שירשור שאלות ותשובות (3):

shir02

New member
בקשת עזרה

שלום לכולם מחפש ניתוח על טבע ו אי די בי פיתוח היכן ניתן לראות ניתוח מקוצר? דבר נוסף האם גם כאן רונן מעביר איתותים מסיסתם של מניות ת"א? אם כן איפה ניתן לראותו? תודה shir

RonenM62

New member
../images/Emo53.gif ל- job10 (תשובה ק.נאמנות):

אתמול שאלת: האם נכון הדבר שעד 1/1/2004 הבנקים גובים 1% על קרנות מעורבות גם במידה ולא הרווחתי מהם? הנה קישור לדפי מידע בנושא (התשובה לשאלתך בעמוד 6) בהצלחה

s1ome

New member
האם החלשות של כור.....

זהו מימוש רווחים, על מה מצביע הניתוח הטכני?

אי די בי פיתוח-ניתוח טכני-טווח ארוך

החברה הגיעה לשיאה ב-13.7.00 מאז החל לו גל ירידות שנשמשך עד לפברואר השנה -בהנחה שגל העליות יתקן את כל מהלך הירידות הזה (ואנחנו יודעין שכל תיקון טכני הוא בין שליש לשני שליש), אז לפי הגרף המצורף אנחנו יוכלים לראות שישנה מקום לעליות עד לנקודת ה 5570 (כאמור משיא של 20000 נקודות). תיקון של שליש בין שני שליש הגיוני והיה צריך לבוא והוא כנראה נבנה עכשיו כשאפשר לראות שיהיו לו שתי מבחנים רציניים האחד כבר עכשיו בנקודת ה 10,230 והשניה בנקודת ה12,000 שם אנחנו ניהיה בדיוק באמצע בין שליש לשני השליש והגיוני שזו תיהיה הנקודה המקסימלית עקב היותה נקודת התנגדות היסטורית. מבחינת סקירה ארוכת טווח אנחנו יכולים להציב יעדים של 12,000 הגיוני שנגיע לשם בתוך 3 עד 4 חודשיים (עליה של 22 אחוז), יעד מקסימלי לדעתי הוא נקודת ה 13,700 (45 אחוז מהיום), בכל אופן כפי שכבר צייתנתי המבחן הראשון של המניה יהיה בנקודת ה10,230 שם ישנה נקודת התנגדות היסטורית שכבר הותקפה מספר פעמים מחודש יולי ועד היום ולא צלחה...אך אני מאימין כי ניסיון התקיפה הבא של הנקודה כן יצליח ויפרוץ את הנקודה . למסקנה זו הגעתי בגלל הסיבות הבאות: 1-כל המנדים מראים מגמת עליה עם עוצמה. 2-המגמה הראשית והמשנית נמצאים בעליה. 3-המניה נמצאת על הרצועה העליונה של בולינגר , היאבמגמת עליה גם ברמה המינורית , שלושת הממוצעים הנאים מסודרים בצורה של מגמת עליה והסגירה היא מעליהם מה שמראה לנו על עוצמה. 4- ישנו גידול במחזורים בעליות והתקבצות בירידות -התנהלות בריאה ומאשרת מגמת עליה. 5-והחשוב מכולם ישנה תבנית של HS ראש וכתפיים הפוכה שנבנית כרגע מה שבדרך כלל קורה בגל העליות השני שבו אנו נמצאים עכשיו זוהי תבנית מאד חשובה ומאד מאימנה ועם אכן בניתה תושלם אז ללא ספק נפרוץ את קו ההתנגדות הקרוב ונגיע לפחות ל12,000 (עליה של 22 אחוז), שם כאמור יהיה לנו מבחן נוסף. לסיכום: מי שמחזיק במניה החזק וקבע לך רמות סטופ לוס - 1 בנקודת ה 7900 ו2 ב7720. איתות הקניה הבא יהיה ביום שיסגור מעל ל10,230 ואם אפשר אז שיהיה עם פער פריצה -מה שהגיוני שיקרה אחרי תבנית הראש וכתפיים הפוכה. בהצלחה

גקי יעוץ בבקשה

אני לוקח ספקולציה על הריבית עכשיו אני מרווח 470 480 האם להפוך אותו לפרפר ולכתוב עוד 100 480 או להמתין כי אולי יפציץ אני לא אוהב את התטא שלי

kondason

New member
שאלה לגבי תשואות יתר

כאשר אנליסט קובע למניה מסוימת המלצה לתשואות יתר למה הוא מתכוון? ניתן לפרש את זה ל2 כיוונים. 1.המניה השיגה תשואות יתר וכדאי למכור את הסחורה. 2.המניה הולכת לעלות וכדאי לקנות. תודה למשיבים

adirc

New member
מכתשים אגן

שלום לכל חבר'ה הפורום הנחמדים מעניין לקרוא את ההודעות והתחזיות שלכם אשמח לקבל את התייחסותכם כמו (סמואלהצלף, רונן ןאחרים ) למניית מכתשים אגן לדעתי היא עוברת בדיוק אותו מהלך היסטורי שטבע עברה 1. כור שיחררה אותה מעניבת חנק 2. יצאה להנפקה בחו"ל 3. יש לה קו מוצרים ייחודי ועסקי ליבה אמיתיים 4. יש לה איסטרטגיה עסקית נכונה של קניות ומיזוגים קצב צמיחה בשנתיים הקרובות ממוצע של 30 אחוזים להערכתי היא צריכה להגיע לשער של 2000 הרווחיות שלה תעלה השנה על 100 מיליון דולאר והמכפיל האמיתי צריך להיות 18 -24 ולא 15 כיום נא הערותיכם

