הישרדות סמואה-הגמר!!!

Hungry Snowman

New member
../images/Emo58.gif

הפרה מרג' הרס את כל העונה והשאיר טעם רע
חוץ מזה שהיה קאסט גרוע ועוד מלא סיבות שפירטתי למעלה, אז כל זה הוביל להכחשה מלאה של העונה

or19951

New member
../images/Emo58.gifסיכום גמר + סיכום עונה + דירוגים

קודם כל, המשפט שמסכם את העונה ללא ספק הוא המשפט של אריק אחרי ההדחה של ברט: They Made it זכינו פה לעונה שההתחלה שלה סימנה אותה כבין העונות הגרועות ביותר של הפורמט, אבל מרגע שהתחיל האיחוד העונה רק הלכה והשתפרה. אבל אז הגיע הגמר והעונה צנחה בדירוג שלה למטה. הגמר ממש איכזב אותי, חשבתי שראסל עומד לקחת. גם ראיתי בטעות בפריוויו של הווינדוס 7 את הריוניון וראיתי תמונת מטושטשת של מישהי בלונדינית ומצידה שני גברים, והייתי בטוח שראסל זכה. הייתי בשוק שנטלי זכתה. היא חמודה והכל, אבל היא נכנסת לרשימה של המנצחות הלא ראויות של המשחק, וראסל נכנס לרשימת הפיינליסטים המפוספסים. התעצבנתי מאד כשברט זכה בחסינות של הפיינל 5, וכמעט צרחתי מהתרגשות שראסל זכה בחסינות האחרונה. טוב, לא צרחתי אבל מחאתי קצת כפיים
בקיצור, הג'ורי היה ממורמר יותר מתמיד והעניק את הניצחון למישהי שלא ממש עשתה הרבה במשחק חוץ משני מהלכים: לכרות ברית עם ראסל ולהנהיג את ההדחה של אריק. בנוסף, העונה הזו הביאה לנו את המתחרה המוזר ביותר- זה שלא שמענו ממנו כלום אבל הגיע לפיינל 4. ובתכלס, רוב הפרה מרג' עסק בזה שיש מתמודד שלא הכרנו. אגב, מסתבר שיש מישהי בעונה הזו שקוראים לה קלי
דרוג פרק:
ראסל
מיק, ג'ייסון
נטלי
ברט, ג'ורי (חוץ מג'ון ושאמבו) דרוג עונתי:
ראסל ה
שאמבו
ג'ון, מיק, לורה, מוניקה
אריק, נטלי, מריסה, בטסי, אשלי, ליז, ג'ייסון
ראסטל
יסמין
קלי, מייק
ברט, בן, דייב הטופ 3 של העונות האמריקאי נשאר בשבילי מיקרוניזיה-ונואטו-איי הפנינה (בסדר הזה). סמואה משתבצת אי שם בטופ 10, היא יכלהה להיות בטופ 5 אם מתעלמים מ3 עובדות: 1. מנצחת לא ראויה 2. פרה מרג' גרוע 3. שחקן שלא ידענו על קיומו, ופתאום הוא מגיע לפיינל 4 וכמעט זוכה אגב, זה רק אני או שג'ון כל כך דומה לאוזי?!

למה ../images/Emo58.gif

כולם מדברים על המהלך הטוב של נטלי בכריתת הברית שלה עם ראסל? זה בכלל ראסל פנה אליה בהצעה לברית הזאת

