחטו כמה דמעות.. וזה לא קל
ולחשוב שהכרנו אותו רק בתחילת העונה!! "רק" לפני 16 שעות! זו לא איזו דמות שהייתה בכמה עונות.. זה רק מראה כמה עוצמה יש ל-24 וכמה הם מצליחים לעורר בנו רגשות, גם מדמות שהופיעה רק העונה... כמה שעות טובות הייתי מבואס ממותו! פאק! זו דמות שהופיעה רק בעונה הזו... ובסוף שהראו את התגובות של כולם.. כמה עוצמה.

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif מסכימה בהחלט

בכל המקרים הקודמים שדמויות מרכזיות נהרגו (וסחטו דמעות) זה היה דמויות שהכרנו לפחות עונה שלמה (גם טרי מתה רק בפרק האחרון של העונה, היו לנו 24 שעות להתחבר לדמות "איוב" הזאת). וזה בהחלט משהו ש 24 עושים מצוין. ובעונה הזאת עשו את זה מדהים עם לא מעט דמויות. השוק מהמוות של חסן לא רחוק בעיניי מהשוק לגבי דנה וולש, שגם אותה הכרנו רק 12 פרקים לפני שגילינו שהיא חפרפרת אבל הם הצליחו לחבר אותנו אליה בפרקים הראשונים (גם אם כדמות בלתי נסבלת בעיניי) וגם לחבר אותה לקול, שזה היה שוק כשגילינו שזו היא. נראה שפתאום נשברים כל השיאים ב-24 ונפרצים כל הסכרים. באף עונה לא היו מעזים לתת למשהו כזה לקרות (מקרה חסן). ג'יימס הלר ניצל ברגע האחרון, כמעט כל פצצה נעצרה בזמן (חוץ מתחילת עונה 6), כל נסיון התנקשות נכשל (דייויד בעונה 1, וויין בעונה 6), כל מלחמה נעצרה בזמן (מקרה "קלטת קפריסין" מעונה 2). בקיצור, בעונה הזאת יישמו את כל מה שרצו ולא העזו לעשות עד היום. מדהימים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poland1

New member
../images/Emo58.gif מצפים לנו

עוד המון, המון הפתעות העונה.. ואני לא רוצה לחשוב עד כמה.. נראה לי שמשהו ענק בדרך

Y. Welis

New member
גם בעיניו היתה דימעה...

אחת הבודדות שנראו בסידרה הזו.

טיי 1

New member
שאלה/סקר/דעה לכולם (../images/Emo58.gif קטן )

אני בפרק 15 וטרם סיימתי אותו (איזה כיף לי , מושך את ההנאה :) אני עכשיו באמצע פרק 15 (
) - מנהטן ניצלה. כנגד זה מוטחת האשמה ה"נוראה" של ג'ק שכנופיית הסוררים ,בגדה בנשיאת ארה"ב ובמדינה. אחרי שכולנו ראינו שתוך 7 שניות רבע מנהטן הייתה מושמדת - יש פה בפורום מישהו, שיכול לראות את הראייה של ג'ק - והיה מגנה את אלה שהשיגו את הפצצה ? כאילו , תוך 7 שניות , היינו רואים מחזות אימה של אנשים גוססים לאיטם, צרחות אימה עיר נהרסת - והכל נמנע. יש מישהו שסבור שמה שנעשה לא מקדש את האמצעים ? אני לא יודע איך המשך הפרק יהיה , ומה יהיו התוצאות , אבל לגופו של מעשה - קשה לי לגנות את ההתנגדות לנשיאה פה.

poland1

New member
../images/Emo58.gif

לא בוגדים בנשיאת ארה"ב גם אם ימותו בגלל זה תושבים. היא קיבלה החלטה נבונה, לא נענתה לסחיטות של הטרוריסטים.. זה היה מביא את ארה"ב למצב לא טוב. היא גם חושבת לטווח הארוך.. שלום יציל עוד המון אנשים בעתיד.. הנשיא הזה נדיר.. בלי השלום, בטווח הארוך ימותו אפילו יותר מ-59,000 איש/100,000 איש. לא נכנעים לטרוריסטים והנשיא חסן הוא הזדמנות יוצאת דופן לשלום שיציל המון אנשים. היא הנשיאה והיא מקבלת את ההחלטות ואני חושב שג'ק צודק.. מי שהלך נגדה נחשב בוגד בנשיאה ובמדינה. ומשהו אישי: אני מת על הנשיאה הזו!

