הישרדות סמואה-הגמר!!!

DevilGirl92

New member
../images/Emo58.gif

ראסל הוא זה שלא יודע להפסיד בכבוד. לא צפיתי בפונדרוסה, אבל זה לא משנה את הדעה שלי שראסל הוא בריון מוערך יתר על המידה, שלא הגיע לו לנצח. כל כך שמחתי שסוף סוף הוא קיבל את מה שמגיע לו. כשהוא דיבר בהתנשאות לנטלי ואמר לה "אני המנצח בלי ספק, וכדי להגיע למקום השני תצטרכי להתאמץ יותר", רציתי לשבור לו לבנה בפרצוף. איך אתה יכול להגיד שזה לא מענג לראות את נטלי מנצחת ואת ראסל בוכה אחרי הסצינה הזו? כן, הם השחקנים הכי טובים. להיות בריון ולאיים על כולם היא לא ההגדרה לשחקן טוב, לפחות לא בעיניי. נכון שבפרק הקודם הם עיצבנו אותי עם הדת שלהם, אבל בסך הכל הם אנשים נחמדים שידעו לשחק משחק חברתי טוב. זה חלק בלתי נפרד מהמשחק הזה - לגרום לאנשים לרצות להצביע עבורך בסוף, וזה משהו שראסל לא ידע לעשות. הוא עשה בדיוק ההפך - הדיח את האנשים היחידים שהוא יכל לנצח. אידיוט, אבל טוב שכך.

ברור שאני יכול להגיד ../images/Emo58.gif

אהבתי את ראסל
האמת גם הזדהיתי אותו כי גם אני הרגשתי ככה, והרגשתי כאילו אני חטפתי את הבומבה. והקטע הזה עם להיות נחמד- למה יש לי הרגשה שלא הייתם אומרים את זה אם זה היה נגיד, טוד נגד מישהו נחמד? ססטרנינו נגד מישהו נחמד? סטפני נגד מישהו נחמד? (רגע, כן אמרתם את זה).

../images/Emo58.gifוואו יובל

אני באמת לא מבין מה קרה לך. עזוב רגע בצד, מה חושבים על טוד ורוב. כל החכומה במשחק הזה היא להדיח אנשים, ואז שהם ירצו להצביע לך במועצה האחרונה בתור מנצח. וטוד ידע לעשות בדיוק את השילוב הנכון, איך לתחמן אנשים אבל עדיין בצורה נחמדה, שעדיין הם ירצו להצביע לו בגמר. וזאת כל החוכמה! ג'ף אומר את זה בכל תוכנית מחדש, ומוזר לי שאתה לא מבין את זה.

DevilGirl92

New member
../images/Emo58.gif

"להיות בטוח במשך חצי שנה שאתה המנצח בתוכנית שאתה כל כך אוהב ולחטוף את זה ככה בגמר." - בדיוק. הוא יהיר ברמות שלא ניתן לתאר. מישהו היה צריך להוריד אותו לקרקע. טוב מאוד שזו הייתה אחת הבנות שהוא זילזל בהן. טוד ורוב לא היו בריונים שאיימו על אנשים. כן, הם שיקרו, בגדו וכו' אבל זה היה בגבולות המשחק. הסיבה שאנשים רצו להצביע בשבילם היא שהם ידעו להעריך את צורת המשחק שלהם ולהבין שהשקרים שלהם לא היו אישיים - הם רק עשו את זה בשביל להתקדם. האנשים שאמרת ידעו איך לשחק משחק חברתי טוב, ולכן המושבעים הצביעו בשבילם. לעומת זאת ראסל התייחס לכולם כמו זבל במשך כל המשחק, והוא דיבר אל אחרים כאילו שהם נחותים ממנו. למה נראה לך שמישהו ירצה להצביע לבן אדם יהיר שכזה?

אוח ../images/Emo58.gif

די כבר עם הקטע זה של ה"בריון שאיים על אנשים", על מי ומתי בדיוק הוא איים? תני לי שם של איש אחד. ואם ראסל היה מתייחס לכולם כמו זבל הם לא היו נסחפים אחריו ככה, כנראה שבכל זאת יש בו משהו. אני משוכנע שאם טוד/רוב/סירי היו בגמר הזה והיו משחקים בדיוק את אותו משחק כמו ראסל רק בנוסף עם האופי שלהם, הם עדיין היו מפסידים. חברי גאלו פשוט לא יכלו לתת את הניצחון למי שהשפיל אותם כל כך.

