עדכוני ערב מהבית יום 94 ה11/3

simabutbul8

New member
../images/Emo41.gifעדכוני ערב מהבית יום 94 ה11/3../images/Emo29.gif../images/Emo41.gif

לילה טוב לכולם ושבת שלום

מתמללת

New member
סיכום השיחה ביניהם יענה לך על השאלה....

הגיע הזמו לחשוף את פרצופה המזוויע של נופר שיודעת לעטוף את המפלצתיות שלה בהרבה מילים יפות ובמשפטים כאילו חכמים שמאחוריהם מסתתרת אכזריות גדולה יותר מכל מה שראיתי עד היום אצל פרידה. אתמול בערב התקיימה "שיחה" בין נופר לג'קי בכרכרה, בה נופר רמסה את ג'קי באופן מוחלט. מה שהיה בשיחה המדוברת בפועל זה: ----"אני ואני ואני אני ואני ............................................." של נופר. ---סתימת פה של ג'קי -באופן אגרסיבי ומוחלט הרבה יותר ממה שפרידה יודעת לעשות ----האשמת ג'קי - בהתנהגות שלה במשימת הנזירות של ג'קי ----האשמת ג'קי - באופן כללי וגורף כלוקח אותה כמובן מאליו, כשלמעשה כולנו רואים שהיא לוקחת אותו כמובן מאליו. כעבד , כנושא כלים, או כעושה כלים איך שתרצו... כמכין ארוחות כתומך כאוהב כדואג כמחזק האגו שלה, כמושיע אותה מבדידות כבן אדם שמעניק חום וקבלה בכל מצב, וכו וכו... ---צעקה עליו - "תקשיב, תן לי לדבר..." בכל פעם שניסה להגיב, אמספר פעמים במהלך ה"שיחה". סתמה לו אתה פה ולא נתנה לו לדבר בכלללללללללללל. פשוט לא ייאמן, רודנות טהורה. ----התנשאות - אתה לא מבין, אתה לא מבין, כשלמעשה היא לא ניסתה בכלל להבין אותו. למעשה היא לא נתנה לו לדבר כי בעצם אילו היה אומר את מה היה לו לומר היא הייתה יוצאת רע מאד. --- ניצול - היא יודעת שקשה לו להתבטא, כשהיה לה נוח והייתה צריכה את השיחות איתו והעידוד היא דיברה איתו וממילה אחת הבינה מה הוא התכוון לומר במשפט שלם. עכשיו פתאום כל מילה שניסה לומר, הפכה אותה מילה לכלי נשק "בפה" שלה כדי לנגח אותו. ----איימה עליו בסטירה (היא ממש שומרת על הכבוד של אחרים, במהלך השיחה התלוננה כמה פעמים שהוא "לא מכבד אותה"). ----"תסתכל עלי כשאני מדברת עליך" בעודה מועכת אותו ודורכת עליו הרבה יותר ממה שפרידה עשתה לו אי פעם היא ממשיכה לירות את ההאשמות שלה תוך כדי נזיפות חוזרות "תסתכל עלי כשאני מדברת עליך". שזה מעיד לא רק על צורך להשפיל ולשלוט אלא גם על חסר רגישות מוחלט. הבן אדם יושב הלום לגמרי מבטו בוהה , הוא מנסה בכל כוחו להבין במה בדיוק היא מאשימה אותו בתוך כל שצף קצף המילים וההאשמות, מנסה לגרד איזה משפט הגנה אחד או שניים, משפיל את מבטו בתחושת עלבון ופגיעה, מסתתר מאחורי הקפושון, והיא לא מאפשרת לו אפילו את המפלט הזה. ----כשניסה באחת הפעמים להגיב -כשאני אומרת להגיב הוא הצליח אולי לומר מילה אחת או שתיים , ולפעמים חצי משפט לפני שהבהמה פרצה בשרשרת אין סופית של מילים, מילים, מלים : "אני אומרת לך.. אני רואה יותר טוב מכל אחד בבית הזה....אתה לא מבין" או איזה סיפור על חבר שהיה לה בעבר כשהיא מבינה היטב שכל סיפור כזה אוכל לג'קי את הלב ומבלבל אותו יותר. ----היא שמה באותה "מגירה" את העובדה שהיא נישקה את ג'קי ודפקה את המשימה לזה שג'קי מבקש ממנה לקפל לו את הבגדים. בשני המקרים הוא לוקח אותה כמובן מאליו. כי פעם אחת הוא מבקש ממנה לקפל את הבגדים והיא לא חייבת, ופעם כי הוא לא מנע ממנה לנשק אותו. היא החכמה, החזקה , המלכה, בעלת החוכמה יוצאת מגדר הרגיל, המבריקה, זאת שיודעת לדבר , מצפה מג'קי שיסתום לה את הפה או ימנע ממנה מלפעול בשתלטנות או אימפולסיביות בלתי נשלטת. שני הדברים הללו שקולים בעיניה ושניהם נראים כלא "נותנים לה כ ב ו ד " (האמת שמבחינתי שתדחף את הכבוד שלה אתם יודעים לאן ... אני כבר לא יכולה לסבול אותה מדברת על הכבוד המחורבן שלה, כאילו רק לה יש דבר כזה כשלמעשה אני לא רואה שהיא מכבדת לא את ג'קי ולא אף אחד אחר בבית. שלא לדבר על הכבוד של החיילים האשכנזים שמתים על המחשבים בבסיס שלה . לאף אחד אין לה כבוד. אולי לדידי הררי שדומה לה במובן הזה שלשניהם אין כבוד לשום דבר. היא שלחצה עליו בשיחה הזו בטירוף - צעקה עליו "אל תלחץ עלי". וכשסיימה לטחון לו את המוח (מבלי שתהיה לו זכות תגובה אמיתית, חוץ מאיזה סיכום עלוב שהוא ברוב בלבולו הצליח לומר כשהוא עדיין ממש בהלם ומפורק --היא אמרה "עכשיו תיתן לי נשיקה וחיבוק" והתחילה לדבר על משהו אחר ולצחוק , כאילו "הנה אחרי שהייתי קשה כלפי ג'קי הנה אני כזאת גדולה אני מחבקת אותו ומנשקת אותו אני קצת צוחקת ב"חביבות" כי " אני הרי מקסימה"...... למזלה עמיר נכנס לטווח הראיה שלה , ואז היא בוחרת לתקוע עוד מסמר לתוך הלב הרך והמעוך של הילד הזה ואומרת לו: " אין אין אני מתה על עמיר", וכשעמיר ניגש אליהם היא נופת נופר (המורעל) ...ממשיכה להתנחמד לעמיר כאילו כלום , כאילו ג'קי שם אוויר. היא ידעה היטב מה ג'קי מרגיש ובאיזה מצב הוא באותו רגע (או שאולי אני נוטה לתת לה קרדיט במקום הזה שבעצם לא מגיע לה), אבל המשיכה לדבר כאילו כלום לא קרה. אני רואה בשיחה הזו סמל לניצול המזעזע של ג'קי על ידי נופר לאכזריות שלה למניפולטיבית שלה מי שיבחן היטב את פניה יבחין איזו הבעה קלה של זחיחות ברגעים מסוימים בשיחה כאילו היא מדברת לא רק אל ג'קי אלה אל עוד מישהו שצופה בה, והיא גאה בביצוע המשימה. אני לא יודעת אם זה היה מכוון רק אלינו הצופים או שזה היה מכוון לאח הגדול - כפי שהועלתה פה לא אחת ההאשמה שיש לה "מעמד על". צריכה לעוף מהבית דחוף.

