עדכונים מהבית! יום 36- 20/12

ShirShir

New member
גם אני חושבת../images/Emo127.gif

וכדאי שיעיפו את הגדר הזאת כבר... מיצו את הקטע. לגמרי.

ואם היא תרד, זה יהיה כחלק מהודעה בש

בשידור ,אני מניח. לא סתם. אולי לא כהודעה היחידה, בתוספת לעוד הודעה - אבל סיכוי סביר שזה יהיה בשידור חי, ולא סתם במהלך איזה יום רגיל.

גואל לאלין: יואו איך לא סבלתי אותך בהתחלה

מבחינתי את הראשונה שהית צריכה ללכת (משהו כזה) עכשיו כנראה הוא ממש אוהב אותה...

סער שאל את בנצי והוא אמר שהוא לא עוזב, אבל

אי אפשר לדעת. אז יש מצב שהוא עוזב, יש מצב שכולם מועמדים להדחה, יש מצב שהדיירים שדיברו על הדחות יהיו מועמדים ויש מצב שביום שלישי ידיחו....

כמה אופציות להדחה....

מאחר והם דיברו כל כך הרבה על הדחות.... וממש לקחו את כל הנושא הזה קשה, יש מצב שיקראו להם לחדר האח הגדול בשידור חי למסור את השמות שלהם להדחה..... יפתיעו אותם.... נוצר מצב כזה שלקראת שבת הדיירים שם עוברים אחד אחד ומנהלים שיחות נפש ובודקים מי עומד להדיח אותם (זה לא היה בעונה הקודמת... בצורה כל כך ברורה) אזי לדעתי יצטרכו להפתיע אותם בכל פעם במועד אחר לתת את השמות. מאותה סיבה אגב - אולי כולם מועמדים- כהתראה ואזהרה לקראת הפעמים הבאות. (יש מצב אפילו שיעיפו שניים אי אפשר לדעת) אגב- בדרך זו, ההפקה גם מקבלת אינדיקציה מי אהוד יותר או פחות בבית וגם מצליחה להעיף כאלה שלא מעלים אותם להדחה. צריכים קצת אקשן בתכנית הזאת ומכל בחינה זה טוב. קשה לי להאמין שיעמידו שלושה ששוחחו על ההצבעה, כי מניסיון קודם, התקילו אותם בשידור חי לאחר שכולם מסרו שמות, כי תאום הדחות מסתמן, חייב לקבל תוקף שאכן אותם אנשים הצביעו כולם לאותם שניים... אזי זה מוכח כתאום הדחות. בכל אופן הם חייבים להפתיע... אם בנצי הולך הביתה... זה עלוב מבחינתי...

גם אני חשבתי על זה עוברת

לא ראיתי תעונה הקודמת רק את ה-vip . יכול מאוד להיות שהם או יגרמו להם להעמיד להדחה בשידור חי מה שגם יצור אולי עניין בתוכנית שהרייטינג שלה צנח, השאלה אם לא היו עושים לזה פרומו כדי ליצור עניין לקראת הערב. אני חושבת שאם מעמידים את מי שדיבר על הדחות יש קצת בעיה עם עניין של התוכנית כרגע היחידה שם שלטעם אולי הרוב לא ממש מעניין זאת סתיו, לגבי שאר הדיירים אפשר לראות את שמם בפורום לפחות המון גם בקשר שלילי, אבל גם הקשר השלילי יוצר סוג של עניין לצופים.

ליטליקSD

New member
../images/Emo45.gif לגביי השורה האחרונה

אחרי כל זמן ההמתנה הזה, המתח ותהייה, אם בסוף התוכנית העמוסה שאמורה להיות היום (המשימה הארוכה, ארז וחברה שלו, הכינים, יומולדת של אלירז וכו'), יתברר שרק בנצי הולך ועל זה היו כח הספקולציות פה.. אני מאוד אתאכזב. אגב, גם העובדה שעוד לא נתנו להם להצביע ולהוכיח תיאום הצבעות ובסוף גם הזהירו אותם מלא פעמים, אומר מבחינתי שמנסים להיל כמה מהם מסיבה שאני עדיין לא סגורה עליה, כי הרי אנחנו לא אוהבים את אבעתם למעט סער שחביב פה קצת משום מה.. אז רייטינג זאת לא ממש סיבה.. הקהל רוצה אותם בחוץ..

אבל בכנות

נעזוב בצד שצריך להיכנס דיירים חדשים כי אנחנו לא יודעים איך הם יהיו ואיך הם ישתלבו. אם מעיפים את גואל את איילה את שרה ואת סער נשארים עם אלירז (מעניין בהחלט) פוטנה , יוסף ארז אלין וסתיו ובנצי אם הוא לא הולך היום הביתה אני מצטערת אני אישית לא רואה איך במצב כזה העונה הזאת תהיה מעניינת,גם בכעס שלכם למתמודד מסויים זה יוצר עניין מסויים אני לא חושבת שאני רוצה לראות את סתיו עוד הרבה על המסך או את ארז זה לא שהם לא בסדר אני פשוט מנסה לחשוב על העניין שלי ולא נראה לי שהם יכולים ליצור עניין שאני ירצה לשבת ולראות ערוץ 20 או לראות תשידור המרכזי. לא נראה לי שהם יכולים ליצור ריב מעבר לשיחות בלי סוף ולנסות להיות נחמדים אחד לשני

למעלה