עדכוני ערב מהבית יום 94 ה11/3

bigsis7

New member
הבדל גדול בין הערצה להעדפה

אנחנו לא מעריצים את פרידה אנחנו פשוט מעדיפים אותה על פני חבורת הזבל שגרה איתה באותו הבית.

bigsis7

New member
לקח לי זמן להסביר לך את זה...

אני מנסה למצוא בתוך החבורה את הפירות והירקות הפחות רקובים. זה עדיין לא אומר שאני מעריצה אותם.... אגב גם עד הגמר אני לא אסמס להם, רק כשאני אראה מי הגיע לגמר אני אבחר את הכי פחות רקוב...וגם אז זה תלוי. הילה הייתה היחידה שזכתה ממני לSMS עד היום. שבת שלום.

קיי 2007

New member
../images/Emo249.gif הלוואי שיתקע לה בגרון

טוב באמת שנופרחה באה לקראתה של פרידה ולא מחרימה את הבישולים שלה. אשת עקרונות אמיתית.

נוקי111

New member
וסיוון הנצלנית? מה שהיא אמרה על פרידה זה בעצם

הכושי עשה את שלו, הכושי צריך ללכת. עצלנית וחוצפנית. ג'קי פשוט שיקר, שוב פעם: יש מישהו בבית, חוץ מפרידה, ליהיא ועמיר שמנקה, מבשל ומכבס?

צודקת נוקי

מטר 80 , מלאה בצביעות, אפילו סנטימטר אחד לא התפספס שיורקת לבאר ששתתה ממנה, והגיעה לאן שהגיעה מבלי ששמנו לב, אני אשמח מאוד לראות אותה מחר בחוץ.. היא ביחד עם הפחדים וההתרפסות הבלתי נסבלת.

כלים שלובים את שומעת את סיון עכשו

מאשימה את עמיר בגלל ההדחה שלה אני לא מבינה מה הפוסטמה רוצה ממנו כל העונה לא דיברה עכשו מדברת בלי הפסקה ורק שטיות כלום לא עשתה 3 חודשים בלי האוכל של פרידה היתה מתה מרעב מעניין פרידה מאיימת על המקום שלה בחורה יפה צעירה "וחכמה" מפחדת מאישה בת 47

וכהרגלה בקודש

מתנחמת בזרועתיה של המלכה ומעמידה אותה להדחה. אני מקווה שכשתצא מהבית תיתן לעצמה על הדרך 2 סטירות כשתראה את עצמה. מחייכת ודוקרת.

קיי 2007

New member
../images/Emo88.gif לזכותה של סיוון עומדת הגנת אי - השפיות

היא כבר מזמן ירדה מהפסים בבית. בחורה מסכנה.

סיון הצבועה לפני שעה הדיחה את

פרידה ועכשו היחידה שמעודדת אותה זאת פרידה סיון לא ירדה מהפסים הבעיה שהיא אף פעם לא היתה עלהם

מיק101

New member
סיון תמיד היתה צבועה ופרידה יודעת שהיא העמידה

אותה להדחה ובכל זאת, הלב שלה פתוח אליה....

מתמללת

New member
נופרהיום בהדחה עם פרצוף מרושע וחיוך זחוח

יש לה כנראה מידע כלשהו שנותן מן בטחון מה הולך להיות זה לגמרי מרוח לה לה על הפרצוף...

למעלה