שירשור שאלות ותשובות (3):

רכישה מכוסה

זה אומר השקעה בנכס מסוכן כגון מניה והקטנת הסיכון על ידי מכירת אופציה כנגד המניה על מחיר מימוש גבוה יותר

harel100

New member
כולם אותו הדבר. הכל עניין של מיקוח.

אחים שלי, בתי השקעות זה כמו בתי העסק והחברות נותנות השירות בארץ. עם מיקוח וטקטיקה אפשר להשיג הרבה הנחות ופטורים מעמלות. בתי ההשקעות מחפשים לקוחות אמינים ויציבים מבחינה פיננסית, שיבצעו הרבה פעולות מסחר ,ירוויחו וישיגו תשואות נאות, יגדילו את התיק, יביאו חברים כלקוחות ויסייעו לשיפור המוניטין של שלהם. יש לי חשבון באילב"ט , לא משלם דמי משמרת, העמלות פחות מ-10 ש' לפעולה. פתחתי את החשבון עם פחות מ-10 אלף ש' והבאתי חברים ,שפתחו חשבון עם סכומים נמוכים וקיבלו את אותן הטבות.

iritustush

New member
יש בת"א?

תודה לך. אבל אני מעדיפה ליצור את הקשר איתם בעצמי. וחוצמזה... אני תל אביבית.

harel100

New member
עוד פעם תקראי לי מאה ...

אם עוד פעם תקראי לי 100, אני מצלצל את אותו מספר ומשגר אלייך ניידת !

dadi1

New member
דניאל

השאלה היא האם הם עושים בשבילך כסף או שאתה נהנה רק לשלם להם פחות מאשר לאחרים? שאלה נוספת- האם גם הם משקיעים בשבילך וגם אתה עושה קנייה ומכירה של ניירות ?

iritustush

New member
בעקרון זה לא משנה.

בתי השקעות לא נותנים יעוץ. הם רק מחזיקים לך את הכסף ומבצעים פעולות שאתה מכתיב להם תמורת עמלות נמוכות מאשר בבנק.

iritustush

New member
תשאל לגבי האופציות על העו"ף ועל...

המט"ח...כתיבה, מכירה וקניה... אה כןןן וגם אוכףףףף.... בזה יעזור לך האחד והיחיד , הרוכב האגדי - יאיר!

אתה יקרן 5 ש"ח

ממש מציאה! חחחחחחחחחחחחחחחח יאיר בחיאת יאיר בוא אליי להתנחלות מה התחלת להרויח גם מהפרשיי עמלות ? מה קרה לסוחר הגדול שבך ?

למעלה