סקר - בנים ותפרים

אוף../images/Emo10.gif זהו זה לא פותחת שרשורים כאלו

יותר!
שירגיש טוב!!! אגב, הנה לך ההבדל בין אמא לשלושה חבר'ה גדולים לאמא לשניים קטנטנים - אנחנו זינקנו למיון בלי לחשוב פעמיים ובתכלס הפצע היה כזה גבולי, עובדה שעכשיו שהוא הזדהם הסירו את הדבק והשאירו להגליד ככה, אז בעצם כנראה שבמקור יכולנו להסתדר יופי גם בלי ההדבקה (ואז היינו חוסכים את כל הסיפור שלאחר מכן
, אני חרדת זיהומים, הייתי מחטא כמו משוגעת) שיגליד מהר ובלי יותר מדי צלקת

../images/Emo13.gif אל דאגה, זה היה קורה לו גם בלי

השרשור שפתחת. הוא כזה מין, שנופל וקם, מטפס, מנסה, בודק ובדרך גם קורים לו דברים מידי פעם. ילד, נו, מה לעשות...
תפתחי חופשי שרשורים כאלה, שמוציאים אותנו קצת מהבומים והחרדות של ימים אלה. אגב, שלושה גדולים אמרת? שניים אכן גדולים יותר, אך קטנצ'יק (בו מדובר), הוא קטן מהגדול שלך ב- 5 חודשים... תודה על האיחולים

מצטערת אבל זה ע-נ-ק בעיניי../images/Emo6.gif

כל מי שגדול מהגדול שלי, זה כבר מישהו אי שם על סף טיול עצמאי בהודו
ומלבד זה נשמע כל כך כל כך כל כך כמו שלי

לא הבנת../images/Emo13.gif

שלי קטן בחמישה חודשים משלך (נולד ב- 16/03/03)... לא עקרוני, סתם לעדכון. הגדולים, אכן בדרך להודו (אופס, קפצו מעל הצבא ומיד הגיעו להודו...
)- בני 8 ו-10 וחצי. את צודקת לגבי ההתייחסות והלחץ כלפי השלישי, כשכבר יש 2 גדולים, לעומת ההתייחסות לילד הראשון. שמיים וארץ. מכירה את הבדיחה: מה עושים כשילד ראשון בולע מטבע? נלחצים, פונים לרופא או ישר רצים עמו למיון. מה עושים כשילד שני בולע מטבע? פחות נלחצים ומחכים שהמטבע יצא עם הקקי. מה עושים כשילד שלישי בולע מטבע? מורידים לו מהדמי כיס...

זה הכל?../images/Emo31.gif סתתתתתתתתתתם

אני זוכרת אותך מ"חינוך לגיל הרך" כמישהי עם ילדים ענקיים (טוב הגדולים עדיין עונים על ההגדרה
) שגרה באיזה מקום חלומי (נחרט לי בזכרון תאור השכונה שלכם). לא יודעת איך קראתי "גדול" במקום "קטן" אבל נראה לי שלא רציתי לנפץ את הרושם
הבדיחה כל כך קולעת! אני רואה את עצמי עם הקטנה, שאנטית לגמרי ורק מתלהבת מתעלוליה כגון התרוצצות על שולחנות גבוהים במקום לזנק להשגיח בסמוך. את השלישי בטח כבר אלמד לבצע קציפות מסובכות, כדי שכבר יסתדר על הכל מא' עד ת'

למעלה