עדכוני ערב מהבית יום 94 ה11/3

אהבתי מאוד איך שהוא הבהיר את דעתו

על פרידה. עשה את זה הכי טוב מכולם. עם כל יום שעובר, ג'קי מאשש את מה שאמרתי כל הזמן. הוא הרבה יותר חכם ממה שנדמה לכולם. את הדברים שהוא אמר היום על פרידה, לא נופר אמרה לו. אלה דברים שאם לא הייתי משוכנעת שהם מבודדים שם בבית האח הגדול, הייתי חושבת שהוא לקח מכאן. יופי של אבחנה מצידו.

../images/Emo140.gif

אם היית עוקבת אחרי ההודעות שלי מתחילת העונה, כולל כל ההודעות שכתבתי על ג'קי, היית מסכימה איתי הרבה יותר
אני כותבת כאן את דעתי האובייקטיבית לחלוטין על כל דייר ודייר. אין לי שום אינטרס או קירבת משפחה לאף דייר בבית האח הגדול. יום אחרי שהתוכנית הזאת תסתיים, אני אשכח איך קראו להם. אני לא מקובעת על אף דייר מלבד על פרידה
אני יכולה כל יום לנתח בצורה אחרת כל דייר ודייר. בסופו של דבר, כשנשארנו רק כמה שבועות לפני הגמר, אני עוברת על מה שכתבתי בעבר ומגלה שכמעט ולא טעיתי בכלל בהערכתי את ג'קי, את נופר, את עמיר ואת סיון. היחידה שטעיתי לגביה היתה ליהיא שצפיתי לה שתגיע רחוק במשחק אבל לא מהסיבות שהביאו אותה עד הלום. דעתי לגבי פרידה לא השתנתה אלא התחזקה. ועכשיו לגבי ג'קי, אני כתבתי כבר מזמן שהוא ברירת המחדל שלי למיליון. לא יודעת למה, תחושת בטן שיש בבחור הזה משהו שאנחנו בעצם לא כל כך יודעים עליו. ג'קי יודע מה הוא עושה. ג'קי בא מוכן למשחק, לא פחות טוב מעמיר. ג'קי רחוק מלהיות מטומטם. היום הוא ביטא את עצמו אצל האח הגדול בצורה שהשאירה אותי פעורת פה. וואלה? וואלה!

Ninaz

New member
../images/Emo140.gif ג'קי שווה פי מליון לנצח ולקבל את המליון!

lotaria

Well-known member
כל יום שעובר ג'קי מתגלה יותר ויותר טיפש.ה

הבחור פשוט שטוף מוח על ידי נופר השטן שלידו

ציפיגר

New member
כל הכבוד לך ,צריך קצת להפיל הגיון

ואיטליגנציה ,לקחת דברים בפרופורציה ,וג'קי גם מתחיל לחשוב בצורה רציאונלית, ולא רק הוא ידיח את פרידה , רוב דיירי הבית אז תשימו לב ,לא לסמס לפרידה ,הם יותר לא זכיכים לה ,נקודה

juspan

New member
היה לו שם משפט מצוין לגבי פרידה

אמנם אני לא זוכרת את הציטוט אחד לאחד, אבל משהו כמו שפרידה חוסמת אותם שם בווילה (מישהו אולי זוכר את המשפט הזה?) וזה כאילו ג'קי קרא מה שכתבתי כאן אתמול עליה
על ה"אלאזון" (שהוא פרידה) שזו סוג דמות מהקומדיה היוונית (וגם אח"כ בקומדיות מאוחרות יותר ואפילו היום), הדמות החוסמת בקומדיה! ממש המילים של ג'קי. בקצרה שוב - האלאזון זו הדמות הנלעגת של הרברבן ללא כיסוי, שכל התכונות שהוא בטוח שהוא אוחז בהן, כמובן במציאות לא קיימות והוא ההפך הגמור ממה שמתיימר. הוא בטוח שהוא הכי טוב והכי "גבוה" מכולם, אבל זו מסכה שקרית שהוא עוטה עליו ומאמין בה, ותכלס מתברר כמובן שהוא הוא הנחות. החוסר מודעות הזו שלו ורברבנותו חסרת הכיסוי הם מה שגורמים כמובן לקהל לצחוק ולגחך. לעומתו ומולו תמיד היתה דמות ה"איירון" בקומדיה, שכמו שאמרתי זה די ג'קי. ציטוט מויקי': "הוא זה שנראה חלש ונחות כלפי חוץ, אבל יש לו ערמומיות, חוצפה ושנינות, ובסופו של דבר הוא השולט בעלילה ומשפיע יותר על ההתרחשוית"

