אסתי גינזבורג

קראת ת'מחשבות שלי

זה בדיוקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק מה שאמרתי שראיתי את העיתון בבוקר היא מדהימה באמת אבל זה כאילו מדביקים ת'פרצוף שלה בתנוחות גוף שונות הפנים שלה כל הזמן אותו דבר חשבתי אולי זה בכוונה אבל לא נראה לי

הדרוש13

New member
היא באמת מדהימה בטירוף!!../images/Emo99.gif

כמה יופיי.. בתמונות האלה היא ניראת ענקית ובחיים לא הייתי נותנת לה 16..(יואוו לחשוב שהיא בגיל שליי!! :-O ) אבל היא בהחלט מהממת

אני לא אוהבת אותה.

מראה חדגוני, נראית סתם כמו ילדה יפה וקטנה שמתחו אותה לאורך. אין לה את הסקס אפיל או את הניצוץ שמאפיין את הגדולות באמת. ולמה היא מצליחה בחו"ל? טוב, נו, ברור שלא יאהבו שם פרחות כדוגמת מירי בוהדנה וכו'. אבל שאפו על ההילפיגר.

כי ישבת אצלו על כוס קפה על כורסת

עור יהודונים? בכל אופן, גם פורד היה אנטישמי ומפעלי פולסווגן העבידו יהודים במהלך מלה"ע השנייה. אני לא רואה שבארץ מחרימים אותם. הדברים האלו לא רלוונטים למרבית האנשים ובצדק.

blink me1

New member
כי יש היום אמצעים שבהם אפשר לקרוא

ולהחכים? אולי די עם ההתנשאות??! לא דיברתי על להחרים! ניראה לי תמוהה משהו שנאצי מעסיק יהודייה.

איפה קראת שהוא "נאצי"?

להאשים מישהו ב"נאצי" זו בעיניי האשמה חמורה מאוד. מה זה בכלל נאצי להגדרתך? ע"פ הידוע לי נאצים הם אלו ההשתייכו למפלגת הפועלים הגרמנית הלאומית הסוציאליסטית בין השנים 1920-1945. והזכירך, אנחנו חיות ב2006. אולי רצית להגיד שהוא ניו-נאצי? אבל כשלי לי לתאר אדם מפורסם כמוהו, מתחבר לאיזו קבוצת ניו-נאציים ילדותית, בעיקר לא עם איפא"ק שיושבים לכולם על הוריד. בקיצור אחת ההודעות התמוהות.

blink me1

New member
אל תשאלי איזו האשמה!! מה חשבתי

לעצמי שרשמתי בפורום אופנה שאני חושבת שהוא נאצי?? אבוי לי! ואת יכולה להמשיך עד מחר עם המונחים המלוקקים שלך.. מאוד עקרוני נאצי או נאו נאצי.. נאצי זה אדם ששונא יהודים.. זה משנה אם הוא נאצי חדש של 2006 או נאצי שהשתייך למפלגת הפועלים הלאומית סוציאליסטית בין השנים 1920-1945 ?? נו באמת..

טוב. בסדר.

הוא נאצי כמו שאני הקיסרית האחרונה של סין. ד"א אחות שלו, אני אישית מכירה בעיקר את הכינוי "יהודונאצים", אבל בקטנה.

blink me1

New member
את עדיין לא קולטת........

אז אולי כדאי שתחפשי גם את המונח "חושבת" כי לא ניראה לי כלכך שאת מבינה את משמעותו.

blink me1

New member
אל תשאלי איזו האשמה!! מה חשבתי

לעצמי שרשמתי בפורום אופנה שאני חושבת שהוא נאצי?? אבוי לי! ואת יכולה להמשיך עד מחר עם המונחים המלוקקים שלך.. מאוד עקרוני נאצי או נאו נאצי.. נאצי זה אדם ששונא יהודים.. זה משנה אם הוא נאצי חדש של 2006 או נאצי שהשתייך למפלגת הפועלים הלאומית סוציאליסטית בין השנים 1920-1945 ?? נו באמת..

momososo

New member
סליחה שאני מתערבת

אבל כרגע הראית שאת לא יודעת על מה את מדברת. "נאצי זה אדם ששונא יהודים"? לא, זה אנטישמי. וזאת ש"התנשאה עלייך" בעצם צדקה.

blink me1

New member
צודקת במה??

בזה שהוא לא נאצי? או בזה שגם אם הוא נאצי הוא לא צריך להעסיק יהודים? מה אתן רוצותתתתתתת חחחחח חלאס כבר! אני שמעתי וגם קראתי שהוא נאצי. לא חותמת על זה.. זה מה שקראתי. אין לי להביא לך מקורות מידע ואני לא אתערב על זה. אבל כולה רשמתי שזה מה שקראתי. ההתנשאות פה לא הייתה אם היא צודקת או לא. יש סיכוי רב שהיא צודקת ואני טועה. ההתנשאות היא על המשפט "ישבת איתו על כוס קשה על כורסת יהודונים".. או משהו בסגנון שבא להראות שמאיפה לי לדעת דבר כזה. כאילו אין שום אמצעים לדעת דבר כזה אם אני לא מכירה אותו אישית. בסדר?

נכון. אין לך אפשרות לדעת.

כיוון לתקשורת, בעיקר לתקשורת פופוליסטית של אופנה תמיד תהיה נטייה לעוות את המציאות ולהוציאה מהקשרה. את חיה בישראל, עלייך לדעת איך מציגים את ישראל בתקשורת באירופה הרבה פעמים. אז כל עוד לא קראת את זה בניו-יורק טיימס את מדברת שטויות ואני עדיין הקיסרית האחרונה של סין.

InvisibleTouch

New member
אוי מזעזע.

הפורום הוא לא במה להתנסחויות כאלה. עם כמה שאני מעריכה אותך.

למעלה