NP16

New member
../images/Emo58.gifביקורת נוקבת :p

אני לא חושב שיש מישהו שצפה היום בפרק של הגמר ובאמת המשיך לאכול את השטויות האלה של ראסל פה בגלל האלילים. אחרי שהוא פשוט שלט בכל קול שנכתב. כולם יודעים. גם אריק האדיוט הזה. שלראסל הגיע לנצח ואני לא חושב שיש כאן ויכוח. ובריונון הוא בכלל היה תותח בהצעה לנטלי והויכוח עם ג'ייסון עם הגרביים
שכולם ימותו שם פשוט ככה כמה גועל כמה מרמור כמה ראויים הם אפילו מושיק מסאבנה וחנוך היו מתביישים מהם!!!!! ואריק הזה בכלל אכזבת העונה!!! התחמן הכי גדול שם מדבר על מה זה להיות בן אדם..פשוט ממורמר ומטומטם. מבחינתי קיימים 5 שחקנים מהמיזוג האלה, והם : ג'ון- לוקח בסבבה הכל, מבין את המשחק, היה צריך להתאמץ יותר להדיח את מיק אבל סך הכל חמוד וחכם ויצר קשרים טובים. שאמבו - המושבעת הכי מלכה!! הפתיעה!! זה לא רק הקטע עם ראסל. היא אחת היחידות שעשתה משהו במשחק הזה ולמרות שהיא אישה של ערכים היא לא בלבלה עם זה במוח. היא שיחקה המון לפי הרגש אבל לפחות שיחקה. ושלישית הגמר, שבראשה כמובן ראסל
. למרות שמיק יצא הכי עלוב בעולם בגמר, פשוט פתאטי, נראה לי יותר גרוע כמעט משוגר ! באשר לאחרים? קלי, תזכירי לי מי את? לכי לכי מפה עם מי אתה בחיים אמיתיים.. ברט? אפילו שהוא זוכה בחסינות הוא לא עושה כלום וממשיך לשבת על התחת .. הבן אדם הזה הוא אחד השחקנים היותר חסרי תועלת.. הוא התאהב במיק או משהו דרך אגב?:O אני נותן לו קרדיט על זה, שסיפק איזה צחוק לקראת הסוף
אריק ולורה, לכו לכו מפה ומהר שני התחמנים הכי גדולים שם , לא רוצה לחשוב מה היה קורה אם גאלו היו שולטים שם, פשוט רע להם שהם לא התחמנים שהגיעו לגמר ג'ייסון, לא היה לו שום בעיה שראסל לכלך את הידיים שלו ועשה דברים, אבל שזה הגיע ללהדיח אותו אז כמובן זה כבר לא בסדר וראסל הוא בן אדם רע ומגעיל. שילך לעזאזל. עם כל זה..מזל טוב לנטלי. חבל לי שהיא לא דיברה יותר ולקחה קרדיט על ההדחה של אריק, קצת יותר מדי דיברה על מאריסה, הבנו את הקטע. אבל היא חמודה מאד ועם הרבה שכל ושתעשה במליון דברים מעניינים. כל הכבוד לה!
דירוג עונה: 1. תנחשו 2. נטלי 3. שאמבו! אני חושב שהיא גם הייתה זוכה:O 4. מיק 5. ג'ון 6.ליז -איכסה אחת גדולה- 19. ראסל ראסטות 20. מייק

ProzaC4387

New member
../images/Emo45.gif חוץ מ

שאמבו
פשוט לא סובל אותה. שיחקה על פי רגש כמו שוגר וממש עצבנה אותי. אבל מוכן להודות שבגמר פתאום ליד כל שאר המושבעים האפסים האלה אהבתי אותה.

ענתוש 24

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo47.gif

הקטע עם הגרביים! רק מזכיר לכולם למה הוא המלך האמיתי!!

