אסתי גינזבורג

הנרי פורד

היה אנטישמי הוא הפיץ את ה"פרוטוקולים של זקני ציון" שעל פיהם יש קשר יהודי שמטרתו להשתלט על העולם. הקונגרס היהודי האמריקאי תבע את פורד וניצחו במאבק. פורד נדרש להפסיק את ההפצה ואף לשלם קנס. תחת : הקונגרס היהודי האמריקאי-אירגונים יהודיים ביטויים לאנטישמיות בהשתלבות היהודים בחברה בארה"ב חחחחחחחחחחחחחח בגרות בהיסטוריה מחר -וזהו מסיימים עם זה לתמיד!

שכחת לציין שהיה מאבק משפטי נגדו!

ובסוף הוא שלח מכתב התנצלות ללואי מרשל שהיה מנהיג יהודיP: בגרות מחר גם לי! שיהיה לנו בהצלחה :)

LeeOrr

New member
../images/Emo214.gifרוצה להרוג אותה?

היא רק שאלה שאלה מסכנה. איזה חשה את פיכס.. אפשר לחשוב...

אני לא מבינה מה כולם כל כך מתלהבים-

ממנה- אז סבבה, יש לה פנים חמודות ובובתיות כאלה, אבל היא לא כזאת מדהימה כמו שכולם תופסים ממנה- סתם מראה של "בת השכן" כזאת, פשוטה, בלונדינית ורזה, ואין בה שום דבר מיוחד. חוץ מזה שבהרבה תמונות היא לא יוצאת פוטוגנית, וכמו שאמרו פה כבר לפניי- היא בקושי משנה את הבעות הפנים שלה מתמונה לתמונה. אני חושבת שהיא הייתה צריכה לחכות קצת לפני שהיא נכנסה לעולם הדוגמנות כדי להכנס אליו עם מראה בוגר יותר, כי הבייבי פייס האלו שלה קצת בעיתיות, והן גורמות לה לצאת כמעט אותו דבר בכל התמונות. לפוקס אני גם כן לא כל כך בטוחה שהיא מתאימה כי פוקס מנסים לשדר תדמית די פרובוקטיבית וסקסית בקטלוגים שלהם- ולאסתי תהיה בעייה לנסות לשדר את התדמית הסקסית הזאת בגלל המראה הצעיר מדי שלה

FELIX inc

New member
יפיפיה אמיתית. הבעה? ריקנית.

סטייל 'זיין אותי למרות שעוד לא קיבלתי מחזור'.

Emily ©

New member
בלי קשר להבעות שלא משתנות יותר מידי

היא מדהימה. אין מה להגיד.

original jess

New member
מוסיפה../images/Emo70.gif../images/Emo26.gif

מתוך "זמנים מודרניים"- המצורף לידיעות אחרונות... {הכתבה: "מסונדלת"} סורי מראש שהתמונות לא ברורות... הבגדים מ"קרוקר"

original jess

New member
../images/Emo41.gif

חצאית מיני ג'ינס, 299.90 שקל. חולצה שחורה, 149.90 שקל, "קרוקר". טייסט שחור, גדעון אוברזון, 349 שקל. סנדלים בשחור ולבן, 450 שקל, "מנו רפאלי" (כיכר המדינה).

original jess

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מכנסוני ג'ינס, 299.90 שקל. חולצת טי לבנה, 109.90 שקל, קרוקר. סנדלי זהב עם שרוך בזהב- ירוק (בלאכס-נ.
), 369 שקל, קליגולה (עזריאלי).

original jess

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

חצאית מיני ג'ינס, 299.90 שקל. חולצת צווארון לבנה\ 199.90 שקל, קרוקר. סנדלים (שלא רואים בתמונה אז לא משנה
)

original jess

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

ד"א, תמונה מדהימה... מכנסון-299.90 חולצת פולו פסים- 139.90, קרוקר. סנדלי פלטפורמה- 3020, וולטר שטייגר (כיכר המדינה).

original jess

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

ג'ינס ארול משופשף- 599.90 חולצת טי- 119.90, קרוקר. סנדלי סוליית קש עם רצועות בד פרחוניות, 1990, "נעלי מרי" (קניון רמת אביב).

original jess

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

מכנסון- 299.90, קרוקר סנדלים- 1490, "עמנואל" (כיכר המדינה)

original jess

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

תמונה אחרונההההההההה מכנסון- 499.90 חולצה- 129.90 סנדלים תנכי"ם עם יהלומים, 319.90, "מנגו" (עזריאלי)?

original jess

New member
וזה שהנעליים בתמונה אח"כ עולים

3020? מי יקנה נעליים בסכום כזה? באמת שזה כבר טיפשי, לטעמי... הן גם לא ממש יפות

למעלה