עדכוני לילה-יום 88 ה-27.11

שפרה כפרה,

הפורום הזה אולי מייצג אלפית ממה שהציבור חושב על שפרה או על מועמד אחר, הפורום עם כל הכבוד לו, הוא לא קנה מידה לאהבה או לשנאה של אחד מדיירי הבית, מה שמוכיח עד עכשיו בשלושת החודשים , הוא שאי אפשר להדיח את שפרה עינב ויוסי, הם עמודי התווך של הבית, וכולם יודעים שאני סולד מיוסי ועינב, אבל אני מציאותי, אין מה לעשות, מי שחזק חזק,

כמו שאמרת לי בעבר "אני מאוכזב ממך!"

שכחת להוסיך בסוף המשפט: "שפרה מלכת הלבבות"!!! " ימותו הקנאים!" "וקודו קידה" מה אתה לא מרגיש טוב היום?

חחחחחח צודקת שפרה כפרה ממש לא שמתי לב

אני הרוג מעייפות אחרי תורנות לילה, עוד מעט הולך לישון כמה שעות. תחי הוד מעלתה מלכת הלבבות שלנו שפרה, יחיו הקנאים ויסבלו אמן.

יוסי כבר לא מה שהיה,מאוד מדוכא

מהבוקר נראה בדיכי. הכל בשקט,התקלח,עשה קפה ויצאה החוצה.יושב בשקט בשקט ולא פוצה מילה. רואים שמאוד רע לו שם,הוא מת לעוף כבר,אין לו חשק לכלום.האמת,אני מרחמת עליו,הוא נראה כמו ציפור בכלוב סגור.

Yoav120

New member
איזה פורח ואיזה נעלים, הוא כבר שם את שחר

על הכוונת ולכלך עליו בבוקר. אחרי ששחר שימש את האינטרסים שלו, אפשר כבר לזרוק אותו... מתערב איתך שאם שחר לא יודח בשלישי הקרוב, יוסי ישים אותו בשבוע הבא.

יוסי ישים את שחר כי שחר העז

להעיר ולחלוק עליו..... אך תיכף שחר ידביק את הלשון שלו שוב לת... של יוסי ויוסי ישכח מזה..... (למרות שהוא נקמן ע"ע אשר...) מעניין מה יהיה עם שחר באמת... אוהדי בובליל עסוקים כעת בלהצביע לעינב ויוסי...... אז בטח שחר יהיה בצד.... אלא אם יש להם עודף כסף לשלוח גם עבורו

PRINCESS GINA

New member
אז אולי שיפרוש כנפיים ויעוף לנו מהעיניים?

זאת לא בקשה מוגזמת..כך הוא יוכל להיות מאושר לצד אישתו, ולשבת כל שבוע באולפן ולחכות לבת המפונקת שלו שתצא סוף סוף החוצה... מה דעתו של אדון "אני משדל לזנות וגאה בזה!" ?

PRINCESS GINA

New member
תאמינו לי...

אם הייתם רואים את השכונה בה הוא גר באשקלון, ואת הבית שלו, הייתם יודעים שכבר יש לו יותר מזה, ושהוא לא באמת בא בשביל המיליון...אז נותרה השאלה, למה הוא באמת בא? אני יענה לך...בשביל הפרסום! והנה הוא קיבל את מה שהוא רוצה ועכשיו הוא כל כך פוחד לצאת החוצה להתמודד עם העולם שהוא רצה שיכיר אותו...

עכשיו אני בטוחה שאת אוהדת של יוסי ../images/Emo47.gif ../images/Emo47.gif

אם נסעת עד אשקלון בכדי לבדוק היכן יוסי גר אז תרשי לי
אני גם מבינה שיש לך אישור מטעם יוסי להכנס לחשבון הבנק שלו, כי מסתבר שאת יודעת כמה כסף יש לו
אני גם מבינה שאת ביררת אם יוסי ושמעת ממנו את התשובה למה בא לתוכנית?
עוד מעט תסתיים התוכנית - ואז כולנו נהנה לראות את האהבה שיוסי יקבל בחוץ, ואת תאכלי את הלב

PRINCESS GINA

New member
לא אוכל את הבל כי לא חסר לי אוכל בבית...

אני מכירה את עברו של יוסי, בגלל שבעברי הרחוק גרתי גם אני באותה השכונה, בבית שצמוד לשלו (שעד היום שייך לסבתא שלי)... לא צריך לנסוע "עד אשקלון" בגלל שאני גרה 5 וחצי דקות נסיעה משם!

אז תעשי לי טובה, בבקשה ../images/Emo8.gif

תתלי להם על הדלת את השלט שכתוב בו - ניצחנו !

למעלה