../images/Emo58.gif../images/Emo233.gif

לראשונה אני חייב לציין שהגייזרים האלה מדהימים. היו צריכים להראות אותם בכל פרק. מה זה האתגר הזה? אתגר "הזדמנות חוזרת"? האופי של ראסל בכל הקשור למחנה ראוי לשבחים, אבל הוא *לא* משחק את המשחק נכון. הוא משחק באופן אגרסיבי מדי, והסיבה שהוא במקום השני היא שחוץ ממנו, מנטלי וממוניקה, כולם או מודחים מוקדמים או מעצבנים או למלמים. זה לא מגה-אתגר. זה אתגר ממוחזר, קצת כמו האתגר פיינל 4 במיקרונזיה, רק טיפונת פחות מאכזב. אאאאאארג, ברט זכה שוב?!? אני מקווה שג'ייסאן הוא זה שיודח ולא מיק, נטלי או ראסל. נטלי עדיין לא הגיעה לרמה של סנדרה, אבל האספקט שלהן דומה. לשחק קצת את המשחק, אבל פחות אגרסיבית, כשיש מישהו אחר שמשחק בצורה הרבה יותר אגרסיבית וצובר כלפיו שנאה. במועצת הנשבט, שום דבר חדש. כמעט אף פעם אין הרבה עניין ברגע שנותר הלכה למעשה רק שבט אחד. מה כבר אפשר לעשות? להצביע ולהתפלל.וג'ייסאן הודח סוף סוף. דירוג עד כה: ג'ייסאן יורד בגלל המרמור שלו, ממקום 14 למקום 16, מתחת לראסטה ראסל ושאמבו. די לתת לברט וידויים. אני מפחד. והוא עוד "ראוי". לא לשקר זה דבר אחד. אבל בכוונה לרצות להפסיד? קודים של כבוד נועדו לסמוראים, אבירים מימי הביניים ומאמני פוטבול העונים לשם בנג'מין וייד, שחיים בסרט ובו הם ציידי דרקונים. טקס המעבר: בן אמיתי? גם יוסי בובליל. איי דונט גיב א פאק. מאריסה *אולי* טיפה תרד לי בדירוג, עדיין לא בטוח. הירידה הגדולה מהמושבעים כנראה הולכת להיות אצל אריק, שהולך אולי להיות הממורמר מכולם. ג'ונדוג ממילא היה קרוב לתחתית\ וגם דייב ושאמבו. מוניקה כנראה לא תרד לי בדירוג. אחד הדברים שציפיתי להם הוא שני האתגרים האחרונים. הקודם איכזב בגדול. זה לא. אתגר "כוח רצון" טוב. אני לא באמת יכול לקרוא לזה סיבולת/שיווי משקל, כי החל מסין זה כבר לא ממש שיווי משקל או סיבולת, יותר בכיוון של ריכוז וכוח רצון. וואו, אני הייתי במתח כשזה הגיע לקרב בין ראסל וברט. פאק, ואיך הייתי במתח. ואז ראסל התחיל להתאמץ. ובדקה התשעים, ברט הפסיד ואני נשמתי לרווחה. ואכן הוא הפסיד סוף סוף. מסתבר שהספוילר שקראתי אחרי פרק ההדחה של ראסל ראסטות, לגבי שלישיית הגמר, היה נכון. טוב, ראסל כבר כל-כך שחצן שזה מעצבן. זה גרם לי לרדת מפיירפליי, זה גרם לי לרדת מבוסטון רוב, זה היה גורם לי לרדת מתחמנו אם הוא לא היה וונאבי מההתחלה. והנה נשרף המחנה. איך אני אוהב לראות את הטקס הזה. ודעותיי על פרוטוקול מועצת השבט האחרונה: מיק - אף אחד לא מגיע לשום מקום אם הוא "ראוי". נטלי - לא נאמה טוב. אבל לפחות זה לא היה "היה כיף להכיר אתכם" של אמנדה וסטיבן. ראסל - על הנאום הזה מגיע לו את המיליון, אבל הוא עדיין שחצן מדי. ג'ייסאן - איך לעזאזל זה יכול לעזור לך? אתה הולך להצביע לפי קורות החיים של המתמודדים?! נו באמת. למי כבר איכפת מהמצב הכלכלי??? שאמבו - מה שתגידי. הרי היא ממילא תיכננה להצביע רק לראסל, בלי קשר למי מועמד יחד איתו. מטורפת. ברט - נו באמת. זה כאילו שמלבד שאמבו, לאף אחד מהם לא איכפת מההיבט ההישרדותי. קלי - די כבר עם זה. מספיק עם כל הקטע של ה"ראויים" למיניהם. פאקינג די. מוניקה - סוף סוף מושבעת שפויה. אבל מתי יבוא מישהו וישאל אותם מדוע לאחרים מגיע לזכות ולעצמם לא מגיע? דייב - אוקיי. שאלה מעניינת. יותר טוב מהתחסדויות למיניהן. וכרגע נראה שראסל יזכה. לורה - נראה לי שגם היא תצביע לראסל, לפי השאלה. ג'ון - עוד מושבע שפוי, ונראה שגם הוא יצביע ראסל. אריק - אוי, המרמור
בא לי להקיא!!! ממקום שלישי הוא יורד אצלי כל הדרך למקום 13 בערך. כן, הוא לא צעק ללא הכרה כמו אלכס. וכן, הוא לא ירד לרמה האישית כמו קורין ומרק-אייס. אבל הוא השפיע על שאר המושבעים. פתאום, דווקא כשראסל עולה לי שוב למקום הראשון, הוא לא זוכה. חבל. דירוג סופי: 1.) ראסל 2.) נטלי 3.) מוניקה 4.) ליז 5.) בטסי 6.) לורה 7.) אשלי 8.) מיק 9.) מאריסה 10.) דייב 11.) ג'ון 12.) קלי 13.) אריק 14.) ראסל ראסטות 15.) יסמין 16.) ג'ייסאן 17.) שאמבו 18.) מייק 19.) בן 20.) למ למ ברט!!!