lotaria

Well-known member
ג'קי רועד מפחד מנופר.היא גמרה את הילד הטמבל ה

הזה לגמרי. מקוה עבורו שכשיצא מהבית הוא יהיה בסדר.

rosedal

New member
היא עשתה לו נזק של שנים

הוא יבכה הרבה זמן על כך, במיוחד שיגלה מה המשפחה שלו חושבת על נופר המכשפה

לכל הפרום כנסו בבקשה

הם פחדנים מפחדים מפרידה אישה בת 47 כולם FUCKING CHUCKEN SHIT מעניין נופר הזבל נזקרה שיש לה אמא בבית שתבשל לה 3 חודשים היה נוח פרידה דאגה לכולם אוכל כביסה ניקיון שהתמודדו פרידה תיהיה בגמר למרות שאני לא רוצה שתיזכה אבל רק ביגלל החוסר פירגון של כל הדיריים מגיע לה

reko

New member
מגיע לפרידה נעליים בראש וגם לכל התומכים בה.

הגיע הזמן להעיף אותה לעזאזל

sig42

New member
3 חודשים אני לא מבינה מה סוג האנשים שתומכים

בפרידה. יכול להיות שהם סוג של אנשים שנשלטים.

callmenoah

New member
גם אני לא הבנתי מי סוג האנשים האלו

עד ששמעתי בשיחת רחוב של הקרימינלית שגרה בשכונה לידי, איך היא- הקרימינלית משבחת את פרידה ואומרת "פרידה מהאח הגדול ? בחורה זהב!" ורק שתהיה בעניינים, מדובר באישה בת 40+, היתה נשואה למאפיונר שנרצח בחיסולי חשבונות בעולם התחתון. בנה בן 20+ הוא סוחר סמים. בן זוגה הנוכחי גם הוא סוחר סמים+עולם תחתון. יש לה תיקים פליליים במשטרה, אני בעצמי יודע על הכאת שוטרים שבאו לעוצרה (כנראה על עבירה מסוימת). פעם הייתי עד לסצינה שלימה שהיא עשתה בלשכת התעסוקה, איימה על הפקידה, שקראה למאבטח, הקרימינלית זרקה עליו כיסא, בקיצור - בלאגן. לא אלאה אותך בעוד סיפורים, אבל תבין שאלו סוג האנשים שמצביעים לה... אנשי עולם תחתון, קרימינלים, סוחרי סמים, משתמשי סמים, אה, וכמובן - זונות שפרידה הצילה ונתנה להן מנות (לא משלוח מנות...)

LEER57 מה הבעיה שלך

את לא חייבת להיכנס ולהגיב "לקשקשים שלי" תמשיכי להעריץ את התת רמה שלך את כניראה ממש נופר עשויות מאותו חמר זבל

reko

New member
פרידה שתהיה כפרה על הילה החומד וסיוון החמודה

. זרקו אותה לעזאזל.

suspicious1

New member
אוכלת ג'חנון ותוך כדי מטנפת עליה

אין לה בושה לילדה הזו מי חינך אותה?

למעלה