DevilGirl92

New member
../images/Emo58.gif

מריסה אשלי ליז נטלי לורה מספיק לך? תפסיק להשוות את ראסל לשחקנים טובים ממנו. טוד, סירי ורוב היו שחקנים חברתיים בנוסף להיותם אסטרטגיים. כיבדו את האסטרטגיה שלהם בגלל שהם התקדמו במשחק בזכותה, אבל היו להם קשרים חברתיים איתם שהבהירו להם שהשקרים האלה הם בתוך המשחק בלבד. - ראסל שרף גרביים. - ראסל רוקן את מימיות המים. - ראסל שיקר על כך שהוא היה בהוריקן קתרינה. - ראסל איים על אנשים בלי סוף - באיזו זכות הוא בא ללורה ומתחיל לדרוש דרישות ממנה בזמן שהוא היה בחיסרון מספרי של 8-4? - ראסל התייחס לאנשים כאילו שהם נחותים ממנו. תן דוגמא של רוב, ראסל או טוד מתנהגים ככה ואז תוכל להשוות ביניהם.

להגיד שם זה לא מספיק ../images/Emo58.gif

איך הוא איים על מריסה? איפה הוא איים על אשלי? מתי הוא איים על ליז? כנ"ל נטלי ולורה. אם בלורה את מתכוונת לזה שהוא אמר לה "יש לו פסלון, עכשיו אני דורש ממך מקום גבוה, אם תעשי את זה תקבלי את הפסלון", זה ממש לא נקרא איום, זאת סך הכול אסטרטגיה. איום זה להגיד "תעשה מה שאני אומר או שאני לא יודע מה אני עושה לך" או דברים כאלה. הוא בסך הציע לה פסלון תמורת מקום גבוה במשחק. ולגבי כל השאר באמת אין לי מושג מה בדיוק הוא עשה להם שאת קוראת לזה "איום". עוד דבר- תאמיני לי שאני תומך נלהב מאוד של רוב/סירי והמשחק שלהם (הם יותר גבוהים מראסל בדירוג הכללי שלי), אבל אני חושב שבגלל שאתם לא אוהבים את האופי של ראסל אתם מזלזלים במשחק שלו יותר מדי. ולגבי כל הדברים שהוא עשה בהתחלה- אני מסכים איתך, מודה. גם אני לא אהבתי את כל העניין הזה בהתחלה של האובר-רשע. אבל הוא קצת נרגע עם זה ומאז הפרק הרביעי בערך הוא מתעסק באסטרטגיה נטו ולא בכל המסביב, ומאז באמת התחלתי לאהוב אותו.

DevilGirl92

New member
../images/Emo58.gif

אתה ביקשת שמות. הוא לא בא ללורה ואמר לה את זה ככה. הוא אמר לה "עשינו עסק, את חייבת לי ואת תעשי את מה שאני אומר." והוא כן אמר את זה בצורת איום. במציאות זה היה הרבה יותר גרוע כי הרבה מזה נחתך בעריכה (לפי ראיונות וכאלה). ראסל איים על ליז כשהיא אמרה לו שהיא חושדת בו. עם מריסה זה היה בכלל נורא - הוא כמעט גרם לה לבכות. נכון, אני ממש לא אוהבת את האופי של ראסל. גם לא אהבתי את האופי של בריאן אבל הסכמתי שהוא כנראה זה שהכי הגיע לו לנצח בתאינלד. ראסל היה בריון, לא משנה איך תנסה לנסח את זה. הוא לא טרח להסוות את הרגשות האמיתיים שלו והבוז שלו כלפיי אנשים, והוא לא טרח ליצר קשרים חברתיים. בריאן לעומתו כן היה נחמד לאנשים ושמר את כל הלכלוך לוידויים. זה היה חכם. מה שראסל עשה - לא.

NP16

New member
באיזה זכות? ../images/Emo58.gif

מה את מצפה שיתגלגל ויחכה למות כמו שהם אומרים? הוא ממש לא איים עליה, אם כבר היא באותו רגע התייחסה אליו כנחות ובקשר לגרביים,מימיות מים, הוריקן קתרינה, הם בכלל לא ידעו על זה. זה לא כמו בארץ- הם מצביעים על האי. אי אפשר להגיד שראסל לא שיחק משחק חברתי. מה זה היה עם שאמבו? גם מיק וג'ייסון ונטלי, ברגע שנשארו רק הם, סמכו כולם על ראסל שיציל אותם , אפילו בפיינל 5 כשלא היה לו חסינות. אולי הם ניצלו אותו לגמר כי חשבו שינצחו אותו ולא נראה לי כי ראינו איך הם מלמלו לו בפיינל 4 שהוא כנראה זוכה והסכימו איתו ,אבל בכל אופן הם לא היו חייבים להקשיב לו ואם מיק וג'ייסון רצו להעיף את נטלי? הוא לגמרי הצליח לדאוג שילכו אחד נגד השני בלי שאלות. כמו שגם עשו בפואה פואה המקורי , מלבד הקטע שג'ייסון התעקש על בן. דרך אגב, ג'ייסון הוא היחיד שהרשה לעצמו להביע דעה מול ראסל ואני חושב שזה הסיבה העיקרית שהוא לא לקח אותו לגמר.

