עידכוני לילה מהוילה - יום 50 , ה-20.10

בניגוד לחוקי המשחק

ומה ששי עשה הערב בסוכה זה לא התארגנות עליהום? יש להעניש אותו ואת שותפיו כפי שהוענשו הבומבילה אביה ואשר. אם יש חוקים הם חלים על כולם!...או שלא?

אני אתחיל לקחת באופן אישי את מחיקת הודעותי

הגורפות... כל הודעה שנפתחת ע"י נסגרת בצורה חשודה למדי, בעוד מנהל הפורום בוחר לפתוח שירשור שלם שמטרתו להלבין את פניו של אחד מחברי הפורום הזוי... אגב, התגובה הזו נרשמת על גבי הפורום כי לא זכיתי למענה במסרים...

ShukyD

New member
מה אתה מקשקש

זו ההודעה הראשונה שלך בשבוע \ שבועיים האחרונים "מחיקה גורפת" "כל הודעה שנפתחת על ידי נסגרת" איי איי, בוא גם נמשוח אותך בשמן ונגמר הסיפור קיצר תראה את ההודעה על החוקים למטה ותבין. ואולי שלחת מסר למנהל הלא נכון, כי אני מחקתי את הודעתך ומסר לא קיבלתי.

../images/Emo197.gifהלוואי הלוואי הלוואי../images/Emo197.gif

שמחר ששי יעוף
האח הגדול יודיע שבשבוע הבא כולם מודחים חוץ מעינב ויוסי
וישימו את השיחה שהיתה להם בסוכה (כמו שעשו לאשר ועינב) אחחחחחחח.....זה יהיה מושלם!!!!!!!!!!!

וואי. השי הזה חלאה

שמישהו יעיף אותו כבר. לא יכולה לראות אותו ואת הנחשיות שלו. וכן, חבורת הנחשים התלכבדה לה יחד. נחשים הורגים גם אחד את השני? "אני בוער עליהם" אומר הערס מחדרה. הוא בוער עליהם אחרי שישב במשך שעות ולכלכך עליהם. ולהגיד שרמוטה זה רע אבל שילך להזדיין זה בסדר? צריך לשאול את צבר. ואם לא מדובר בהתלכדות אז מה כן?

ח מ ס ה

New member
השיחה בסוכה ירדה הכי נמוך שאפשר

ההשתלחות של שי בעינב וביוסי ירדה לרמה הנמוכה ביותר שניתן לתאר. נדהמתי מההסתה של שי ושל שפרה ומכל הלכלוך שנפרש שם. חבל ששי לא זוכר את כל "פניני הלשון" שלו שגובלים באלימות מילולית. לא שכחנו את הקללות הבוטות ששי הרעיף על נעמה, ולא את האיומים על דיירים שונים כמו גם ההשתלחות על לאון. לא שכחנו את אוצר המילים של שפרה בשעת כעסה. כמה רוע יש באנשים הללו.....עלובים! אני כועסת על כל היתר שלא קמו ויצאו מהסוכה. באופן אישי, השיחה שלהם גרמה לי לשלוח 10 סמסים ליוסי (שלא היה הפייבוריט שלי). חבל שההפקה לא צינזרה את השיחה ולא עצרה את חשיפת השפלות בפני כל עם ישראל. חג שמח

mooolly

New member
מעניין שאת הריב של ונסה ושי צינזרו

והשפלה פומבית של לספר בפני כל עם ישראל שגבר בן 56 משתין על האסלה לא צריך לנצזר. מה עובר להפקה בראש?

11GiLaD11

New member
פספסתי כמה עניינים..

עינב ויוסי התעוררו, ו.. קרה משהו ? שהם ישנו צבר אמר שהוא הולך לצאת עליהם. מה קרה..

mooolly

New member
ו... צבר נהיה אילם. כל השאר החליפו נושא

וככה בהמשך- כשהבובלילים היו איתם הם דיברו על דברים אחרים, וכשהם הלכו שי ליחשש... עלוב נפש!!!!!

מישהו מכיר את הביטוי שתיקה כהודיה ?

ברגע ששפרה נשארת קרובה לשי ולא מתנגדת ונשארת לשבת לידו כשהוא שופך ארס מדובר בהסכמה שבהתנהגות

Yaki J

New member
אור אל תהיי פאתטית

לא מתאים לך להשתמש בטיעון ה"בת שרמוטה" כשניסית כל כך להגן בעבר על שפרע ו"שילך להזדיין אשר" שלה. בשני המקרים אין הצדקה להגיד מילים כל כך חריפות, יחד עם זאת במקרה של שפרע זה נאמר בשיחה עם ליאון במקרה של יוסי זה לאחר שהאח הגדול אישר לו שאכן שפרע לא מסרה ברשימה את הלחם המלא שלו.

Saladin

New member
שי נראה בדיכאון.

עוד שניה בוכה. וליאון רוקד על הדם עם החיקויים שלו את שי מתנשף. נראה לי ששי לא יכול לראות את ליאון עוד דקה. וגם את רנין.

SnowKing

New member
זה שרשור עצוב

א אחד פה לא מתייחס לטיעונים בדיון הזה, כרגיל אותן סיסמאות של "שי נחש, להעיף, איך הוא מלכלך" ו"שפרע אוכלת". באמת שההרגשה בקריאת הפורום הזה היא שמדובר במשתתפים פיקטיביים.. אני שונא את שי, באמת שאני שונא, אבל בחלק ממה שהוא אמר הוא צודק לגמרי. במיוחד בעובדה שיוסי שם על תקן ליצן ותכלס אין לו שום קשר אמיתי או מענין עם הדיירים.

למעלה