מעולה. בדיוק לזה התכוונתי../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

כתבנו פה לא פעם, שאם פרידה לא היתה נכנסת לבית האח הגדול, היינו צופים בעונה הרבה הרבה יותר טובה ומעניינת. פרידה חסמה את כולם מבחינה אנרגטית. הרסה לכולם את הבריאות. תרם לכך האח הגדול שאיפשר את החסימה הזאת. האמת היא שלא הכרתי את הדמויות האלה מהקומדיה היוונית. כל כך נכון שזה מדהים. אני השוותי את ג'קי לארלקינו: http://he.wikipedia.org/wiki/קומדיה_דל'ארטה

juspan

New member
אכן, גם אני ראיתי בדמיוני דמויות מהקומדיה

דל'ארטה, שתכלס הגיעה כמו כל הקומדיות מזו היוונית העתיקה. למשל פנטלונה מהדלארטה הוא גם סוג של אלאזון. יש 2 סוגים, אחד זה לגמרי פרידה, זה דמות המבוגר הכועס המגוחך, בד"כ האבא של אחד הגיבורים הצעירים, נו, פרידה היא האמא של הילדים
זו הדמות החוסמת ויש לה המון כוח, והאיירון (ג'קי, ארלקינו) הוא זה שאמור לנעוץ סיכה בבלון הנפוח הזה ולפוצץ אותו בסוף ולשחרר את החסימה. והסוג הקלאסי השני של אלאזון זה "החייל הרברבן" שזה בדיוק סער
.

7babels

New member
מוטי ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

ג'קי מבין עד כמה פרידה הורסת להם את הכיף בבית כמו רודן אלים היא מסתובבת שם והורסת להם את ההזדמנות להנות מהשהות בבית.

ציקוריה

New member
איך צופים בשידור של יום שישי?

הראם יש קישור לצפיה ברשת? הפסדתי היום את השידור....

Ninaz

New member
ג'קי דיבר מקסים-מי אמר שג'קי טיפש?

נופר אמרה משפט אחד מטומטם חייכה חיוך רחב וסיימה. יש לה המון מה להגיד.

גם אני כלכך נהנתי לשמוע לדבריו.

כמה חוכמה שופעת ממנו. הוא מדהים כ"כ. דיבר כלכך יפה ונכון.

נוקי111

New member
אז ג'קי משקר יפה ובאופן רהוט

ושוב אני שואלת: ג'קי ונופר רצו לבשל ולא נתנו להם? רצו לנקות ולא נתנו להם? רצו לכבס ולא נתנו להם? ג'קי מ-ש-ק-ר. אוכל את האוכל שפרידה וליהיא הכינו, וטוען שהן חוסמות את המטבח בפני הדיירים? פרידה לא היתה במטבח חודש וחצי, בתקופת דנה ומרב. לא זכור לי שנופר בישלה וג'קי התנדב לנקות ולכבס בזמן הזה.

בילבי51

New member
נוקי,אבל אי אפשר להתעלם מזה שהיא אכן מחליטה

מה יאכלו ,וכמה,לפעמים היא אכן חושבת שהיא בבית שלה וכולם נאלצים להסכים איתה.... ולא רק בקשר לאוכל,למשל כשהיא הולכת לישון כולם צריכים להיות בשקט,ואוי למי שירעיש הלו....זאת תוכנית טלוויזיה,את לא בבית שלך,הרבה פעמים הם רצו להישתגע בלילה ורעדו ממנה,אז תחשבי גם על זה.

בילבי,גם כביסות היא לא מרשה להם

בטענה שהם לא יודעים לכבס,מבזבזים א.כביסה מרכך. נופר עמיר וגק'י מכבסים לבד ותמיד יש לה טענות והשמצות.

למעלה