טיי 1

New member
../images/Emo58.gif עם כל הכבוד...

אולי הנשיאה הזאת היא אישה מרשימה, אומרת את הדברים הנכונים האידיאלים (למה קשה למצוא מנהיגים כאלה ?) "לא בוגדים בנשיאת ארצות הברית ? " - אתה נשמע מאוד פטריוטי... אבל תנסה להמיר את זה ב"לא בוגדים בראש ממשלת ישראל ביבי נתניהו " . מיהו בעצם ביבי נתניהו ? בן אדם כמוני וכמוך ... אתה כל כך מעריך אותו שקדוש להמיר את "פקודתו" ? תוך 4 שנים הוא יתחלף ויהיה מישהו אחר במקומו והטעויות יישארו (סתם ניסיתי להמיר את הדמות האידיאלית של הנשיאה טיילור בדמות אחרת , לא לקחת אישית וכדוגמא ספציפית). מיהו אותו "נשיא ארה"ב ? " ואם חיים רמון היה נבחר לראש ממשלת ישראל ? כל מילה שיוצאת מפיו היא שיקול הדעת המדהים, הנכון ,המנהיגותי ? לכן אני עדיין חושב, במבחן התוצאה... אם נגיד היית יודע שסוכנים "בוגדים" הצילו בישראל שתי ערים מסכנת כליה (נגיד חולון ובת ים . בעצם בלי חולון , אפשר לוותר עליה
) , - לא היית הכי נושם לרווחה בעולם ? מוסרית אתה צודק , צריכים להיות כפופים לחוק, אם זה הנשיא, או בית המשפט העליון . במקרה הזה, איך שראינו מה שקרה.. שתוך 7 שניות עשרות אם לא מאות אלפי אנשים היו מאבדים את משפחותיהם (יותר מאשר מס' הנפשות שהיו נפגעים במלחמה בין ארה"ב למדינה אחרת)- האם לא נשמנו לרווחה ? ונ.ב אתה יכול למות על הנשיאה הזאת , אבל ה
שלה שמור לבן אדם אחד.... אית'ן ...
כפרה על קלואי איך שאמרה ל"ארלו" - (על דנה) "היא שיטתה בכולנו , תתגבר על זה" אין אין .. יכולה להחליף את ורדה רז'יאל ז'קונט בייעוץ מהשרוול לבעלי הבילבול.

