PopPy

New member
זה ממש לא דיון מיותר- אפילו מעריצי

באפי מסכימים שהגזמתם, והגיע הזמן שמישהו יגיד את זה.

Adrienne

New member
רק סם מסכים. ואולי עוד כמה אנשים

שיש להם עוד 140 פרקים לראות אז זה ממש לא מעניין אותם הסוף של הסדרה עכשיו...

buffgirl

New member
את טועה. ../images/Emo80.gif|מיוחדת|

הדיון הזה מיותר. אם המנהלים רוצים למחוק, שימחקו ואני לא אגיד מילה. אני לא פותחת הודעות חדשות על באפי כי אני לא חושבת שצריך (פורום מכושפות..), אבל אני לא רואה את זה פסול שבשרשור אוף ידברו על זה. יותר מידי הודעות באפי חדשות זה לא בסדר. אבל הודעות אוך טופקיות? פשוט אל תקראי. כל עוד זה שרשור
אפשר לדבר על מה שאת רוצה.

PopPy

New member
יקירתי, זה לא ~היה~ שרשור

אוף טופיק, אחרי שהוא פתח הודעה אוף טופיקית לחלוטין מנהלינו היקרים שרשרו אותו לאוף עם עוד כמה הודעות..

buffgirl

New member
אני אמרתי שזאת היתה? ../images/Emo80.gif|מיוחדת|

לא נראה לי. ואני גם כתבתי, אבל כנראה שאת וסם לא חשבתם שזה ראוי מספיק כדי לשים לב אליו, שאני ממש לא תומכת בפתיחת הודעות חדשות על באפי בפורום מכושפות, ושאני לא עושה את זה. אני התייחסתי לחלק של "די-עם-באפי-גם-בשרשורי-אוף" של ההודעה שלך. את מוזמנת לקורא את ההודעה שלי שוב.

Woogyman

New member
אתי אמרה משהו על זה? ../images/Emo110.gif

אני לא חושב שהיא אמרה שיש לה משהו נגד באפי בשרשורים שהם גם ככה אוף... אלא אם פספסתי משהו.

As I Am

New member
אני רק רוצה לציין, ../images/Emo103.gif

שבשלב מסוים זה כבר לא נתון לתוצאות הדיון שיש לכם פה... אתם יודעים, יש גם מנהלים לפורום, וזה אחד התפקידים שלהם, להגיע לפתרון אם חברי הפורום לא מגיעים אליו לבד... רואים שיש פה שני מחנות - אלו שחושבים שזה מותר, אלו שחושבים שזה מוגזם, והשאלה היא באמת עד איפה מגיעה התופעה ועד כמה מוגזמת היא נעשית כדי להגיע לנקודה בה מנהלים יתערבו. שרשורי אוף-טופיק זה נחמד - אבל לא עם אותו האוף-טופיק כל זמן. ניצולי-שרשור זה גם נחמד (not), אבל אתם יודעים טוב מאוד עד כמה זה יכול לפגוע באלו שפתחו את השרשור, ועד כמה זה חסר טאקט ולא במקום לעתים. בחייכם, יש לכם אפילו פורום אוף טופיק שבו אתם יכולים ללכת, כולכם, ולכתוב על באפי כמה שבא לכם... יש לכם כל כך הרבה אופציות, ואני לא רואה למה להתעקש על הפורום הזה כפורום התאוששות לסיום באפי.

בקשר לניצול שרשורים - ../images/Emo68.gif../images/Emo41.gif

לא חייבים לנצל שרשורים שפתחו חברי פורום... יש מיליוני הודעות של הנהלת הפורומים שפשוט נמצאות שם, חסרות שימוש. מה הבעיה לנצל אותם?

אבל אם מנצלים אותם... ../images/Emo68.gif../images/Emo41.gif

הם כן משמשים משו. לתשובה לחדש, ולניצול. אז עדיף כבר לנצל מאשר למחוק.

As I Am

New member
מסכימה... ../images/Emo45.gif../images/Emo103.gif

ואל תגידו שאני משוחדת בגלל ניהול הפורום P: תראו, אני מבינה... באמת שהבנתי, כן, סדרה מדהימה שחצי מהפורום מכור אליה כבר הרבה זמן נגמרה - עצוב בהחלט. אבל כמה אפשר..? אני לא אומרת שלא תדברו על זה, תנתחו את זה, תזכרו את זה, מה שאתם רוצים... אבל כמה אפשר *על פני הפורום*? וזה לא כאילו אין לכם דרכים אחרות לתקשור... אפילו מפגש באפי היה לכם. אז כן, לטעמי ההודעה על סיום העונה של באפי בהחלט הייתה ראויה לשרשור משלה, והבנתי את זה, ולא שרשרתי אותה את לשרשור האוף-טופיק שפתחתי אז, אבל בבקשה... לא יותר מידי.

../images/Emo26.gif באפי בפורום ../images/Emo36.gif../images/Emo68.gif../images/Emo41.gif

תראו, כמו שאיתמר אמר - אנחנו אנשים. ואנשים מדברים. ככה שזה באמת סבבה כשמדברים על באפי בפורום, בדיוק כמו שמדברים על סדרות אחרות ודברים אחרים. אבל כשזה מגיע לפתיחת הודעות אוף טופיק-באפי חדשות, זה כבר לא בסדר. אם רוצים לדבר על אופטופיק, סבבה, אבל בלי לפתוח במיוחד בשביל זה הודעות חדשות. אני לא רואה שום בעייה לנצל שרשורים מתים, וגם להפך, כי אם חבר פורום חדש היה פותח שרשור עם שאלה מטומטמת או משו כזה, הייתם כועסים ואומרים לו למה הוא לא מנצל. אז שימו לב שזה בדיוק מה שאתם עושים, רק שאתם עושים את זה אפילו יותר גרוע: דבר ראשון, אתם וותיקי פורום ואתם אמורים לדעת את החוקים (בזמן שחדשים שפותחים הודעות חדשות סתמיות הם... וול... חדשים.). דבר שני - זה אופטופיק מוחלט!! זה קשור לסדרה אחרת שקיימת על המסך, ושגם יש לה פורום! שוב, אני לא אומרת שאסור לדבר על באפי, כי אני לגמרי חושבת שכן מותר, פשוט לא בהודעות חדשות. מספיק הסבר?

Water Magician

New member
זה לא כתבה זה בעידכון IפיליפI

של איזה אתר... אבל העתקתי ופשוט שמתי את הכתבה שם.... האתר הוא

אה, אוקי!../images/Emo121.gif

אני מקווה שזה ממש יהיה סרט גדול, ואז שזה גם יגיע לישראל.... אני מתה לראות אותה בסרט, כי את מתי שהיא עשתה את שאר הסרטים שלה, היא הייתה צעירה, וזה יהיה ממש נחמד באמת לראות אותה בסרט!! Halevay!

למעלה