לדעתי זה ממש נחוץ כי....

super cat

New member
../images/Emo32.gifלדעתי זה ממש נחוץ כי....

כבר יש ציוני בגרויות
ורוית תסלח לי נכון
?
בכול אופן לביתי ספר כבר אמורים להיות ציוני הבגרויות ובאתר זה יתפרסם ב-24 לחודש. אני ממש מרוצה בעיקר עקב העובדה שקיבלתי 100 עגול בבגרות בהסטוריה!!!! איזה הזוי זה
אני הכי לא בן אדם של הסטוריה ובכלל לא חרשתי למוות. בטח בפוקס קלעתי לטעם של הבודקים חח. לצערי הציון הגשה שלי הוא 93 אז זה משאיר אותי עם ציון 97 סופי ליחידה הראשונה של הסטוריה
. אבל 100 בבגרות בהסטוריה זה מרשים חח מורות באות אלי משום מקום "שמעתי קיבלת 100 בהסטוריה..." "אמרו בחדר מורים!" חח רכלניות. אה ולשון יחידה ראשונה ציון הגשה 99 בבגרות קיבלתי 97 והציון הסופי הוא 98. ובמחשבים הגשה 98 בבגרות 93 [מבאס אחרי הציונים המוגזמים האלו] וסופי 96. אה ועוד יחידה במחשבים של הבניית אתר ASP וזה 100 סופי
מה איתכן? כבר קיבלתן את הציונים? איך הלך בבגרויות קיץ?
סשה.

חשבתי שבכיתה ז' אני כבר אפסיק להרגיש צוציקית

בפורומים-.- יחי הבלגן בחדר! משעמם לי.ואני צכה שמישהו יסביר לי איך אני מצלילה שיער קצוץ במיוחד.כזה שאין בו קבוצות.אם אמא שלי לא היתה עושה את התספורת הזאת היה לי הרבה יותר קל לעשות דיוקן שלה לברכת יום הולדת-.-בינתיים הצללתי את זה לפי הבייס-.- אני במצב רוח סגרירי היום-.-

tamaguchi girl

New member
אין מה לסלוח- אם כבר אז תודה שפתחת במקומי ../images/Emo3.gif

טוב סשה, את גאון!
ציונים מעולים לגמרי, אין דברים כאלה (כאילו יש, לך P:)
אני אישית לא בדקתי עדיין את הציונים שלי בבגרויות..הלך לי מעפן בכולם ולא בא לי לדעת כמה קיבלתי כי לפי איך שהלך לי ובדיקת הנזקים- אז הציונים יהרסו לי לחלוטין את המצב רוח >< אני אבדוק עוד איזה כמה זמן..ואני בטח אגש שוב בחורף ללשון ומתמטיקה (היסטוריה- רק במידה ונכשלתי..ואני דיי בטוחה שעברתי את ה55 אז אין מצב שאני לומדת שוב וקורעת לעצמי תמוח שוב
). ושוב, ציונים פשוט מעולים ישלך! ^^

tamaguchi girl

New member
טוב, נשברתי ובדקתי היום ציונים..

וקיבלתי שוק רציני, אבל לטובה
ניגשתי למת' 05, היסטוריה א' ולשון א'- ובכולם הערכתי את הציון בסביבות ה70-75, או 80 במקרה הממש ממש ממש טוב. במתמטיקה- בגרות 83, המגן 95 והסופי 89
בלשון- בגרות 95, מגן 82 והסופי 89
בהיסטוריה- בגרות 96 (!!), מגן 88 והסופי 92
יצאתי כ"כ מאושרת ^^" ככ דאגתי שאני צריכה לגשת שוב למתמטיקה ולשון, ובכלל אני בהלם שהציונים עברו את ה80 במת' ואת ה90 בלשון והיסטוריה! ואני- היסטוריה- 96
פאק לא ציפיתי לזה, ממש לא..אני מודה שלגמרי חרשתי אבל בבגרות עצמה אחרי שיצאתי ידעתי ששכחתי לכתוב דברים שידעתי >< וקיבלתי נקודה 1 פחות מהתלמיד הכי טוב בהיסטוריה בשכבה (הוא אשכרה קיבל על זה פרס שנה שעברה -.-) :ם אני אשכרה גאה בעצמי XD בקיצור, המגנים בלשון והיסטוריה קצת דפקו אותי, אבל במתמטיקה המגן הציל לי את הציון, וסופסוף הצלחתי להיות באמת רגועה מכל הציונים והבגרויות האלה של י'
עכשיו נשאר לי רק עוד שנתיים של בגרויות ונגמר