poland1

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

גם בראש ממשלת ישראל לא בוגדים. אתה חייב להבין שהיא ראש מדינה! היא נשיאת ארה"ב והיא צריכה לקבל גם החלטות כואבות! החלטות שהעם למשל לא יכול לקבל.. החלטות נכונות, אפילו אם לאזרח הקטן הן נראות שגויות.. אפילו אם הן ההחלטות הכי לא רגישות בעולם.. היא חייבת לקבל אותן.. לכאן או לכאן ואין מה לעשות.. ההחלטה שלה צודקת והיא טובה לטווח הארוך.. ועם כל הכבוד לאזרחים, היא לא צריכה להיות מושפעת מריגשותיהם! הם בחרו בה והיא תקבל את ההחלטה וכולם צריכים לקבל את זה. גם אם כל בני המשפחה שלה היו גרים באזור.. ההחלטה שלה לא צריכה להיות מושפעת מזה.. זו הגדולה של הנשיא! בשביל זה הוא נבחר! בוא נקח את הדוגמא הכי כואבת מישראל.. גלעד שליט. נתניהו צריך לקבל החלטה- 1,000 מחבלים תמורת גלעד שליט או השארת גלעד שליט בשבי. כל כך כואב לי להגיד את זה.. אבל אתה יודע מה 1,000 מחבלים יעשו למדינה הזו בטווח הארוך? וכל זה בגלל חייל אחד. וזה יקרה גם אם יזרקו אותם במדינה רחוקה.. אוי.. אני לא רוצה לחשוב מה הם יחוללו כאן. לפעמים אני מתעצבן שישראל מוכנה להיכנע לדרישות של הטרוריסטים הארורים האלה.. בשביל מה אנחנו בכלל מנהלים איתם משא ומתן? כדי שהם ימשיכו לחטוף חיילים? כדי שהם יראו שזה משתלם להם? המשא ומתן עליו ובכלל על כל החטופים רק נותן להם כוח ומסכן חיילים עתידיים בחטיפה/הריגה ושלא נדבר על סיכון חיי אזרחים תמימים. וכל כך כואב לי על גלעד שליט.. והיה קשה לי להגיד את מה שאמרתי.. תקשיב.. ההחלטה שהיא קיבלה נכונה! תחשוב שלקמיסטן (מאוד מזכירה את אירן) יהיה נשק גרעיני.. מה אז?!?!? ה-100,000 הרוגים במנהטן לא יזכרו בכלל מרוב כל ההרוגים שיהיו בטווח הארוך.. ושלא נדבר על מלחמות גרעיניות ועל מירוץ חימוש גרעיני במזרח התיכון. ברור שאם 2 סוכנים היו מצילים עיר בישראל, אני, האזרח הקטן, הייתי נושם לרווחה... אבל בפועל.. לראש הממשלה זו הייתה בעיה.. הוא לא צריך לחשוב בצורה רגשית.. אסור לו לתת לזה להשפיע עליו.. הוא צריך לחשוב עניינית ולקבל גם החלטות כואבות שישפיעו על עתיד המדינה, גם אם זה מסכן אזרחים/חיילים/את גלעד שליט.. הנשיאה הזו נבחרה והם חייבים להקשיב לה.. אין ברירה.. ומה שהם עשו זו בגידה גם בה וגם במדינה! הם הרסו הזדמנות יוצאת דופן לעתיד טוב יותר. ידידי, אם ארה"ב הייתה יוצאת למלחמה עם מדינה גרעינית היו הרבה יותר הרוגים ואנשים חסרי משפחות ולא רק בארה"ב, אלא גם בכל המזרח התיכון.. זה היה עלול להוביל למלחמת עולם שלישית. נשיא ארה"ב מחוייב גם לעולם, לידיעתך.. הם מעצמה כל כך משפיעה. ולגבי אית'ן והנשיאה: בהחלט רואים שהיא ממש אוהבת אותו.. אבל הוא באמת אחלה בן אדם והוא עמד לצידה תמיד... אחרי הגירושים מבעלה אית'ן מגיע לה..
הלוואי שהיא הייתה היום נשיאת ארה"ב במציאות.. תאמין לי.. ולא אובמבה הארור. אוי איזה סטירה היא נתנה לרוב וייס ובאיזו סערת רגשות היא הייתה.. כל כך נהנתי מהקטע שפרצו להם לחדר.. כל כך נהנתי מהדיבור שלה עם רוב וייס.. אוי זה היה אדיר! ושהייתה ספירה לאחור בפצצה והראו אותה עומדת בחדר ומסתכלת מהחלון בדאגה.. אילו הבעות פנים יש לה.. איך היא מעבירה את העוצמה שלה מהמסך.. כמה מתח.. פשוט ענקית! בהוט הם תרגמו את זה כך: היא הצליחה לעבוד עלינו, תתגבר על זה- משהו כזה
אוי והפרצופים שלה.. פשוט הורסים אותי..
פתאום נזכרתי בקטע הנורא עם דנה וולש/ג'ני סקוט וארלו בחדר המחשוב.. הרגשתי בסרט אימה.. היא כל כך שטנית
יאללה.. אני מקווה שעוד מעט יהיה לי כוח לרשום ביקורת מלאה על 2 הפרקים..
הוצאת ממני את כל האנרגיות, בגלל התגובה הזו

דנה1982

New member
אני מסכימה איתך (../images/Emo58.gif)

