צריכה המלצה ל-

talsh

New member
צריכה המלצה לרופא שיניים לילדים

באזור הרצליה - רמה"ש - תל אביב.

shpar

New member
../images/Emo32.gifהצעת עבודה

דרושה מזכירה למשרד עו"ד בת"א ((אבן גבירול) + עו"ד בתחום אזרחי מסחרי- פרטים במסר

../images/Emo145.gif מגוון אירועים היום בתפוז

בשעה 19:30 יגיע לפורום מודיעין סגן ראש עיריית מודיעין ומחזיק תיקי הרווחה והקליטה מיכאל חרל"פ ויענה לשאלות הגולשים. אתם מוזמנים להעלות שאלות בפורום כבר עכשיו.
בשעה 21:00 "הלהקה" בשידור שבועי שכבר הפך למסורת, שוב נוכל להציץ למה שנעשה מאחורי ולפני הקלעים בלהקת "נובה". השידור, כרגיל, יועבר בשידור חי בבלוג TV: http://www.tapuz.co.il/blog/BlogTVPrograms.asp
עדית יהודית לוי תתארח בפורום הפרעות קשב ADHD בין השעות 21:00-22:30 ותענה על שאלות הנוגעות לקשיים הרגשיים של מבוגרים וילדים עם הפרעת קשב ורכוז או בעיות אחרות. עדית היא בעלת תואר M.A , פסיכותרפיסטית מומחית בטיפול לפי גישת הגשטלט ובשיטת EMDR. שרשור השאלות אליה נפתח כבר, ואתם מוזמנים לצרף אליו את שאלותיכם.
עוד אירועים ואירוחים בתפוז, בלוח האירועים המעודכן http://www.tapuz.co.il/blog/BlogTVPrograms.asp (שימו לב: האירוח עם ארקדי דוכין שהיה מתוכנן להיום נדחה למחר בשל בקשת האורח)

בבקשה עזרה

אני מעוניינת לעבוד במשק בית אני גרה בבת ים וניידת להגיע לכל מקום יש לי נסיון רב במשק בית + המלצות ואני ממש ממש חייבת עבודה המצב קצת קשה מי שמעוניינת יכולה לשלוח לי מסר תודה לכולכן ויום טוב

הירוקה

New member
../images/Emo32.gifהפניות מלשכת התעסוקה../images/Emo101.gif

חתמתי אתמול לראשונה בל.התעסוקה- נתנו לי הפניות לשני מקומות ממש ממש על הפנים ואני לא רוצה לעבוד שם. יש למשהי ניסיון עם הפניות שכאלה? האם בודקים אם שלחתן קו"ח? איך זה מתגלגל בפעם הבאה שהולכים לחתום?

אביטלתל

New member
משחקיות בצפון

מישהי אולי יודעת מה שעות הפתיחה של המשחקיות ברגבה וכרמיאל ?

שלום רב

אני זקוקה לאימרות כנף נפוצות של גננות בגנים. לא משנה איזה גיל. הכוונה לדברים שגננות נוהגות להגיד במשך היום לילדים,דברים בנוסח:"מה שיוצא אני מרוצה" וכיוצא באלה. יש לכן רעיונות?

קרני41

New member
מישהי/ו יודע/ת האם גן גורים בכפר

אזר פתוח בשבת ואיך מגיעים? תודה

מיחתא

New member
../images/Emo26.gifדרושה מנקה לארגון קטן

ומשפחתי , למתאימה תנאים מצויינים....

duna

New member
מנסיון שלי אחרי הצבא...

הייתי חותמת אבטלה ולא פעם היו שולחים אותי... מה שהייתי עושה, הייתי מגיעה ומשחקת אות "אבלה", כול פעם שהראו מה לעשות, הייתי עושה משהו אחר או מבקשת שיסבירו שוב, ובלי שום קשר שאת מגיעה למקום העבודה את נכנסת לשיחה, וישאלו אותך כול מיני שאלות. תהיה חסרת עניין, עם פרצוף חמוץ כזה, ותגידי שאין לך נסיון בכול מה שקשור לאותו תחום... אצלי זה עבד...והחזירו אותי ללישכה ובזמנו כמו גדולה חתמתי 3 חוד' מלאים. בהצלחה.....

