עידכוני לילה מהוילה - יום 50 , ה-20.10

../images/Emo41.gifעידכוני לילה מהוילה - יום 50 , ה-20.10../images/Emo41.gif

בשל העומס הכבד בשרשור - צהריים/ערב. אתם מוזמנים להמשיך לשרשר לכאן

איזבלל

New member
../images/Emo124.gif../images/Emo12.gifולהעיף את שי הנחש

ולהעיף את שי הנחש
ולהעיף את שי הנחש רמקול|
ולהעיף את שי הנחש
ולהעיף את שי הנחש רמקול|
ולהעיף את שי הנחש
ולהעיף את שי הנחש רמקול|
ולהעיף את שי הנחש
ולהעיף את שי הנחש
הזדמנות פז זה הזמן לזרוק אותו ל
לתתלו עם
על הראש ובעיטה בתחת

rotem bobo

New member
מצטרפת לכל מילה ואות להעיף את שיייייייי

ולהעיף את שי הנחש ולהעיף את שי הנחש ולהעיף את שי הנחש ולהעיף את שי הנחש ולהעיף את שי הנחש ולהעיף את שי הנחש ולהעיף את שי הנחש ולהעיף את שי הנחש

tal061971

New member
../images/Emo41.gif|סמסמו אסטרטגית- הזדמנות פז שלא תחזור../images/Emo41.gif

להעיף את הייצור הכי מגעיל באח הגדול. כאחת שהייתה שמחה לראות את שי +שיפרה בחוץ, חושבת שלא תחזור שוב אותה הזדמנות פז להעיף את שי אם זה לא יקרה הערב!! הדרך היחידה היא על כול הצבעה ליוסי להוסיף הצבעה גם לשיפרה- אל תהיו שעננים. בנוסף להצבעות הרבות שמימילא כבר יש ליוסי זה ייצור פער בינם לבין שי, אני יודעת שלחלק זה קשה בגלל כל האנטיגוניזם שהיא יצרה בחלק מהאנשים (הצופים) אותה כן יהיה אפשר להעיף בשבועות הבאים , עם כל הנמושות ששם שרועדים משי (המנהיג, אעלק) אותו זה יהיה קשה אחר כך. דיי לכוחניות! דיי לנרקסיזם!! דיי שי!!

mooolly

New member
שקר ענק של שפרע-

לאון אומר שעינב כל הזמן אומרת לו שהוא לא איתה ושהוא רק עם צבר ושפרה, אז שפרה אומרת- "אנחנו אי פעם אמרנו לך דבר כזה?" אה, כן....... שלשום, בסוכה?! כמה שאני מתעב את הבחורה הזאת... ובחיים לא תיעבתי ככה דמות טלוויזיונית, שי חייב לעוף מחר רק בגלל ההשפלה שהוא העביר עכשיו את יוסי. בושה. אבל עדיין אני לא מוכן להוציא שקל על שפרע. אני מסמס ליוסי בטירוף, ואני מקווה שאני לא היחיד.

daughter L93

New member
אתה לא היחיד..

מצביעה פעם ראשונה עד עכשיו כי זאת הצבעה מאודמאוד חשובה.. חייבים להעיף את שי אי אפשר לראות ככה תוכנית.. הורס הכל הבן אדם הזה

Eloola

New member
כנ"ל, אבל חשוב לחזק בקטנה גם את שפרה.

ושוב, אני בהלם מעצמי שאני אומרת את זה. פשוט אין ברירה, זו הזדמנות פז. אסור לתת לשי להנות ממצב שהוא שורד גריל ולהסתכן בכך שהאגו שלו יכפיל את עצמו והטרור ישולש. פשוט... להתחרע, גם אם זה לחזק אפסים אחרים כדי שהוא יעוף.

xuphv

New member
להצביע רק ליוסי !

מי שיחזק את שיפרה יאכל אותה אל תדאגו -מי כבר יצביע לשיפרה?האחיות שלה... ולשי מי יצביע? הוא אדם נחש ומגעיל- אני לא מצדיקה את זה שיוסי אמר בת שרמוטה -אבל....יוסי מדבר ככה מההתחלה זה הבן אדם וזו השפה ואני אוהבת אותו כ"כ !

בושה להצביע לאדם כמו יוסי שמדבר מלוכלך ומקלל!

כמות הקללות שיוצאת לו מהפה לא מביישת את חיריה (לשעבר). ממש בושה וחרפה שכולם מתלהבים מסגנון התבטאותו של אדם כזה שקילל את שפרה וקרא לה שרמוטה, ולבתו עינב קרא כלבה...מה מצאתם בו כולכם? הוא הרי בועה שהתנפצה... העילגות שלו היתה מצחיקה בהתחלה (כמו המערכונים ב"ארץ נהדרת" שמסתלבטים על העילגות של ישראלים מסויימים), אבל די! כמה אפשר לרדת נמוך??? לדבר כמוהו? להתנהג כמוהו? מה הוא תורם לבית בכלל? פעם ביום עושה כלים??? סתם אחד שהשתן עלה לו לראש ואתם דואגים להעלות לו את המפלס... שמקבל פטורים מכל המשימות האתגריות, בניגוד גמור לדרישות הראשוניות מהמתמודדים בתכנית. הבן אדם פשוט מיותר, ואני רק מתפללת שבית המשפט לא יוותר לו על ההגעה למשפט ביום 23.10, כך שיאלץ ביוזמתו לעזוב את התכנית...

שי אמר לנעמה "בת אלף שרמוטות"

אז שב בשקט...שי הכי גרוע הוא מקלל ואלים,אם זה לא שיא הברבריות אז מה כן?

על מה בידיוק בושה???????????????

לפחות האדון יוסי הדורבן חמודה לא מהמתנשאים הצבועים הוא אדם כנה ,אמיתי ובלי הרבה חארטה כמו השאר אז יאללה תרדי מהעץ שממנו את נמצאת ושכל השאר יחזירו כבר את הסרט שהם חיים ממנו...

innervision

New member
אז תהיו חכמים ותסמסו לשפרה.

עד כמה שאתם לא סובלים אותה. ליוסי גם ככה כולם מצביעים. והדרך היחידה לראות את שי עף היא להצביע לשפרה.

daughter L93

New member
זו לא חוכמה זו טיפשות.

תחשוב על זה ככה שאם מי שרוצה לראות את שפרה עפה, יצביע לשי וליוסי. ומי שרוצה לראות את שי עף, יצביע לשיפרה ויוסי. בסוף יהיה קרב צמוד וכמעט שוויון ובסוף נראה את יוסי בטעות בחוץ . אתם יורים לעצמכם ברגל.. עדיף להצביע ליוסי ומה שיהיה יהיה..העיקר שאחד משני הנחשים יעוף.. והרוב יותר אוהבים את שפרה מאשר שי אז אם לא תיהיה התערבות מצד ההפקה שי יעוף..(גם לפי השורות למעלה באתר הראשי)

innervision

New member
אל תהי מצחיקה.

את יודעת טוב מאוד שיוסי את הקולות שלו יקבל. אל תשחקי לי ב'אם ואם'. את עוד ילדה, יש לפחות עוד 20 שנה מנימום שתהי נשואה באושר עם ילד ואז יהיה מותר לך להגיד לו "אם כולם יקפצו מהגג...". המאבק האמיתי כאן הוא בן שי ושפרה. והדרך היחידה להעיף את שי המאוס זה לחזק את שפרה. לא לחזק את יוסי המחוזק גם ככה וזה ברור לכל בר דעת. די להתחכם

למעלה