עידכוני לילה מהוילה - יום 50 , ה-20.10

קמבילי

New member
../images/Emo191.gifעושים ומכסים, מבאסים

מפריסים (רגלי עז כמו אשמדאי) מפורכסים ומהדסים אפשר לעבור לצ'? מופלצים, מפוחלצים, קפוצי תחת...

TES23

New member
אל תצביעו לשפרה

אם ההפקה תראה שהיא מקבלת הרבה קולות אנחנו נקבל הרבה זמן מסך שלה בעעעעעעעעעע

רבותיי קבלו תיקון !!!

‫שי מחר לא יודח כי אין הגבלה למספר הסמסים‬ קמבילי 21/10/08 00:07 זה אמר שהמשפחה שלו יכולה לשלוח 30,000 סמסים. וזה לבטח מה שהם עושים ברגעים אלה. אין טעם להצביע לאף אחד. * ההודעה הזו נשלחה גם מטעם קמבילי היום בשעה הנקובה : 00:07 ( מישהו שאל מה זה טירוף מערכות כללי ? )

עינב פשוט בהמה ויוסי ממש לא קונה אותי

סליחה על הבוטות. אבל אנשים אתם כנראה עיוורים לחלוטין !!! זה נכון שיוסי ועינב הכי צבעוניים בוילה ובלעדיהם יתכן והיה מאוד משעמם אבל תפסיקו להפוך אותם לקדושים מעונים יוסי מודע לכל דבר שהוא עושה והוא הכי שחצן והכי משחק את המשחק . ועינב ...אין לי מילים להוסיף . שתפסיק לצרוח . אולי נשלח לה קצת תרופות מרגיעות ???!!!! שפרה - מקווה שניצלת את השעות שנתנו לך במתנה את צבר... כי לפי הלך הרוחות.... לצערי הרב את כנראה הולכת.....

קריקט1

New member
אני יקרא היום תהילים כדי ששי יעוף...../images/Emo197.gif

הבן אדם חולה בראש... והוא מחרפן שם את כולם...

rosedal

New member
שפרה אומרת שאם הקהל משאיר את יוסי בתוכנית

היא תשמח ללכת הביתה שתלךךךךךךךך ותגאל את כולנו!

daughter L93

New member
תקשיבו לשידור החי

שי מסגיר את עצמו ואת המהלכים שלו.. רנין מדברת על איתי היום ועל זה שהוא היה סמרטוט, שי: "עזבי רנין.. יותר ממה שעשיתי אי אפשר לעשות אז תשתקי שלא תגידי מילה לא במקום והכל ייהרס..תתנהגו כאילו הכל סבבה..מחר כשיגידו לי שאני נשאר איך אני פותח עליהם את הפה.. וגם הוא דיבר עם האח הגדול על יוסי שהוא ליצן ונמאס ממנו. בקיצור.. הוא אמר גם אם הוא יעוף שהוא ידבר הרבה.. צריך לשלוח תבן אדם להורגXD

shlomitgueta

New member
שי לא יודח וחבל

שי כריזמטי והוא סוחף אחריו את כולם הביטחון העצמי הגבוה שלו והאמונה בשקרים שלו לוקחים אותו רחוק ואיתם רוב הקהל. שי ישאר בשל העריכה של ההפקה בעיקר! אני חושבת ששפרה היא המודחת הבאה שי מאוד דומיננטי והוא זה שמניע את רוב הארועים המהותיים בבית שי מתמקד כל פעם במתמודד אחר על מנת להדיח אותו מעבר להצבעותיו כנגד עינב ויוסי. שי אסטרטג גדול שי מפחיד את דיירי הבית במובן של שמי שפוגע בכבודו לוקח על עצמו סיכון מאוד גדול . אבל גם במובן הזה ששי תמיד יכבד את המילה שלו ויעמוד מאחוריה גם כשהוא טועה.

שי הרס את כל התוכנית!!!! בואו נפנה ל"קשת"!!!

שמישהו כאן יתפוז יוזמה ובואו נארגן עצומה לקשת שנפסיק לצפות אם לט מוציאים משם את שי...

shiri1707

New member
אם תעשו את זה, הם רק ירצו להשאיר אותו

תראו איזה רעש נוצר סביב שי, לי נראה שלהפקה יש אינטרס גדול להשאיר אותו.

MineraL

New member
מישהו מוכן להסביר לי מה שי עשה?

מה שאני יודע: תככן, צעקן, בולט, עושה אקשן, מניאק. למה להעיף אותו בדיוק? הסיבות הנ"ל הן כל הסיבות לזוכה במיליון.

daughter L93

New member
הוא עבר על החוקים

ולא מענישים אותו..את עינב ואשר הענישו אבל אותו לא.. הוא מתכנן אסטרטגיות כשאסור...שיילך להישרדות שם היה מצליח.. אבל פה ההפקה תומכת במעשים שלו ואין לאף אחד סיכוי נגדו כי ההפקה לא עושה כלום כשהוא מפר את החוקים.. לכן יש לו ביטחון כ"כ גדול. שאר דיירי הבית בחיים לא יעשו מה שהוא עושה כי יענישו אותם! אבל לשי יש פרוטקציות מההפקה!

MineraL

New member
אני לא חושב שזה בגלל זה

לא הענישו אותו כמו שהענישו את עינב ואשר כי זה לא היה כ"כ שקוף וברור כמו שהם עשו. שי לא אמר ש"צ, ק' וכו'... סיבה שטותית להעיף אותו
.

קופנגן

New member
אכן נכון הדבר

הבחור אמר במפורש, גם ליוסי, שהכין תוכנית פעולה לצבר, למקרה ויעיפו אותו אמר גם לכל החבורה שלו כי אם הוא או שפרה יעופו כל מי שישאר מהקבוצה שלו צריכים לעשות הכל כדי לנצח אם זה לא הפרה בוטה של החוקים, קשה להבין מה לא.

למעלה