סקר - בנים ותפרים

דבר ראשון- שיהיה בריא.

דבר שני- גם לנו באף אחת מהפעמים לא נתנו אנטיביוטיקה ורק בפעם האחרונה, הרופא אמר לי שהוא תמיד נותן. במקרים שלנו- החתכים היו מהרצפה בבית, אז לא היה יותר מידי מקום לזיהום (בבית נקי) וגם אנחנו חיכינו בבי"ח כמה שעות בלי שום חיטוי. אני מניחה שבמקרה שלכם- יש איזושהי רשלנות, אבל אני לא יודעת אם יצא לכם משהו מתביעה- תבררו.

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gifתודה בנות

יום משוגע אתמול בין מוקד למיון, עכשיו אנחנו על אנטיביוטיקה ומקווים שיעבור מהר (בנתיים הבוקר יש לו חום נמוך (37.5) אבל הוא עדיין דהויי לחלוטין
אני פשוט לא מבינה איך זה קרה?!?!!!!!! לא לי ולא לבעלי עם כל ההיסטוריה של תפרים והדבקות וסתם חתכים ומה-לא, אין ניסיון עם כזה דבר

שתי בנות ובן

עם האמצעית - חתך באורך סנטימטר וחצי ליד העין, שנתפר ע"י ראש מחלקת פלסטיקה בבית החולים. עם הבן, חתך בגבה, שהודבק ע"י הרופאה במרפאה. תהיו בריאים

את מוזמנת לבוא לספור לי צלקות

...הייתי כל כך שובבה שאת ההורים שלי כל המיון ברמבם הכיר ברמת הזיהוי בשם פרטי
שברתי את שתי הרגליים...אף...היה לי 3 פעמים זעזוע מוח...פתחתי פעמיים את הסנטר...הזדקקתי לתפרים בכל מיני מקומות כמו גבה,רגל,יד...ולקינוח בגיל 16 וחצי הייתי מעורבת בתאונת אופנוע והייתי מחוסרת הכרה מספר ימים...מקווה מאוד שלירי לא תהיה כזאת למרות שהיא שובבה לא קטנה

עדי 5

New member
גאה לספר שפעם אחת בלבד

הבן הגדול בין 15. טפו טפו טפו בחיים לא הגעתי איתו להדבקות-תפירות. הבן השני בן 11 ונפל פעם אחת בבית והיה צורך להדביק לו את הסנטר. שאר הילדים ב"ה ובלי לפתוח פה לאף אחד שלמים וחסרי תפרים-הדבקות.

שי ז.

New member
את אימא שלי כבר הכירו במיון

כי לא היה עובר חודש שהיא לא היתה מגיעה איתי או עם אחי לשם. ספירה מהיארה ממה שאני זוכר על עצמי: 4 הדבקות בראש, 2 תפירות בראש, 3 שברים, 4 תפירות (2 אצבעות, ברך ורגל), ניתוח אחד (מחט בכף הרגל שחלק ממנה נשאר בפנים) ועוד כל מיני חבישות, קיבועים וכו'.

עם הגדול בכלל לא והוא בן שלוש ושלוש

חודשים גם עם הקטן עדיין לא והוא בן שנה ושלושה חודשים אבל איתו בטוח אני אהיה כמה פעמים כי הוא שובב מאוד

מיכל שב

New member
למיון הגעתי פעם אחת

כשהמרפק יצא מהמקום
אבל זכינו לשן שבורה, התגלגלות במדרגות (קומה שלמה).

פלגיה

New member
ושכחתי כמובן

הגדולה - ריסקה את היד במעבד מזון בגיל שנתיים (הביאו רופא עיניים לנתח) השניה - ריסקה קרסול כשאבא הרכיב אותה על האופניים.

מירבושש

New member
אריאל פתח את המצח פעם אחת

(לעת עתה). היה זקוק להדבקה. אבל אני, כשהייתי קטנה, אמא שלי כבר ידעה שכל פעם שאני יורדת למטה, אני חוזרת אחרי כמה דקות עם איזשהוא פצע. את הסנטר פתחתי 3 פעמים. בברך יש לי צלקת ענקית אחרי שעשיתי סלטה באוויר, אבל העיקר שניצחתי בתחרות ריצה. ויש עוד הרבה סיפורים, אבל נראה לי שאפסיק כאן.

שלושת הגדולים נתפרו מזמן.

הגדולה במצח, הנסיכה באצבע והגמד במצח בגיל שנה וחודשיים המופלג. קטנטנ', למרות היותה סופת טורנדו מהלכת, טרם נחבלה...

ציפי ג

New member
6 בנים 4 תפירות

אחד מסכין חד כשעזר לי לחתוך גזר, אחת מנדנדה, אחת מאופנים ועוד אחת מנדנדה.

רק דיברנו...../images/Emo122.gif../images/Emo4.gif

...והקטנצ'יק השתטח לנו על המדרכה (אבנים משתלבות...) ופצע את המצח. עדיין מתלבטים אם זקוק להדבקה או לא. נראה מכוער, אך הדם הפסיק לזרום. אוף! תמיד זה קורה בשעות ובימים הכי לא נוחים, כשכבר אין רופאים זמינים... עד שהצלחתי לשלוח את ההודעה (מחשב בסוף דרכו), החלטתנו שאין סיבה לרוץ עמו למיון. מקווה שעשינו החלטה נכונה. לילה טוב, בריא ובטוח לכולנו!

למעלה