אני חייב להגיד את ההבדל ../images/Emo58.gif

ראיתי שלקחת את כינויו של מר למלמג'ו והדבקת אותו על ברט, אבל מה - זה לא מדוייק
: להלן ברט. בחור נחמד. חייכן. באמת היה קיים עד הפיינל 6? בספק. לא אשמתו. להלן למלמג'ו. בחור נחמד. מסתדר עם כולם. קיבל יחסית הרבה זמן מסך, ויחד עם זאת היה משעמם ברמות בלתי הגיוניות - דיבור מונטוני, הדברים שהוא אומר צפויים, לא משחק טוב, לא משחק רע.. בקיצור, הלמלם האולטימטיבי

ProzaC4387

New member
../images/Emo58.gif

יש לי הרגשה שהעורכים עשו את זה בכוונה. כדי ליצור ריגוש לקראת הסוף הם פשוט ביטלו לחלוטין דמות שלמה במשך 12 פרקים. תחשבו שניה אם ברט היה דמות רגילה כמו דייב לדוגמה זה היה פחות מרגש ומפתיע שבן אדם משום מקום פתאום שורד פעם אחר פעם. הרי אמרו שברט היה בן אדם ממש חביב בשבט. ושהוא דווקא דיבר הרבה אסטרטגיה עם לורה. אין סיבה לא להראות את זה. אבל מה התירוץ שלהם לקלי?

../images/Emo58.gifזה ממש הזוי

שבטסי- שהודחה שניה, נמצאת כ"כ גבוה אצלנו בדירוגים (גם אצלי, ממש אהבתי אותה), וכנראה זה אומר לא מעט על העונה הזאת...

mimi39

New member
עכשיו סיימתי לראות את הצבעה ומה שנותר לי לומר

אמריקאים מסריחים מצחינים רקובים רדודים כלבים - ראסל האליל הגדול של כל עונות השרדות שראיתי היה צריך לקחת את הכסף. חבורת כלבים עלובה. מצחינה. כמו שאני מכיר את האמריקאים וכמו שדאגו לתת לרופאס מליון דולר ככה ידאגו לתת לראסל איזה משהו. אכזבה קשה לא סבלתי אותו בפרק הראשון אבל אליל בסוף העונה

אני מתבייש במין האנושי.

רק יצורים קטנים, חלשים ופתטים יכולים לשכנע את עצמם שראסל הוא לא שחקן ההישרדות הטוב ביותר שהשתתף בעונה 19 של הישרדות בניגוד מוחלט למציאות שהם ראו מול העיניים.

niro62

New member
../images/Emo58.gif

רוב האנשים פשוט לא רוצים להודות שיש חרא של מנצחת לאעונה טובה אז הם מנסים לשכנע את עצמם שנטלי ראויה אבל ראסל הוא

למעלה