הישרדות סמואה-הגמר!!!

../images/Emo58.gif

איזה שטויות... הרי באי זה מנטליות אחרת ובריניון זה דבר אחר. אתה בעצם רוצה לומר לי שזה שהם באי, רעבים, מיואשים וראסל נראה פה בתור הטיפוס הרשע, שחצן, ונבל - שווה - לזה שהם באולפן, שבעים וראו הרגע תוכנית שהאדירה את שמו של ראסל בכל שלבי ההפקה. קיצר, אם היה לי כוונה אי פעם לקחת אותך ברצינות, הגעת ופיצצת את זה עם הילדותיות הזו שכל מי שלא מסכים איתך אוטומטית זוכה לתגובה ילדותית.

די נטע ../images/Emo58.gif

לא צריך להתחיל להגיד להם שהם נובים טרולים רק בגלל שהם לא אוהבים את ראסל. זו זכותם והאמת איכשהו עוד אפשר להבין אותם. וגרוע מזה, לא צריך להתחיל להשוות בין נטלי לסירי
בין סירי לראסל אפשר להשוות אבל התוצאה תיאלץ להיות שסירי > ראסל. וכשאומרים דברים כאלה זה רק גורם לאלו שלא אוהבים את ראסל לזלזל בו ובמעריציו עוד יותר.

ראסל > סירי

ראסל בפעם הראשונה שהוא דרך על האי > סירי שתסיים את תקופתה במשחק השלישי שלה... איך זה?

ProzaC4387

New member
../images/Emo58.gif

הגמר הזה והסיומת שלו הגדירו בשבילי בדיוק מה אני חושב על העונה בכללי. לא ציפיתי לגמר כל כך מלהיב ומושך אבל כל הקטע עם ברט הפתיע אותי לגמרי. בהדחה של ג'ייסון וברט לא היה לי מושג מה הולך לקרות. באתגר חסינות שנמשך לשואודאון בין ברט לראסל הייתי דבוק למסך. ואמרתי לעצמי רק שראסל יקח את העונה וזה מושלם. אבל זה נגמר בכך שפשוט גיליתי שהעונה הזאת הייתה מורכבת מ19 מטומטמים וגאון אחד. וכמו שהפרה מרג' היה גרוע והאיחוד הפך להיות אחד הטובים אי פעם המנצחת של העונה החזיר את זה שוב ללהיות עונה ממוצעת. פשוט חבר מושבעים טיפש. חנוך ואנגלנדר נראים לידו כאסטרטגים. אריק שכל כך הערכתי אותו במשחק עצמו יצא בשבילי הלוזר הכי גדול אי פעם. ומהטופ 5 שלי בעונה ירד למקום 20 מתחת לשאמבו. אה רגע, נזכרתי בג'ייסון. -אפס-. אז אריק מקום 19. באמצע המיזוג כשהיה את כל הערכות האדג'יק לנטלי על שהיא המנצחת חשבתי שאני יכול לחיות עם זה, אחרי המהלך עם אריק והוידויים על כך שהיא לא באמת טיפשה וסתם משחקת אותה. אבל ככל שנמשך המיזוג זה פשוט היה יותר גרוע מבחינתי. היא לא משחקת אותה. היא באמת טיפשה. לא הבנתי מה היא מנסה בכלל להעביר למושבעים בניאום האחרון. אם לא אריק לא הייתי מביא בכלל סימפתיה אליה. היא לא עשתה כלום - פשוט נצמדה לראסל. ציפיתי לאיזה פניני חוכמה בפיינל 4/5 אבל גם שם לא קרה כלום. היא חמודה והכל בתור בן אדם. וזה למה היא קיבלה ממני בכל הפרקים
, אבל לא יכול לקבל אותה אצלי כמנצחת! אני מרגיש את הכאב של ראסל כי הוא באמת רוצה להיות טוב בכל מה שהוא עושה. והוא פשוט גאון. הקטע עם הגרב של ג'ייסון - EPIC. בקיצור זהו, סה"כ עונה עם כמה רגעים מעולים. אנשים מאשימים את העונה הזאת בחלשה בגלל ראסל. הקטע הוא, שהיה להראות רק את ראסל כי את כל השאר אספו מאיזה דוכן נקנקיות. הוא היה גאון בין אפסים. דירוג: 1) ראסל
2) ג'ון 3) מיק 4) לורה 5) נטלי 6) ברט 7) בטסי 8) קלי 9) מריסה 10) מוניקה 11) אשלי 12) דייב 13) ליז 14) ראסטות ראסל 15) מייק בוראסי 16) יסמין 17) בן 18) שאמבו 19) אריק 20) ג'ייסון

ProzaC4387

New member
כי ../images/Emo58.gif

כל העונה הוא היה בסדר מבחינתי. לא לרעה לא לטובה. למלם. ובריוניון מיק היה היחיד שהודה שראסל שיחק את המשחק הכי טוב ונתן את השואו לקהל. אז הוא קיבל נקודות אקסטרה אצלי. את לורה תמיד אהבתי בתור דמות. ואני מרשה לה לא לאהוב את ראסל כי זה סוג הבן אדם שהיא. כשאני חושב גאלו אני חושב על לורה אז אני סולח לה
. ועל כן גם היא לפני נטלי.

../images/Emo58.gif

על לורה לא שאלתי כי אני יכול להבין. אבל רק בגלל שמיק פלט איזה משפט? מי אמר שנטלי לא חושבת שראסל שיחק טוב? אפילו ג'ף חושב ככה...

ProzaC4387

New member
../images/Emo58.gif

לא יודע נטלי נתנה לי הרגשת התנשאות כזאת בריוניון. היה חסר לי שתגיד ראסל שיחק הכי טוב ובזכותו אני כאן. והיא אפילו לא הזכירה את זה כמהלך חשוב שעשתה. אני במקום נטלי בכלל הייתי מבסס את כל המשחק שלי על זה. הייתי נותן נאום למושבעים על זה שראיתי בתחילת המשחק שראסל הוא תככן לא קטן והחלטתי "אני רוצה להדבק לבחור הזה". אני אבחר יחד איתו מי מודח והוא יקבל את כל האש. ידעתי בדיוק מי הוא ומה הוא וידעתי שככה אני OUTSMART HIM. כי שנינו נגיע לסוף אבל בסופו של דבר אני לא "הטיפשה" שכולכם חושבים שאני ושמתי אותו אצלי בכיס הקטן. אבל היא לא אמרה שום דבר על זה! וה מה שחיפשתי בנאום אצלה כדי להגיד "אוקי! מגיע לה לנצח ואני מקבל את זה!"

../images/Emo58.gifמה?

אתה רציני אחי? היא אמרה את זה בפירוש שהיא העדיפה שראסל יספוג את כל הכדורים, ושהיא כביכול "תהיה מאחוריו", אבל בעצם תקבע ביחד איתו את ההחלטות, אבל כשהם יגיעו לסוף עליו יכעסו ועליה לא, וככה היא תנצח. וגם בריניון, כשג'ף שאל אותה מה המהלך הכי טוב שהיא עשתה, היא ענתה- ההדחה של אריק, ואח"כ היא גם הוסיפה- הברית עם ראסל.

NP16

New member
זה אחרת לגמרי , אבל זה לא באמת משנה..../images/Emo58.gif

בואו נסכים כולם לפחות שזה ה- טופ 2
. ותודה לאל שברט לא זכה

../images/Emo45.gif../images/Emo58.gif

אם ברט היה זוכה נראלי שהפורום היה מתחרפן עד להודעה חדשה. והשירשורפלצת שיש פה היה כלום לעומת מה שיכל להיות

למעלה