חדשה פה!

• פותח הנושא dydy3
  • פורסם בתאריך

dydy3

New member
../images/Emo41.gifחדשה פה!

יש לי שאלה לכל אלו שלומדים ניהול פרוייקטים עם ברוייאר ביום שלישי אחה"צ , הוא אמר שכל החומר מופיע באינטרנט, מאיפה אפשר להוריד אותו? והאם יש נוכחות חובה?

lior sa

New member
ברוכה הבאה - ומזל טוב ../images/Emo65.gif

החומר בניהול פרוייקטים, כמו גם הרבה קורסים אחרים, מופיע ב"אתר הלא רשמי" . http://www.logistics.up.co.il/ ולשאלתך השנייה, אין חובת נוכחות בקורס אבל יש להגיש תרגילים.

dydy3

New member
לא ברור../images/Emo101.gif

לא מצאתי באתר הלא רשמי סיכומי שיעורים,(אם בכלל הם קיימים) וגם לא הייתי בשיעורים הראשונים אז אם מישהו יכול לעדכן אותי אודה לו מקרב ליבי

שלום וברכה../images/Emo140.gif

אז ככה, יש סיכומי שיעורים באתר: בתפריט הימני יש להקיש מקצועות, לאחר מכן יש לבחור בניהול מערכות מידע - ד"ר שלום ברויאר, ולאחר מכן לבחור ב סיכום שיעורים סמסטר א תשס"ב (קובץ שהעלתה נעמה אפרתי). או שפשוט יותר להקליק על הקישור למטה! הרבה
בקורס צביקה שטרן נציג מחלקה שנה א' ומנהל האתר הלא רשמי

אופס, טעיתי, ../images/Emo4.gif

אז ככה, יש סיכומי שיעורים באתר: בתפריט הימני יש להקיש מקצועות, לאחר מכן יש לבחור בניהול פרוייקטים - ד"ר שלום ברואיר, ולאחר מכן לבחור בסיכום הקורס תשס"ג (קובץ שהעלתה נעמה אפרתי). או שפשוט יותר להקליק על הקישור למטה!
לילה/
בוקר טוב. צביקה שטרן- נציג מחלקה שנה א' ומנהל האתר הלא רשמי.

המרצה:

דר' ברוייאר משעמם. הוא יביא את אותן הדוגמאות מהסיכומים ופשוט יעתיק את הדפים ללוח. ההסברים שלו בהחלט סבירים והציונים בדרך כלל אחלה. התרגילים פשוטים ונחמדים- לסיכום קורס חובה קליל.

למעלה