שמתם לב ל.....

פרסומת בדף הראשי שרשום פיבי ואז רושמים שהסתימה העונה החמישית ויש קישור לכאן
 

Water Magician

New member
הולי מרי קומבס בסרט!!!! IפיליפI

אנשים הולי מרי קומבס בדרך למעלה, לפי מה שהבנתי מפיקים של סרט יתאהבו בא ורצוים להפוך אותה לסופר סטארית, ויש לה את הפונטציאל. לסרט קוראים "Search For Odysseus" או בעיברית "מחפשים את אודיסיוס" הינא הכתה..אם אמרתי כמה דברים לא נכונים אל תיתנפלו עליי אין לי אנגלית משהוא... DarkHorizons.com revealed today that Holly Marie Combs will be leading a new indie movie titled "Search For Odysseus" which has just begun pre-production. This is likely to be Holly's first major big screen film role and a great chance for fans of "Charmed" to see one of their favorite sisters in a new light. Good luck to Holly with working on the movie!
 

jamesT

New member
היי

איך קוראים לסרט של אליסה מילאנו שהיא ערפד
בו
 

xander55

New member
סלחו לי על ההודעה החדשה../images/Emo129.gif

אני יודע שאני מגזים אבל זה חשוב, ותתחשבו בבאפי ובמעריציה, אין יותר באפי בחיים, אני לא רוצה להטריד אתכם יתר על מידה, אבל בשבילי תעשו את זה. כנסו בבקשה לאתר הבא: www.rosh1.co.il ותצביעו בשביל באפי, נראה לי שזה במדור זאפ, ויש במדור סלבריטי את הנשים הכי יפות, אז תצביעו לשרה מישל גלר, בבקשההההה, אני לא ממש רוצה שהמורדים יזכו, למרות שבאפי בנתיים מקום ראשון, אני עדיין פוחד, אז פליז...אי אפשר להצביע פעמיים, ניסיתי, לא עבד, תודה מראש.
 

xander55

New member
אולי לזה אתה מתכוון ../images/Emo129.gif

embrace the vampire סרט סוטה בטירוף.
 

PopPy

New member
ניסיתי. באמת שניסיתי לשתוק. אבל

זה מנגנון שקשה לי מאוד עד בלתי אפשרי לעצור. כן, הרבה פורומיסטים אוהבים באפי. יש גם הרבה פורומיסטים שאוהבים מנגה, הארי פוטר, המורדים וכו'- אבל איכשהו ההודעות החדשות היחידות שיש בנושאים האופטיפיקיים האלה הם של מעריצי באפי. אני מבינה שממש קשה להפרד- אני מתארת לעצמי איך אני ארגיש כשמכושפות תרד (אני חושבת שאני אהיה מוכנה נפשית בעוד שש-שבע שנים, לא פחות), אבל אנשים- לא קצת הגזמנו? יש פורום שלם בשביל באפי, ממש כאן בפרדס- פנו ימינה במספר 400, תמשיכו ישר ישר ישר ישר, ובפורום 390 שאלו איך מגיעים ל379. תגידו שאתי- ההיא עם הירוק צומי מהמירק שכל הזמן אמורה לראות באפי ואין לה זמן שלחה אתכם, תודיעו שאתם חדשים ומאוד אוהבים/מכורים/מזריקים לוריד באפי, תקבלו כמה "ברוך/ה הבא/ה", כמה חיבוקים ו-וולקאמים מאולצים, ותנסו להשתלב בקהילה- בהתחלה קצת מתוסכלים, אבל לאט לאט תכירו את חברי הפורום ותמצאו את עצמכם מגיעים למפגשים וצוחקים מהבדיחות האישיות של כולם כאילו אתם שם כבר שנים, כשהגעתם בסה"כ שבוע שעבר.. רוצים לדבר על באפי עם חברי הפורום הזה? תארגנו התנחלות בפורום באפי, תפגשו בצ'ט, תקשקשו ב112, אבל חלאס לפתוח כל הזמן טופיקים והודעות חדשות על באפי. נמאס!
 

Woogyman

New member
הומור בוגר רולז! ../images/Emo110.gif

סתם. הומור של ילדים מפגרים הכי כיף
... מניסיון.
 

buffgirl

New member
אני בחיים לא אדע ../images/Emo80.gif|מיוחדת|

איך לקרוא את ההודעות שלך.
 

buffgirl

New member
אני שמחה שלפחות מישהו../images/Emo80.gif|מיוחדת|

בפורום הזה מוצא את זה משעשע. כי אני לא יכולה לקורא הודעה מבלי לדעת באיזה טון היא נכתבה. זה משגע אותי.
 
למעלה