שאלה של מתחיל (שלי)

קראתי מה שנאמר בפורום על כיל (כימקלים לישראל) וכתבתם שהיא בדישדוש ולא מומלץ לקנות אותה אני משער שאתם אומרים את זה על סמך איזשהוא ניתוח של איזשהוא גרף אבל בתחלס הריי כל "החדשות" ל החברה (ניתן לראות אותם בBIZPORTAL) הם טובים , ועלפיהם כמעט בטוח שהיא תעלה אז אני רוצה לדעת מחדש את דעתכם, אולי היא השתנתה עם הזמן, אני מחזיק במניה (אבל ממש ממש קצת כסף) שווה להוסיף קצת (או הרבה) ?

קורמרן

New member
שלום לכולם, אני מבקש חוות-דעת....

על מניית - הראל השקעות 5 -, אני מחפש מניה לטווח בינוני עם בטא מעל אחד. מישהו יודע פרטים לגבי המניה הזו (מתי פירסום הדו"ח הקרוב, מהו המחזור הכספי הממוצע ביום, רמות תמיכה, מתי איתות פריצה וכו'). תודה מראש, הראל.

dadi1

New member
התקשרתי היום

לשתי חברות ייעוץ השקעות- אילנות בטוחה ומודוס סלקטיב היה הבדל משמעותי בין החברות: באילנות- סכום השקעה מינימלי הוא 70000 שח"-30 ש,ח דמי חבר חודשיים- עמלת מכירה של כ-0.25 אחוז-ואין עמלת שמירה בשנה הראשונה. ואילו במודוס סלקטיב- השקעה מינימלית של 200000 ש"ח-דמי ניהול שנתיים-1.5 אחוז-עמלת קנייה ומכירה 0.25 אחוז ודמי שמירה-0.2 אחוז. יש לכם הסבר להבדלים אלו? ועל איזו חברה אתם ממליצים באופן כללי? והאם יש שאלות חשובות ומהותיות שעליי לשאול על מנת לקבל החלטה . תודה מראש דדי

itsiky

New member
מישהו כאן סוחר דרך וואלה טרייד -

מנורה גאון
פתחתי אצלם חשבון, ניסיתי לדבר על העמלות, אבל הם רוצים שאני יתחיל לסחור, ורק אח"כ יבדקו - נשמע לכם סביר ? הרי בבנק עם קצת לחץ, ניתן להוריד עמלות ב 50% אפילו ( נכון הם יקרים מלכתחילה, אבל יש על מה לדבר ) המ אתם אומרים ?

תמר הגדולה

ראשית אני מבקש אותך להימנע מלקרא לי בשם וולפי שמי הוא יאיר יאירקה או תותח על כוסון בחלל לבחירתך ולעינייננו תטא הינה ערך הזמן או באנגלית רקבון הזמן הזמן שוחק את האופציה והערך הזה של השחיקה קרוי תטא נוא גדל ככל שחיי האופציה קרבים לסיומם ומחר ומחרתיים הוא יהיה בשיאו הצהריים זו השעה שאם עד אליה לא חל שינוי מהותי אז הסיכוי שיקרה הולך וקטן לכן זו שעה קריטיץ

שאלה בנושא גרפים

אני מחפש גרפים הסטוריים של מדד ת"א 25 , תוך יומִיִים (תנועת המדד מתחילת המסחר ועד לסופו באותו יום). אבל לא של המדד עצמו, אלא של המדד הסינטטי הנקבע על-פי החוזים (הקרוי גם לפעמים "חזוי", או של המדד ה"גלום", לא משנה לי). מצורפת דוגמה של גרפים כאלה מהיום. האם יש מקום בו אוכל להשיג גרפים כאלה (אפילו בתשלום ?) או לחילופין נתונים של מחירי החוזים או האופציות לאורך היום ? האמת אני מתעניין גם לגבי מדדים בחו"ל, אבל מכיוון שאני יודע שעוסקים כאן רק בבורסת ת"א אני אברר בפורומים אחרים. תודה מראש !

srol1133

New member
יכול להיות שמטאלניק בונה תבנית

ראש וכתפיים שמאותת חזק דרומה.. האם מישהו יכול לתת לי גרף של המניה לשנה שמתרכז בעיקר בחודש האחרון...

עידכון

נסדק 1.9 למעלה יורו דולר 11770 מחר חגיגההההההההה אןלי יהיה שורט סקוויז ואז בכלל נחגוג אני חוזר ומזהיר מגיע ל 1300 זה כמעט 300 אחוז ב 24 שעות לחתוך לקחת רווח לגלג לחודש הבא מרווח עולה

שאלה

בהנחה שאני רוצה ללמוד לימודים לתואר. מה אני צריך ללמוד בכדי להכליל את נושא הבורסה בתואר שלי (כלומר שבסיום אני אהיה גם יועץ השקעות) האם תואר בכלכלה של האוניברסיטה הפתוחה יתן לי גם את היכולת לייעץ בנושאי בורסה?

מבט מעוף הציפור

כהקדמה הייתי רוצה לומר את המשפט הבא הרבה אנשים אומרים הכל כבר יקר בבורסה אין משמעות למחיר רק למגמת השינוי במחיר שכן יש רק חסם תחתון 0 ולא עליון יתרה מזאת כאשר המגמה היא עליות גם מניות לא טובות עולות

למעלה