Woogyman

New member
מה דרס את אמא שלך? ../images/Emo110.gif

מה הקשר שלך לכל העסק? אני לא אוהב שאנשים נכנסים לויכוחים פרטיים. מה גם שה"ויכוח" שלי ושל דניאל היה סתם בהומור, אז בשביל מה להגיב אליו שוב אחרי שהכל כבר השתתק?

HuGo Hell

New member
כי זה מעצבן. ../images/Emo1.gif

וזה לא וויכוח פרטי, אם זה היה וויכוח פרטי אתה היית אומר לה את זה באייסייקיו או במסר, כשרשמת את זה פה, זה לא פרטי.

Woogyman

New member
התכוונתי ../images/Emo110.gif

שרק אני ודניאל היינו מעורבים בזה, כבר לא הייתה לזה תגובה במשך יום שלם, היה קצת שקט ואז אתה באת פתאום עם תגובה הזויה, עצבנית ולא קשורה. כשאתה רוצה להעיר על משהו תעיר על זה כשזה עוד חם, לא יום אחרי שזה כבר נגמר ואז אולי מישהו יתייחס להערות האלה.

Magical me

New member
תביני..../images/Emo68.gif../images/Emo29.gif

זאת תקופה קריטית ועצבנית למעריצי באפי, עוד לא עבר שבוע מאז נגמרה באפי וכבר מתחילים להרגיש את החיסרון הנוראי. אז לא, זה לא פורום באפי. אבל כן, המון חברי פורום מעריצים של באפי ומרגישים בחסרונה. הם נעזרים בפורום הזה, כי כאן נמצאים החברים שלהם ולא בפורום באפי. מה לעשות? ככה זה. אני לא יודעת מה את תעשי כשסידרה שאת ממש אוהבת תיגמר, אבל אני כמעט בטוחה שתיעזרי בפורום כדי להשלים עם האובדן.

The bilis Girl

New member
יעלוש, חמודה..../images/Emo19.gif

אתי צודקת. אמנם, אני מבינה שחסר לכם, והחברים שלכם נמצאים פה, אבל (תמיד יש אבל..) החברים נמצאים גם בICQ, מסינג'ר, אימייל, טלפון ושות'. יש מקום לכל דבר.

Woogyman

New member
אני מסכים עם אתי. ../images/Emo110.gif

ועם כל שאר המתנגדים. כן, אני מת על באפי. וכן, זה עצוב שהיא ירדה אבל לא, זה לא המקום להודעות חדשות על הסדרה. מילא ניצולי שרשורים או הודעות בשרשורי אוף אבל כשפעם בשבוע יש הודעה חדשה על באפי זה לא הולך. פשוט לא. השלמנו עם זה שנפתחה הודעה חדשה ביום שהסדרה נגמרה, וזה בסדר, אבל זה שהיא נגמרה לא אומר שעכשיו במשך חודשיים אפשר למלא את פורום מכושפות בבאפי. זה כבר עובר את גבול הטעם הטוב וכמו שאמרו - לבאפי יש פורום משלה. וזה מאוד נחמד שזאת תקופה קשה למעריצי באפי (מי כמוני יודע), אבל מעריצי מכושפות שלא מתעניינים בבאפי לא צריכים לסבול את זה. בדרך כלל יש שרשור אוף טופיק בעמוד או שרשור שאפשר לנצל, ומה לעשות - כאן, באפי היא אוף טופיק וצריך לדעת איפה לדבר עליה. אני לא אומר שלא תדברו כאן בכלל על באפי, אבל לא צריך למלא את הפורום בהודעות חדשות על זה.

xander55

New member
חחחחח ../images/Emo129.gif

תמונה מגניבה. בכל מקרה, אני לא מסכים איתכם, בפורום באפי כבר פתחו שרשור, אבל אני באתי אליכם לא כמעריץ באפי אלא כחבר שזקוק לעזרה, וכמה שיותר אנשים יצביעו יהיה יותר טוב, ואני לא אומר שמשך חודשיים נמלא את הפורום, פשוט זוהי הייתה הודעה קריטית, כי אני ממש רוצה שבאפי תזכה, אז באתי כחבר הנזקק לעזרה, זה הכל.

Charmed Gal

New member
הא../images/Emo70.gif גם אתי גונבת../images/Emo70.gif../images/Emo56.gif../images/Emo185.gif

|קמי||שטרודל|

PopPy

New member
אתי לא גונבת! אתי מוציאה את *כל*

התמונות שלה לבד. לפעמים אתי רואה כמה דברים קטנים שולתים בפרק ואין לה כוח להוציא תמונות מכל הפרק, אז היא מוציאה רק תמונות בודדות שהיא זוכרת מסצינות מסוימות בפרק. זו הסיבה שלאתי כמעט ואין תמונות מהפרק הזה.

