עדכוני לילה-יום 88 ה-27.11

balbala5

New member
שפרה - כל מלאכים שרים רק לך ...

כתר של זהב ביצוע: אריק איינשטיין ים של כוכבים עוטף אותך - שפרה וזה יפה כל כך כל כך כל המלאכים שרים רק לך - והשמש מלטפת רק אותך - כתר של זהב לראש מלכה - שפרה כתר של זהב טהור אותך נאהב, אישה רכה שיערך זהב שחור שפרה - את דורכת קשת בענן חיצי זהב טסים אליו את צובעת את פרחי הגן וחולפת בשמיים מעליו כתר של זהב...לשפרה המלכה !

balbala5 וואו וואו וואו, ריגשת אותנו מאוד

תחי הוד מעלתה מלכת הלבבת שפרה הגדולה מכולם, אין לי שינה, מרוב אהבתי לשפרה,

BEAUTY האחת

New member
../images/Emo6.gif חח שומבלע אין לך תשובה יותר טובה האאא ../images/Emo6.gif

שומבלע באמת בלעת את הלשון

בוודאי ששי לי אבל אני משאיר את התשובות הטובות

לחברי פורום אחרים כמו רוז ואחרים, לגבייך אפשר לאמר רק שקודי קידה למלכת הלבבות שלנו, ויחיו הקנאים ויסבלו, כי אצלך זה שקוף כל כך , כי את לא יכולה לראות את היופי של המלכה שלנו, תארי לך אותה מאריכה את השיער, מאריכה את הפוני, הולכת עם שביל באמצע ושיער ארוך מדורג, מלכת הלבבות שלנו תהפוך אוטומטית למיס יוניברס, ימותו הקנאים

BEAUTY האחת

New member
../images/Emo6.gifיש לאמר לזכותך שיש לך דמיון פורה ../images/Emo6.gif

ואני מאוד שקופה כי זו בחירתי תמיד מדברת ישירות בלי ללכת סחור סחור אבל לך אין תשובה

אפרילA

New member
לשיפרה יש גוף מעפן, וחוץ מזה יותר חשוב

מה אדם משדר מאשר איך הוא נראה.

אפרילA

New member
בגלל שהשתמשתי במילה "מעפן" אז אני באה ממקום

של פרימיטיבים? יש לך דיעות קדומות.

קפרי

New member
אם כך, שפרה משדרת חיובי יותר משלילי, כשרון

למבינים בלבד, תרבות לאובייקטיבים בלבד, יופי, קלילות, ואינטליגנציה שלכל הפחות לא נופלת משל איש מהדיירים שם, וכדי מלחמה שערה: הגוף של שפרה אולי לא של דוגמנית אבל יש לה פרופוציות. לדברי חגית שמחזקים, לשפרה אין שום דבר מלאכותי, האם זאת עינב או רק חלקי חילוף? לא רציתי לכתוב, אבל זה כל כך רע שאתם משמיצים-קבלו חזרה, ולו רק להראות את הפנים שלכם כמו מראה כי למעשה זה בדיוק מה את כותבת. בדיוק. מה שיש לך לכתוב על שפרה גרוע או דייר אחר שלא עשה לך שום רע, יש כפליים על דייר אחר שאת מחבבת, אפילו אם היה שחר או איתי או כל אחד. זה גועל! זו חוצפה! זה חוסר חינוך וזו תרבות קלוקלת, שלמדתי אותה גם אני כשצריך.

אפרילA

New member
- מה תרבותי בלהתעלם מאנשים? - לא מספיק

פרופורציות, צריך שהגוף יהיה יפה והיא גם לא מושכת בכלל. עובדה שלשיפרה עצמה יש איזשהו רגשי נחיתות/"אישיו" עם הגוף שלה. בתחילת התכנית היא אמרה שלקח לה הרבה זמן להשלים עם הגוף שלה. והיא כל הזמן מבקרת אנשים אחרים על איך שהם נראים (מה שמראה שיש לה מרירות שקשורה לנושא): אמרה לונסה וצבר שיש להם קמטים בעיניים, אמרה לאינה שהיא מלאה (כשאינה בהחלט רזה), שחר אמר לה שהוא קצת רזה והיא ענתה לו: עדיין יש לך מידה XL, XL, XL. באשר להשמצות - אני מבקרת את כל אחד מהדיירים כשצריך, אני לגמרי אובייקטיבית בנושא, משום שלדעתי אף אחד מהדיירים לא באמת ראוי לנצח. מה לעשות, צריך לציין את הרע כדי להראות למה לא לתמוך באדם מסויים (ולפעמים יתכן שבאמת מקצינים דיעות, אבל כלפי כולם). הם בחרו להיכנס למשחק ובכך חשפו את עצמם לביקורת (חיובית או שלילית). ואני בניגוד אליך לא אשתמש בשפה בוטה. אבל הכי חשוב. שים לב, שכשאמרת מה חיובי בשיפרה, לא ציינת אף תכונה שהיא תכונת אופי!. איטליגנציה, כישרון, יופי - לא קשורים לאופי.

קפרי

New member
תכונה אחת? נגשה לעזור לכל מי שהיה זקוק.

עינב התעלפה, בכתה בעטיית הבהלה משחר, עם לאון, כשעינב לא יכלה מוסיקה בשבת-נגשה ראשונה, לטפה שיער, שוחחה, והגישה מים והרגיעה. (ראיתי במו עיניי). לא מספיק טוב? נסי אותה בחוץ, כי גם את יוסי ועינב אנחנו לא מכירים (אני בכל אופן ולא את אף אחד אחר). ככה כלאחר י, מחשבה ראשונה....,

אפרילA

New member
העזרה של שיפרה, לפעמים היא אמיתית ולפעמים חלק

מהמשחק. אני לא אומרת שהכל בשיפרה שלילי, ואני גם לא "סגורה" עליה ב-100%, לפעמים היא נראית בחורה טובה. אבל, נכון לעכשיו ראיתי יותר שלילי בה מאשר חיובי. זה נכון שתכל'ס אנחנו לא מכירים את הדיירים עד הסוף ולא יודעים לגמרי מי הם באמת. את שיפרה במיוחד קשה לקרוא, ומהנסיון שלי כשקשה לקרוא בן-אדם אז סימן שהוא לא אדם טוב, כי אדם טוב אתה ישר רואה שהוא כזה. אבל גם האחרים לא לגמרי שקופים וכל פעם רואים משהו חדש שיכול לשנות את הדיעה עליהם. ואין לי דיעה מוחלטת לגמרי על אף אחד מהם. במיוחד את החדשים אנחנו לא כ"כ מכירים, מביניהם יוני נראה לי הכי אמיתי. ואיתי גם בסה"כ נראה אדם אמיתי. - שניהם אף פעם לא "ירדו" על מישהו או הציקו לו.

ווואו הרגת אותי! איך עשית את שפרה מלאך?

מה זה פוטושופ? היא יצאה ממש יפה? יפה מה שהיא סרגה מתחת לידיים שלה!

למעלה