צריכה המלצה ל-

דפי26

New member
אני!ישונה שם התפוז לאבוקדו!

הירק(אני חושבת שהוא בכלל פרי)הכי טעים בעולם!

choopi3

New member
ואלו תשובות המומחית (לאבוקדו כמובן)

א. חוטים נמצאים בעיקר בשפיץ של האבוקדו - קרוב לקליפה - משהו כמו חצי סנטימטר מהשפיץ - אפשר לוותר עליו ב. את האבוקדו חותכים כך - קודם את השפיץ ואח"כ טבעות בעובי ס"מ מסביב עד שהגרעין ערום. מהטבעות מורידים עם סכין שורה, שורה... ג. את הבפנוכו - אם הגרעין נפל בקלות אפשר לרוקן בקלות עם כפית. ד. מתכון - חותכים פלחים או טבעות (ללא קליפה כמובן) ורבעים של ביצה קשה, מסדרים יפה בצלחת מערבבים קטשופ, מיונז וטיפת חרדל ושן שום כתושה , יוצקים עם כפית על כל הסידור. ממכר. הכותבת היא מכורה לאבוקדו - מתחרעת על אחד לערב רק מתוך נימוס - לא נורא מחר נקנה עוד אבוקדו...

עתליה9

New member
מה זה 3 קוביות שוקולד? לא מכירה

אני מכירה את השלוש חבילות האלה שבאות ארוזות ביחד

TAPOZA

New member
טוב ניצחתי אותכן ../images/Emo3.gif

אני אכלתי, פרוסה עם שניצל עוף, אח"כ מול המשחק של מכבי, פומלית מתוקה וביחד עם זה גרעינים שחורים, ולקינוח עוגית קטנה ומתוקה. תודו, ניצחתי

דפי26

New member
מה ניצחת?בכמות?את לא מתביישת?

זה ממש אבל ממש לא נחשב מה שאכלת

מייקי30

New member
ואני שכחתי ללכת לסטודיו C

ממש שכחתי לגמרי. וגם טחנתי חצי קופסת עוגיות של עלית (החדשות)

מייקי30

New member
ניסיתי שלושה סוגים ואני בעד

השוקלד תפוז. אבל גם הלימון סבבה. עפר אומר שלדעתו הכל מדהים. איזה דבר טעים זה עוגיות נכון? אולי אני ארד על החצי השני של הקופסא ואז מחר לא ישאר ולא יהיה לי מה לאכול ואז זה בעצם כאילו ממחר דיאטה? המממ... אולי אני אלך מחר לתירגול של ההתעמלות? אבל מחר שישי... סליחה אבל שירשור עוף או לא?!

מייקי30

New member
וזה כמובן אחרי קרואסון שוקולד

בארומה (בעזריאלי) לפני שעה וכוס ענקית של מיץ טבעי של יטבתה. ועכשיו מה זה בא לי ביגל'ה. אה, ושמתי לב שכל פעם כשאומרים לי שרזיתי אני נתקפת בולמוס אכילה. מזל שאני יכולה להאשים עכשיו את ההנקה

מייקי30

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif בדיוק היום היא סיפרה לי

על גלצ'ו והבייגל. ששתיהן היו טוחנות בייגל וככה היא נהייתה בטטה

מייקי30

New member
גם לא מהבקבוק. היא היום הביאה לי

בקבוק ריק שהיו בו 220 CC בבוקר. ותמר אומרת לי 'שירה קצת השמינה נכון'?

למעלה