Adrienne

New member
ואני לא

אולי רדו מהנושא של הפורום כבר? כאילו פורום זה קהילה, קהילה זה אנשים, ואם לאנשים יש על מה לדבר אז תנו להם לדבר לעזאזל ואם נוח להם לעשות את זה פה אז הם יעשו את זה פה. כאילו למנהלים לא היה אכפת עד שאתם לא הערתם וזה לא כאילו הם מספיילרים לכם כי מסמנים פה ספוילרים גם לבאפי, זה לא שמכושפות כל כך תוססת עכשיו שכל שרשור פה קשור לסדרה וזה לא כאילו לא טחנו כבר את כל האמאמאמאמאמאמא של הסדרה אז חלאס עם זה. אתם יודעים שאתם לא חייבים לקרוא כל שרשור ואם מתוך 20 שרשורים שיש הפורום אתם תקראו 19 אז זה לא יהרוג אותכם, ואת הבולשיט על זה שזה מוריד דברים אחרים עמוד אז רק תסתכלו על העמוד הזה ואם תמצאו פה יותר מ 4 שרשורים שממש קשורים לסדרה וממש מעניינים למישו פה את העגולים אז אני אשלם לכם. ולסיום, אם אנשים אוהבים משהו אז תנו להם לדבר עליו, כאן נוח להם להתפרק וכאן כל האנשים שהם מכירים נמצאים. לפעמים הרבה יותר קל להתפרק בפורום מאשר במירק, באיציק או בכל מקום אחר כי זה שונה...

PopPy

New member
הכל טוב ויפה, אבל יש גבול מסוים.

כן, זו קהילה. אבל הגבול בין קהילה של אנשים שאוהבים משהו מסוים ומתאחדים לנושא שיחה משותף בנושא, ולפעמים גם גולשים לנושאים אחרים לבין קהילה שכבר אין שום דבר שמחבר בין האנשים בה כי כולה מורכבת מאוף טופיק אחד גדול הוא דק מאוד. ואם מישהו יגיד לי שאני לא יודעת על מה אני מדברת הוא יקבל שטיפה רצינית ועצבנית, כי אני ראיתי את פורום 160 (ה"פ- הספר) מתפורר בגלל אוף טופיק ואני לא רוצה לראות עוד פורום אהוב עובר בדיוק את אותו התהליך. פורום 160 היה פורום מדהים, מורכב מאנשים מדהימים, דיונים מעמיקים, וגם הרבה שטויות אישיות לצידם. בערך כמו הפורום שלנו כרגע, רק בגירסא מורחבת עם יותר קבוצות של אנשים. הכל היה נפלא עד שההפסקה בין הספר הרביעי לחמישי היתה יותר מדי גדולה, חרשו על כל נושאי הדיון והפורום גלש להמון הודעות ביום, טונות של אוף טופיק והמון המון חדשים- מה שגרם לעזיבה של המון המון אנשים. אם אתם רוצים שזה מה שיקרה פה בתקופה של שלושה חודשי יובש- בבקשה. יש פורום לבאפי, יש אלפי דרכי תקשורת אחרות חוץ מהפורום- יש פורום ניסויים שמשמש כפורם אוף טופיק שלנו! אפילו בשביל הצבעה למכושפות בסקר מטופש שלא מענין אף אחד לא פותחים טופיק חדש, אז בשביל באפי??

Adrienne

New member
כנראה שלאנשים פה אכפת יותר מבאפי

מאשר למכושפות אם הם לא פותחים שרשור לסקר על מכושפות... ושוב, אופטופיק תמיד יהיה פה את לא יכולה למנוע את זה, למה? כי הסדרה לא משודרת עכשיו. אז אם כבר יש אופטופיק אולי שיהיה על משהו שלפחות חלקנו אוהבים? כי תאמיני לי ששרשור על באפי יותר מעניין משרשור יום הולדת וכו', גם אם את לא אוהבת באפי...

Kryptonite

New member
וחוצמזה,../images/Emo168.gif

למה אתה צריך הוכחה שאנשים אוהבים את באפי בסקר מטומטם שעורך עיתון מטומטם באתר האינטרנט העוד-יותר-מטומטם שלו? ולכם ילדים, יש משחק. אנא ספרו כמה פעמים מופיעה המילה "מטומטם" במשפט, מי שמצליח, ייאי לו.

xander55

New member
כי אכפת לי ../images/Emo129.gif

וכי אני רוצה שכולם ידעו מי זאת באפי, וחוץ מזה, גל אל תהרוג אותי, אני לא רוצה שהמורדים ינצחו

Charmed Gal

New member
אני לא אהרוג אותך...../images/Emo56.gif../images/Emo185.gif

למה ממש משנה לי אם המורדים ינצחו או לא... אני פשוט אוהב את זה וזהו...

למעלה