עדכונים מהבית! יום 38- 22/12

הוצאת לי מילים מהפה!נפגע לו אגו הגברי../images/Emo67.gif

שהיא יותר לא מחזרת אחריו, איכס הוא מגעיל אותי עם כל הריכולים מאחורי הגב של איילה...

מסקרן אם גואל ואלירז יחשפו את סער../images/Emo8.gif

בפני איילה, ויספרו לה על מזימות שלו נגדה... אלירז נשמע לי שדי נקשר אליה ויהיה לו קשה לשקר לה, עכשיו נדמה לי שגואל אמר לו- "לך אליה"

shouldistay

Active member
כל הכבוד לאלירז

השטויות של סער על איילה לא משפיעות עליו! אלירז אמר עכשיו דברי חכמה.

אלירז ענק!!

הבין מחצי משפט של גואל : "אני מצטער שאמרת את זה...." הבין שסער אמר שאיילה לא הייתה שמה על אלירז מחוץ לבית.... בדרך נפלאה אלירז הסביר: " אני יודע שבחוץ X ו- Y אין סיכוי שיתחברו, אבל אני כאן ולא בחוץ , אני מבין היטב את הכללים .."ואז חזר והזכיר את הסרט "רוחות של תשוקה"

משהו לכולכם

תנו לי שנייה להיות מראה של הפורום. שמשהו שאיילה אומרת כריכול וצביעות כולם צורחים יורדים עלייה כועסים שיוסף מתנשא כולם פה צועקים וצורחים. ועכשיו סער מגעיל מלכלך וצבוע ודוקר את האדם שקרוב אליו כמעט הכי הרבה כולם פה מחמיאים לו ובעדו. אתם צועקים צביעות צביעות ואתם נוהגים בה עכשיו כשאתם מעודדים את הרכלנות שלו כלפי מישהי שאתם לא אוהבים בקיצור אל תדברו על אחרים לפני שלא הסתכלתם על עצמכם אתם לא פחות צבועים מכל מי שנמצא שם . שהיא ליכלכה וריכלה הלכתם עם העדר של הפורום ירדתם יותר חזק שהוא אומר הוא פתאום אחלה. מבחינתי הוא יותר גרוע עכשיו אפילו מגואל

בולי אבוי לפורום הזה אם את המראה שלו.

סער אמיתי אומר בדיוק את מה שהוא חושב בפנים לטוב,ולרע.והוא מתחיל לקלוט את המשחק אומנם קצת מאוחר.אבל עדיף מאוחר מאשר לעולם לא.נראה לי שאת עדיין לא הבנת את המשחק הזה. מעניין מאד במי את תומכת שכל כך מלכלכת על סער.בעצם זה ברור. יאללה שיהיה.....

סער מדבר כאילו מהפה שלנו וזה לא רכילות אלה ..

תובנות
זה מה שראינו מהתחלה ואלה התובנות של סער הבעיה (או לא בעיה) היא חוסר הערכה המוחלט לאיילה. מצד הפורום המנפולציות הזולות נראות בברור והם כל כך זולות. את מכירה את ההיא ששוכבת עם הבוס כדי להתקדם? שום הערכה והרבה ריכולים .

טונטונה

New member
איזה כיף העדכונים! אני בעבודה לא יכולה לראות

את השידורים וחוזרת הביתה מאוחר... אז אני מכירה את רוב התוכנית דרך העיניים שלכם:)

חאקויאכ

New member
סער לגואל: "אני לא חושש ממך"

השם ישמור. עם חברים כאלה מי צריך אויבים. איך? איך סער עוד הבטיח לנחש שיעמיד את עצמו להדחה לפניו?

webguy

New member
סהר מנותק מהמציאות ..ולא יכול לקרוא את המפה

אני רק שומע ממנו טעיתי ...אני מתייסר לא ישנתי כל הלילה ... עכשיו פתאום החליט שאיילה הונתה אותו ... עכשיו הוא אומר שהוא מבולבל בטירוף ..

shouldistay

Active member
אוקיי, הבנתי עכשיו משהו

סער בטוח כנראה שרק אליו היא פיתחה רגשות. הוא לא יכול להאמין שהיא נדלקה קצת על אלירז ה"ערס" (כפי שהוא כינה את מה שאיילה חושבת עליו בעיניו). הכל מקנאה.

דנה791

New member
אני לגמרי מסכימה

הוא יודע שהוא לא יהיה איתה(כי יש לו מישהי),אבל קשה לו שהיא קרובה למישהו אחר והוא גם אמר בעבר שהוא יודע שאם יהיה לה כאן מישהו אחר הוא יקנא בטירוף. את אלירז אני אוהבת,אבל מפליא אותי שהוא מסכים עם סער,כי אצלו ואצל איילה זה נראה רק ידידות והוא משתף פעולה ואף רומז מידי פעם שחסר לו מגע וכאלה... חבל. כי נוצרה ביניהם חברות נחמדה. אם הם כל כך אמיתיים כולם שם, שלא ידברו מאחורי הגב ויתעמתו איתה פנים אל מול פנים. לטעמי אחת הסיבות שסער מנסה להרחיק את אלירז מאיילה,היא שהוא חושש מהכח של אלירז בביצ ומוצה לו

../images/Emo88.gifיש מצב שסער פשוט בהלם ומקנא?

נראה לי שהוא בשוק שאיילה כבר לא מחפשת קירבה איתו, כי קודם היה לה חשוב תמיד להשלים, אבל עכשיו היא מצאה לה חברים חדשים כמו גאול ואלירז וזה אוכל אותו! לדעתי הוא פשוט מקנא, ולכן החליט להסית את כולם נגדה, איזה חרא, עכשיו הוא מסית את פותנה בחצר...

למעלה