גם אני חושבת שג'ק צדק - כל מי שפעל נגד ההחלטה של טיילור הוא בוגד. קודם כל, היא הנשיאה, היא קבלה את אמון הציבור והיא מקבלת ההחלטות הבלעדית. מי החליט בדיוק שלגנרל ברוקר ולרוב וייס יש זכות להחליט?? המשפט שמסכם את כל הסיטואציה הזאת הכי טוב הוא המשפט של ג'ק מפרק 14: "אני לא מקבל פקודות מאף אחד חוץ מנשיאת ארה"ב". היא זו שמחליטה. נקודה. ודרך אגב, על אף שלא הצבעתי לביבי ושאני אישית לא סובלת את הבנאדם, גם ההחלטות שלו (בהמשך להשוואה שנעשתה כאן קודם) הן החלטות שיש לכבד לאור כך שהוא נבחר לקבל את ההחלטות הקשות האלה. הוא קיבל את אמון הציבור (לא ברור למה אבל זה לא לכאן) ולכן כל פעולה שנוגדת את החלטותיו היא בגידה במדינה. וההשוואה לגלעד שליט כואבת, אבל מתבקשת כנראה. הייתי מגיבה באופן ישיר על זה, אבל לא נפתח כאן דיון על גלעד. זה לא המקום... ולגבי שאר הפרק... אני מעריכה שבסוף הסדרה נראה 2 זוגות - ג'ק ורנה, אליסון טיילור ואית'ן קינן. כבר בעונה 7 היו ניצוצות לקשר הטוב בין הנשיאה לאית'ן ועכשיו שגם בעלה מחוץ לתמונה (ואולי היא מתקרבת לסיום הקדנציה?) זה זמן טוב לפתח קשר רומנטי... בכלל טיילור היא הנשיאה הכי טובה שהייתה ב-24, וסליחה - אבל גם יותר מדייויד פאלמר. היא אמיצה, מקבלת החלטות קשות מאוד ומתמודדת עם ההשלכות. מיד אחרי שחסן נהרג היא לא הססה לצאת לדליה ולקיילה ולספר להן מייד מה קרה. הבעות הפנים שלה, המשחק שלה, הרגש שהיא מעבירה (והסטירה לרוב הייתה מדהימה בעיניי) - אין על הנשיאה הזאת. אני שמחה שהיא הראשונה שמכהנת ב-2 עונות כנראה מלאות (דייויד נאלץ לוותר על כהונה שניה בגלל האיומים של קילר ושרי בסוף עונה 3), היא מצוינת ואם הייתה עונה 9, הייתי שמחה לראות אותה גם שם.

poland1

New member
../images/Emo58.gif

תשמעי.. ביבי גם יודע להעביר את המסרים נכון, אני מאוד, אבל מאוד אוהב את הנאומים שלו.. בעניינים האלה הוא מצויין. מכיוון שאנחנו לא רואים אותו בחייו הפרטיים ובקבלת ההחלטות, אנחנו לא יכולים להגיד האם הוא טוב/לא. ליברמן לעומת זאת אומר ממש את כל האמת בפרצוף, גם אם לא בצורה דיפלומטית.. לכל אורך חייו הפוליטיים לא השתנתה דעתו.. הוא ממוקד במטרה, ולכן לא מן הנמנע שבבחירות הבאות אצביע לו
אבל לא נכנס לזה.. תראי את הפרומו לפרק/פרקים הבאים ותראי מי חוזר אלינו ואפילו מה מתפתח בין רנה וג'ק.. מומלץ!!! (מיד אפרסם קישור לפרומו) כשהעונה תגמר יהיה לי קשה לוותר על הנאומים של הנשיאה המדהימה הזאת! היא כל כך עוצמתית.. הלוואי והם יחזרו בהם! חייבים עונה 9 ומיד!

דנה1982

New member
עשית לי וואחד טיזינג

אני מיד הולכת למצוא את הפרומו ביוטיוב!

דנה1982

New member
../images/Emo58.gif אימא!!!!!

אני לא יודעת ממה אני יותר בשוק בפרומו - צ'רלס לוגן (מישהו אמר פה שהוא יבוא לעזור לנשיאה, אבל חשבתי שזו טעות כי בכל זאת כבר פרק 16 מאחורינו...), רנה וג'ק והנשיקה שצפויה שם או העובדה שהקריין מדבר על האירוע המדהים של העונה (וכמובן מיד אח"כ רואים צלף מתכונן לירות). אימא'לה, דווקא כשחשבתי שהם בכוונה עושים עונה קצת יותר חלשה כדי להקל עלינו את הגמילה, מגיע רצף אדיר של פרקים (+פרומו) שגורם לי לרצות לשבת מחוץ למשרדים של פוקס ולהתחנן על נפשי שלא יבטלו לי את ג'ק באוור!!!

poland1

New member
../images/Emo58.gif ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

פתחתי על הפרומו שירשור.. בפרומו של פרקים 15,16 גם הראו את צ'ארלס לוגן... אבל בגלל שאלה השעות האחרונות של העונה והסדרה כולה אז הם מראים גם קטעים משאר העונה.. אכן פרומו אדיר.. אני מוכן לבוא איתך (בחיי) לארה"ב... לשבת מול המשרדים של פוקס ולשבות רעב
אני אומר לך.. להקים אוהל ופשוט לשבות רעב.. רק שלא יקחו לנו את ג'ק באוור ו-24

טיי 1

New member
לא הייתי הולך רחוק ../images/Emo58.gif

ומדמיין סצינת דייט לוהטת בין אליסון ואית'ן - לא נראה לי שאנחנו בסידרה הנכונה... אבל אולי מבט...יד מעבירה מגע קליל על זרועו של השני וכו'.

למעלה