ה דרומי

New member
גן גורים נמצא בכפר אז"ר

להיפגש עם הטבע", הבטיחו בפרוספקט, אבל אחרי הפקקים לכיוון כפר אז"ר התגלה מקום די צפוף עם חיות עגומות שנוהגות להתכבד באוכל של המבקרים. לילדה זה לא הפריע ליהנות, לאמא כן מווינט לא זכור לי שהלכנו ללטף חיות כשהיינו ילדים. היה לנו בבניין כלב אחד ולשכנים ממול היו אוגרים ודג זהב, ובזה הסתכמה הבנת עולם החי שלי. היום נדמה שבכל מקום שמארח ילדים חייבת להיות פינת ליטוף. מאטרקציה שהיתה שמורה בעבר רק לקיבוצים התפשט המנהג גם לאתרי תיירות אחרים ואפילו לקניונים ומרכזי קניות. הילדים מתים על זה, ההורים זוכים בשעת שקט ואפילו מאמינים שהילד "נורא מתפתח" מהמרדף אחרי אפרוחונים זעירים בתוך כלוב מצחין. להבדיל מגן החיות , בו ביקרנו בשבוע שעבר, 'גן גורים' היא כולה חוות ליטוף. האמת, יש לי קצת בעיה עם הקונספט של חוות ליטוף: אוסף של חיות, שלא מספיק שנכלאו בכלובים הן גם נמעכות יום יום על ידי ילדים לא נורא עדינים. השכילו בעלי הבית של גן גורים ופיזרו בשטח החווה תרנגולי הודו קרחים ומדובללים, ברווזונים צווחנים ועוד עופות מפחידים שירתיעו את הילדים ויבהירו להם מיד בהתחלה מי שולט בחווה. גן גורים נמצא בכפר אז"ר, פעם טריטוריה כפרית, היום מובלעת בתוך גוש דן המתרחב. הפרוספקט הבטיח לנו חוויה כפרית אמיתית: "טבעי לכם ולילדכם להפגש עם הטבע...". פקקי התנועה בכניסה הבהירו שטבע הוא מוצר מבוקש, במיוחד ביום שישי בצהריים. החווה קטנה למדי. היא כוללת אזור ישיבה, בריכת עופות, כלוב עזים וכבשים, מכלאת סוסים וחמורים, אזור של טאבון לאפיית פיתות, אזור נוסף להפעלת ילדים (הבטיחו פעילויות יצירה, אבל כשהיינו לא היו) וכלובים גדולים של ארנבונים ושאר חיות ללטיפה. יש גם כלובי ציפורים (יונים ותוכים בשלל צבעים) ואזור קטן עם מתקני שעשועים. הכל צפוף למדי. כיבוד לתרנגולים הגענו מתוגברים בעוד אמא וילדון ויצאנו לסרוק את השטח. שירה נעצרה ליד כלוב העזים וניסתה לתקוע אצבעות בעין של אחד התיישים, שנראה מנוסה בסיטואציות כאלה ולא ממש התרגש. שורת ברווזים חמודים גרמו לה לעזוב את התיש וללכת בעקבותם, ממש עד לשפת הבריכה, שם תפסתי אותה רגע לפני קפיצת ראש. נכנסנו לכלוב הארנבים ושירה ניסתה לשווא לרכב על ארנבון. ילדה אחרת, גדולה יותר רדפה אחרי אפרוחים וחילקה אותם לילדים שנכנסו. מצבם הקיומי, ואולי החום, גרמו לארנבונים להצטנף בפינות ולאפרוחים להתרוצץ בבהלה בשטח. יצאנו מהכלוב בלב כבד והתיישבנו ליד השולחנות, בטריטוריית העופות המפחידים. בכניסה לחווה יש שלט האוסר על הכנסת אוכל לשטח. עכשיו הבנו גם למה – התרנגולים מתנפלים על כל בדל מזון שמונח על השולחנות: הענבים שלנו נוקרו במהירות מדהימה. שירה רדפה קצת אחרי התרנגולים אבל אחרי שעה וחצי של שעשועי חיות בשמש התקפלנו וחזרנו לעמוד בפקק בדרך הביתה. ספירת מלאי ברכיים שחורות: התפלשנו בחול, שיכשכנו בחציר וטבלנו בבוץ. "גן גורים" אינו מצטיין בניקיון, הפחים היו מלאים ובריכת העופות היתה מעופשת. מצד שני אזור הישיבה היה נעים ואסטטי. קקי-פיפי: יש שירותים סבירים ויש כיור גדול לשטיפת ידיים. אמא תקני לי: כרטיס כניסה בימות חול יעלה 20 שקל לילד ומבוגר יכנס בחינם. בשבתות כל אחד משלם 10 שקלים. יש פעילויות הדורשות תשלום נוסף. במקום יש מזנון צנוע ביותר, קצת בעייתי בהתחשב בעובדה שאסור להכניס מזון. השורה התחתונה: המקום קטן, החיות עגומות, המחיר לא צנוע (ביחס לתמורה). מצד שני – הילדה נהנתה, התרוצצה כמעט שעתיים בין הכלובים וראתה קצת (אבל ממש קצת) חיק טבע. החווה נגישה לכל תושבי הגוש, חצי דקה ממחלף אלוף שדה. יכול להיות שאם מגיעים לפעילות מאורגנת (ימי הולדת, ימי כיף, קייטנות וכדומה) המצב יותר טוב. הפרטים היבשים: גן גורים, פינת ליטוף בכפר אז"ר. יש שילוט והכוונה מהכניסה לכפר. טל': 7369926 - 03. פתוח כל השבוע 09:30-19:00.

למעלה