סקר חדש עלה

../images/Emo41.gif סקר חדש עלה

לאחר זמן רב ללא עדכון הסקר, קבלו את הסקר החדש, והפעם סקר המשוררים הגדול, אותו הגה שוב, ידידנו פינק הנינוח. מי הוא כותב השירים הטוב ביותר, והרי המועמדים: פול סיימון. פיט טאונשנד. בוב דילן. ג`ים מוריסון. לוּ ריד. פראנק זאפה. רוג`ר ווטרס. רנדי ניומן. ליאונרד כהן. מאיר אריאל כמובן שיש עוד מועמדים ראויים, וכמובן שיש מי שיחשוב שהמועמדים שכן נכנסו לא ראויים, להגנת הסקר אני יכול לומר שמספר המקומות מוגבל, ומרבית הטובים שנשארו בחוץ, להערכתי אינם גדולים לכשעצמם אלה כחלק מלהקה, חלק מהמועמדים נפסל עקב בעיות אגו של ועדת הקבלה של הסקר... שימו לב מדובר על כותבי מילים, לא כותבי שירים, וגם כאן, מי שמצביע מצביע

Grimble Grumble

New member
והשאלה היא

האם אני יכול להצביע לבוב דילן, ג´ים מוריסון, לו ריד, פרנק זאפה ומאיר אריאל ביחד? האמת כולם כותבי שירים אדירים, לא יכול להחליט מי הכי טוב מבין ה5 הספציפיים האלה אבל...

Grimble Grumble

New member
אי אפשר להתמודד נגד המסורת

ועל פי המסורת היהודית הייתי מחוייב לשים ג´ים מוריסון בקלפי... דרך אגב, היות שזה משוררים לא עדיף לכתוב את שם ה"משורר" של מוריסון? "ג´יימס דאגלס מוריסון"?

Grimble Grumble

New member
יעזור עכשיו

אם אני אגיד שאני מצטער? (כאילו שאני אי פעם מתכוון לזה באמת)

godsdice

New member
הניבלונגים - אתה גדול

הרגת אותי מצחוק
np - frank zappa - help i´m a rock (מתוך הדיסק freak out)

RogerW

New member
אז תבחר מישהו אחר...../images/Emo26.gif

חחח.. אני רק עושה פרסומת... זה מותר??

matanbu

New member
באופן רגיל הייתי

נשארת עם פרדי וג´ים לנצח באש ובמים בסמים ובאיידס אבל הפעם קולי נתון לסיימון אל תשאלו אותי למה - בא לי. אבל לפחות ג´ים כתוב וכבר יש לו 2 קולות אז אני רגועה.

מה רק אני אוהב את לאונרד כהן?

עצוב העניין הזה, אבל עצוב מתאים ללאונרד, אז כנראה שזה בסדר

matanbu

New member
לאונרד בסדר

אבל תראה כמה אמנים אלף"אלף שמת שם. ממש אחד אחד שם שווה לפחות קול... זה יותר מדי קשה. זה... כאילו להקרע לגזרים. נשמתי חצויה. לבי הפסיק לפעום. טוב נו מי יורד איתי על פיצה אננס?

godsdice

New member
אני מת על לאונרד

"giving me head on the unmade bed, while the limousines wait in the street." אבל הסקר הוא "כותב השירים הכי טוב" - ויש רק אחד = בוב דילן! np - frank zappa - The Return Of The Son Of Monster Magnet (מתוך הדיסק freak out)

חולוני

New member
אני חושב שלאונרד יותר טוב מבוב..

לא במוזיקה, אלא בכתיבה. לאונרד כהן הוא יותר משורר מזמר. אבל עדיין אין על לו ריד. אף אחד לא מתקרב לרמה שלו.

dylan

New member
אין טעם לפתוח את הוויכוח הזה..

דילן הוא המשורר הכי גדול וזהו.

יטבת2

New member
../images/Emo2.gif

לאונרד כהן ענק, אבל המצפון הלאומי שלי הכריח אותי להצביע למאיר אריאל.

SMILE 4 NOTHING

New member
גם אני חולה על ליאונרד!

אבל ממש קשה לי לבחור בסקר הזה,אז אני נמנעת בינתים...

למעלה