שירשור שאלות ותשובות (3):

yair71

New member
רק מודוס

האם את יודעת מי בצוות מקבלי ההחלטות שם נמצאים השורה הראשונה

RonenM62

New member
התחזית לכי"ל פורסה אך אתמול...

אין כל שינוי. אין טעם לבקש כל 12 שעות תחזית מעודכנת. קיבלת שתי גרסאות עוקבות, מתי יתרחש "איתות קניה" לאגרסיבים: 609, לשמרנים 616. עד אז... תעשה מה שאתה מבין (ותקנה מביזפורטל, אם אתה מעוניין בכך...
)

דישלו

New member
מכתשים אגן - המלצה חמה

לפי מחקרו של Phillips Mcdougall שפורסם במגזין Agri Service מכתשים אגן היא החברה הגנרית המובילה בענף האגרוכימיה וממוקמת במקום השמיני בעולם בענף. זאת למרות שבשנתיים האחרונות ענף האגרו כימיה סובל מצמיחה שלילית ומכניסת מתחרים ומוצרים חדשים. פונדמנטליסטית ואין לי כוח להרחיב כי זה כמה עמודים טובים מכתשים אגן מתומחרת במכפיל זול בהשוואה למתחרותיה, ומציגה לעומתם תוצאות משופרות. טווח מחירים שבין 1550 ל-1650 נראה ריאלי בטווח 18 חודשים קרובים. ולבסוף טיפ, המניה נחשבת לסופר מועדפת בקרב המוסדיים והקרנות ובמיוחד ע"י חברות השקעה שאינן ממוקמות בארץ. יניב, והמבין יבין ....

דישלו

New member
טיפ שני להיום ואחרון

הבנקים מדווחים לקראת סוף השבוע, תחילת שבוע הבא, אין לי ספק כי הדוחות יהיו מצויינים במיוחד אצל הגדולים פועלים ולאומי, הגידול בהכנסות ממימון והקטנה במעט בהפרשה לחובות המוטלים בספק והגורם המשפיע ביותר היא הגאות בשוק ההון. תראו מה זה עשה לרווחים של חברות הביטוח. נקודה נוספת היא הדיבידנד ששרי ומיקי והדנקנרים רוצים למשוך (חייבים לצמצם את המנוף הפיננסי) יניב,

A r r o w

New member
לא תודה, לאחרונה דיללתי את התיק

נשארתי רק עם הנבחרת המובילה

adirc

New member
אכן ניתוח יפה ומעודד להמשיך ולהחזיק

מה גם שצפוי שנוחי ינער אותה מהרבה אבק ויכניס בה רוח חיים

בלי קשר לניתוח טכני

יש המון סיבות כלכליות שבגללן המניה תעלה אחת מהם זה המכירה של ההחזקה בסיטקס -מכניס מזומנים לקופה- אך אני לא ממש מתייחס לזה הניתוח של הוא טכני לחלוטין. בהצלחה

ומה עם שאר מניות הקבוצה?

ובלי קשר: אם כל הלא דיסלקטים היו כותבים כמוך אולי היתה כאן תרבות.

אותו דבר....הגרף של אי די בי

החזקות ופיתוח זהה לחלוטין אותן מסקנות אפשר להסיק לגבי שתיהן....

יאירוש

אין לי שום בעיה עם העברית שלך ו/או התרבות שלך התכוונתי בכלליות לעמישראל חסר התרבות תכנסו פעם לפורום אקטואליה ותראו למה אני מתכוונת. הפורום הזה (כולל יאיר) דוקא מראה פנים יפות של העם הזה

למעלה