שאלות, ולא שאלות הכוונה

מצב
הנושא נעול.

mister K

New member
הוא לא נחשב!
תכניסו לראש!!! אין כזה דבר "קו מהדרין" !!!!
לא מבחינה רשמית, אך מי שקובע באמת הם הנוסעים.
ובמקרים מסויימים הם גם ייתנו מכות לאישה שתעיז לשבת מלפנים בקווים האלה. נראה אותה מסביר לה אחר כך שאין דבר כזה קו מהדרין.

mister K

New member
ובמקרים מסויימים הם גם ייתנו מכות לאישה שתעיז לשבת מלפנים בקווים האלה. נראה אותה מסביר לה אחר כך שאין דבר כזה קו מהדרין.
*צ"ל: נראה אותך.

846

Active member
שיבואו לסוע איתי.

The Guardian17

New member
שאלות, ולא שאלות הכוונה
סיום ביצוע עבודות ברכבת
מתי אמורים לסיים בפועל את עבודות הכפלת המסילה ת"א-ב"ש ? האם זה אכן יקרה כפי שכתוב באתר הרכבת, בסוף 2011 ? שאלה נוספת - האם אכן יהיה ריאלי שזמן הנסיעה יהיה 50 דקות ? או שזה בפועל יהיה יותר ? (פרט לאיחורים ועיכובים)

שאלות, ולא שאלות הכוונה
גונבה שמוטה לאוזני על מודעה שאמורה להופיע
בסניפי אגד ,מודעה חשובה ומשמעותית ,וכן נאמר לי שקבוצה גדולה של חברי אגד בחיפה התארגנה ,ושכרה עורך דין להתמודד אם איזשהו תהליך שאגד מתעתד לעבור . מסקרן אותי במה המדובר ?ועל מה הרעש ?אשמח לשמוע במה מדובר .

בסניפי אגד ,מודעה חשובה ומשמעותית ,וכן נאמר לי שקבוצה גדולה של חברי אגד בחיפה התארגנה ,ושכרה עורך דין להתמודד אם איזשהו תהליך שאגד מתעתד לעבור . מסקרן אותי במה המדובר ?ועל מה הרעש ?אשמח לשמוע במה מדובר .
שמועה

846

Active member
יש דיבורים על פירוק הקואופרטיב

פירוק הקואופרטיב ?ומה על בעלי המניות ?זה רק
דיבורים ?או שיש תוכן לדברים ?אולי זו השמועה שגונבה לאוזני ? נאמר גם שיופיעו מודעות בסניפים ,כאילו מה ?קובעים עובדה וזהו ?

עד שהחברים באגד יתעוררו כבר יהיה מאוחר
אני לא מבין את החברים באגד. מכרזים הם לא בקדימות נלקחים מהם קווים בסוף הם ישארו עם המספר בלי המניה. בדן לעומת זאת החברים מקבלים כסף מדיוודנדים בקרוב הם אמורים לקבל סכום נכבד על רכישת 35% מהחברה ובנוסף משתתפים במכרזים וגם זוכים. אז מה הבעיה דן עשו זאת לפני כמה שנים אם אני לא טועה ב2001 ואגד עדיין בוחנים את העניין. נו שויין אלס שלופפן

אני לא מבין את החברים באגד. מכרזים הם לא בקדימות נלקחים מהם קווים בסוף הם ישארו עם המספר בלי המניה. בדן לעומת זאת החברים מקבלים כסף מדיוודנדים בקרוב הם אמורים לקבל סכום נכבד על רכישת 35% מהחברה ובנוסף משתתפים במכרזים וגם זוכים. אז מה הבעיה דן עשו זאת לפני כמה שנים אם אני לא טועה ב2001 ואגד עדיין בוחנים את העניין. נו שויין אלס שלופפן
סתם שמועות לא הולך לקראת כלום לשמחתי אף אחד
לא יסכים לפרק את הקואופרטיב ,בררתי לא מדברים על זה בכלל ,אחי הגדול חבר אגד ,וכך הוא אמר לי ,יש לו קשרים בצמרת .

GIZMO99

New member
כסף לגרעינים
רס'ן שמועתי סיפר לי השבוע שכנראה כל חבר (בעל מניה) בדן יקבל עד סוף השנה סכום כסף הנע סביב ה-400000 שקלים, שיהיה עם מה לקנות גרעינים לשבת.

כסף לגרעינים
רס'ן שמועתי סיפר לי השבוע שכנראה כל חבר (בעל מניה) בדן יקבל עד סוף השנה סכום כסף הנע סביב ה-400000 שקלים, שיהיה עם מה לקנות גרעינים לשבת.
בדן ?
הם כבר חברה שקיבלו את המנייה לפני 8
או 9 שנים ,איזה שטויות אתה כותב ?

אורי404

New member
אוסקר גודלמן, אל אילו מכרזים אתה מתכוון?
יש את המכרז להפעלת ה"מטרונית". אבל אילו מכרזים נוספים התכוונת? האם מכרזים דרך חברות הבת "יונייטד טורס" ו"משדן"? כי דווקא בתחום התחבורה הציבורית (למעט "מטרודן") לא ראינו התמודדויות ו/או זכיות.

אוסקר גודלמן, אל אילו מכרזים אתה מתכוון?
יש את המכרז להפעלת ה"מטרונית". אבל אילו מכרזים נוספים התכוונת? האם מכרזים דרך חברות הבת "יונייטד טורס" ו"משדן"? כי דווקא בתחום התחבורה הציבורית (למעט "מטרודן") לא ראינו התמודדויות ו/או זכיות.
לא מכרזים אלא הסכמים...
לא מכרזים אלא הסכמים בהסדרי פעימה. אגד עד שלא ישנה מבנה האגודה לא יכול לגשת למכרזים בעדיפות אלא רק בברית מחדל

לא מכרזים אלא הסכמים...
לא מכרזים אלא הסכמים בהסדרי פעימה. אגד עד שלא ישנה מבנה האגודה לא יכול לגשת למכרזים בעדיפות אלא רק בברית מחדל
מה זה" הסדרי פעימה "ולמה הכוונה "ברירת מחדל "
ולמה הכוונה שינוי מבנה האגודה ?אתה מאוד לא ברור ,גם בהקשר לזריקת סכומים בספיים לא מובנים ,אז אם אתה לא מבין אל תכתוב ,דווקא 846 נראה לי יותר רציני ,אבל גם הוא מה שנקרא "סתם ולא פרש "

מצב
הנושא נעול.
למעלה