DevilGirl92

New member
../images/Emo58.gif

הם כבר ידעו את זה, כי הראסל "השחקן הכי טוב אי פעם!" שלכם לא יודע לסתום את הפה ולהחזיק סוד במשך יותר מ5 דקות. בסדר, לו ולשאנון היה קשר (לא מפתיע - 2 הבלתי נסבלים של העונה). זה ברור שנטלי והשאר רצו להגיע לגמר מול ראסל, כי הם ידעו שהוא בחיים לא ינצח. היחידה שהיה לו סיכוי מולה הייתה שאנון, והוא בגלל שהוא כזה "גאון!" לא לקח אותה לגמר. נטלי תיכננה מההתחלה להתחבב על אנשים וליצור קשרים חברתיים איתם, כי היא ידעה שאנשים לא אוהבים את הגישה האגרסיבית של ראסל. "ראינו איך הם מלמלו לו בפיינל 4 שהוא כנראה זוכה והסכימו איתו" - נו ברור שהם יגידו לו את זה, כדי שלא יפקפק בתוכנית שלהם. הם רצו לחזק את האגו שלו, וכמו שראינו זה הצליח. בימים האחרונים הוא היה אפילו יותר יהיר ובלתי נסבל מהרגיל, והוא ספר את הכסף יותר מידי מהר. הגיע לו להפסיד

לא אמרנו ../images/Emo58.gif

שראסל השחקן הטוב ביותר אי פעם, רק שהוא שחקן טוב מאוד וללא ספק השחקן הטוב ביותר בעונה. ולדעתי אף אחד מהם לא בנה על ניצחון מול ראסל בגמר, הם פשוט זרמו איתו. גם בוידויים מול המצלמה למשל מיק אמר שלראסל יש "אה גוד פוינט" ושהוא באמת יכול לנצח בגמר.

DevilGirl92

New member
../images/Emo58.gif

גם ראסל אמר שמיק יכול לנצח אותו. נו אז מה? שחקן טוב הוא שחקן שמשלב את ההיבט האסטרטגי עם החברתי, וראסל לא עשה את זה. אז לא, הוא לא השחקן הכי טוב בעונה "ללא ספק".

הגמר ../images/Emo58.gif

אוף. אוף. אוף. אוףאוףאוףאוףאוף. כמה התבאסתי, אתה לא רוצים להבין. אני חושב שאני הכי אוהב פה מהפורום את ראסל, הוא לגמרי בטופ 10 שלי והגעתי למסקנה שגם בטופ 5. אחח הדמעות שלו בריוניון, בכיתי יחד איתו
(לא באמת). אני מאוד מקווה שבעונה 20 הוא יצליח לעשות את אותו דבר ואני גם מקווה שחבר המושבעים לא יהיה מספיק אידיוט בשביל לא לתת לו את הניצחון. וכן, הג'ורי השנה אידיוטטטט ברמות מטורפות. היה קשה להם להתמודד עם זה שראסל קרע אותם לגזרים, וג'ון הגדיר את זה הכי טוב- הם חיטטו וחיטטו בשביל למצוא משהו אסטרטגי בנטלי (נו באמת, אסטרטגיית האנדר דה רדאר, גם כן גאונות) רק בשביל שיהיה להם תירוץ להצבעה שלהם בשבילה. אני *עדיין* לא יכול להבין את האהבה שלכם לנטלי. היא שיחקה בדיוק את אותו משחק כמו בוב, דני, אמבר, וספיה ועוד מנצחים בלתי-ראויים נוספים. ועזבו, את זה יצאתי טונה עם ההצהרות שלי על נצחונו המובטח של ראסל במידה והוא בגמר
מודה שלא האמנתי שהג'ורי כל כך ממורמר. יודעים מה, עזבו את זה שהם ממורמרים, הם פשוט לא רוצים להודות בתבוסה! כי אחרי הכול, ראסל לא "בגד" באף אחד מהם, הם היו בשבט שהיה נגדו. בקשר לגמר עצמו- סך הכול היה מעניין. נטלי כרגיל מקבלת עריכה של מנצחת (הניצחון שלה היה כל כך צפוי), ג'ייסון ומיק סתם נחמדים ומעפנים. שמחתי שברט לא הגיע רחוק ושמחתי שראסל לא היה מספיק אידיוט בשביל לקחת את ברט לפיינל. הפיינל טרייבל היה מעולה, ברט הרג אותי וגם שאמבו
, גם הריוניון היה אדיר למרות התעלמות מוחלטת ומכוערת מכמה אנשים (אהמ ג'ון? די חיבבתי את הבחור). וזאת גם הפעם הראשונה שאני מסכים עם הטופ 2 של אמריקה
לפני המיזוג קיללתי את העונה ופיללתי לעונה 20 שתבוא, אבל אין ספק שראסל עשה את התוכנית וגרם לי להחשיב את סמואה בטופ 10 שלי, למרות שהוא לא ניצח. אני לא חושב שהוא באמת האסטרטג הכי טוב אי פעם, אבל אתם מזלזלים בו יותר מדי פה בפורום. אהבתי אותו יותר מטוד- אם תשאלו אותי אם טוד היה בסמואה הוא היה מפסיד בדיוק באותה צורה כמו ראסל. את ראסל אני יותר אוהב פשוט כי הוא גמד עם חיוך מגניב ובכללי הוא כיפי. אבל אתם לא חושבים שהדמעות שלו קצת מסגירות את זה שכנראה בעונה 20 לא הלך לו? עונה 20 נראית מגניבבב, אני מת שהיא תגיע כבר! זה כל כך יהיה מוזר לראות שוב את כל השורדים מהעונות הראשונות, חשבתי שהם כבר עברו הלאה
דירוג עונתי:
ראסל
שאמבו
ג'ון, לורה
מוניקה, דייב, מריסה, בטסי, ברט, מיק, ג'ייסון, מייק, נטלי, ראסטה ראסל, ג'סמין, בן, אשלי, ליז, קלי, אריק (בקיצור קצת יותר מדי
, אבל לא נורא, היה כיף לראות את ראסל ושאמבו עושים להם בית ספר) דירוג מתמודדים מכל העונות: 1. סירי 2. ססטרנינו 3. קאת'י 4. ראסל 5. כריס 6. שיין 7. ארין 8. אלייזה 9. פרוואטי 10. יאו מן

העתקתי למקום הלא נכון ../images/Emo3.gif ../images/Emo58.gif

שמעתי עכשיו את ג'ון מדבר למצלמה על ההחלטה שלו, והוא אמר דברים כל כך נכונים. הוא אומר שהם מסתובבים בווילה שלהם בלי לחשוב בכלל על מה לעשות ולמי להצביע, הם אומרים שלא באמת אכפת להם ושהם סתם מתלוננים כל היום על זה ששלושתם אידיוטים ושהגיע להם להיות שם יותר מלהם. שבסוף הם יצביעו סתם למישהו כי התחשק להם ובלי להשקיע בזה מחשבה. כל כך נכון. ג'ון עובר אצלי ל
. עכשיו אני אלך לבדוק בויקיפדיה אם הוא לא עשה בדיוק כמוהם. הוא ג'ון, סחתיין עלייך! הצבעת לראסל! כיף לראות שיש לפחות שני מושבעים שבאמת אכפת להם ממי שיחק יותר טוב

niro62

New member
באמתצ ../images/Emo58.gif

באמת חבר מושבעים מטומטם והשיא היה הנאום של אריק "מיק וראסל הם אלה שעשו את הדברים הנכונים מה שעושה אותה לא ראוי אבל אולי בעצם מי שהוא לא ראוי אז הוא כן ראוי" וווואי איזה אידיוט

שינוי סמיילים עקב ../images/Emo58.gif

ההצבעה של ג'ון בגמר, היחס שלו לשאר חברי גאלו, וההתנהגות שלו בפרק הגדול של העונה לטעמי, בהדחה של לורה. "ארבעה קולות נגדי על חשבון לורה? לא נראה לי" + "חברי גאלו האלה הם פשוט כל כך, כל כך לא חכמים" אחרי שהם אומרים לו שהם רוצים להצביע לראסל. אז :
ראסל
שאמבו, ג'ון
לורה
מוניקה, דייב, מריסה, בטסי, ברט, מיק, ג'ייסון, מייק, נטלי, ראסטה ראסל, ג'סמין, בן, אשלי, ליז, קלי, אריק

n o g a m o o n

New member
../images/Emo58.gif

כל מה שיש לי לומר הוא ברוך שפטרנו מהעונה הזו. גמר כלכך משעמם לא היה מזמן. כל הכבוד לנטלי שזכתה. מעניין אם היה גמר של 2 ומיק וראסל היו השניים אם מיק היה זוכה בגלל המושבעים.☺

למעלה