Blue Pencil

New member
יא, כל הכבוד!!../images/Emo23.gifD:

למה מחלקים אצלכם פרסים לתלמיד הטוב ביותר בהסטוריה?!

tamaguchi girl

New member
תודה רבה../images/Emo9.gif../images/Emo23.gif

ומחלקים אצלנו פרסים לתלמיד הטוב ביותר בהיסטוריה ולתלמיד הטוב ביותר בספורט על שם 2 מורים (אחד להיסטוריה ואחד לספורט) שלימדו בבי"ס ונפלו במלחמות ישראל..קטע כזה של הנצחה, והפרס הוא בדר"כ ספר בנושא.

Nakuro

New member
אין עוד באינטרנט...

וזה לא כל-כך חשוב לי בשביל לנג'ס למזכירות...חחח אז בואו ננחש: מת'- 65 אנגלית- 70 אזרחות- 50 לשון- 75 יחי האופטימיות!

Nakuro

New member
הגיעו ציונים :)

אזרחות 72 סופי 78 אנגלית 81 סופי 83 [מחכה למועד ב שהלך טוב יותר...] מת' 006 75 סופי 80 [WTF...הייתי אמורה לקבל הרבה הרבה פחות] לשון 74 סופי 77 לא חשבתי שאגיע למצב שהמגנים אשכרה יגנו עלי...אבל גם זה קורה
בהתחשב שלא למדתי לאף אחת מהבגרויות זה מעולה...

super cat

New member
לאה יפתי../images/Emo23.gif

אבלאבל למה לא ללמוד לבגרויות
ויחסית לזה שלא למדת זה ממממש ממש יפה. דמייני היית לומדת

Nakuro

New member
לא למדתי כי....

לא היה לי כח והייתי בדיכאון ונמאס לי מהכל >< מצאו להם זמן לבגרויות האלה- בתקופה הכי מחורבנת בחיים שלי >< בחיי שניסיתי ללמוד עם אנשים חברים וכו' אבל זה לא עזר... בכתה י' למדתי...יחי הצעירות

shanchan

New member
אני כ"כ מזדהה...

בי"א וי"ב כ"כ לא היה לי כוח. בי"א לא למדתי בערך מאמצע השנה אלא רק לבגרויות (למדתי, כלומר, כמה שעות לכל בגרות). בי"ב פשוט לא היה לי כוח בשיט, ברצינות שלא עשיתי כלום. לא לבגרויות ולא בכלל, כלומר, הקשבתי בכתה אבל לא באתי יותר מדי לכתה P: מטעמי עצלנות בלבד. בכל מקרה.. נראה מה יהיו התוצאות של כל העסק. :| איכשהו המגנים שלי דווקא היו סבירים ביותר בהתאם לסיטואציה. (למשל, 93 בספרותמורחב)

Nakuro

New member
חחחח כל הכבוד

גם בי' היו לי ציונים יפים כאלה... [אבל בלשון לא
] וביא נגמר לי הכח ._.

חמצמצה

New member
אני מחכה שיתפרסם באינטרנט>:

אבל איזה מלכה את! איזה ציונים!! זו השנה האחרונה שעשיתי בגרויות, אז זה בערך הכי הרבה מתח, לראות מה אני אצטרך לתקן
אני יודעת שפיסיקה אני אצטרך לתקן איזה 2 שאלונים.. היסטוריה גם לי הלך מעולה השנה (חלק ב'), היו שאלות בדיוק כמו החומר שידעתי הכי טוב!! והוגשתי על 100
השנה השקעתי בהיסטוריה ובלהתחנפן למורה, כי הסופי שלי בכיתה י' היה 86, והיחידה השנייה שוקלת יותר מהיחידה הראשונה בציון הסופי של היסטוריה, אז אז אז רציתי ציון סופי טוב!!=]

super cat

New member
יאיאי יעלי ../images/Emo23.gif

שנים לא דיברנו, הוגשת על 100? איזה מלכה! אני לא מסוגלת אשכרה ללמוד לכול המבחנים, בכללי הציונים שלי בהסטוריה היו סביבות 82-92 [הקצוות
] למתכונת למדתי והמורה חמוד אז הוא הגיד אותי על 93. להיות מוגשת על 100 זה קשההההה בהצלחה לך

חמצמצה

New member
אכן שנים שנים!

הא כל הציונים שלי טיפסו השנה, גם כי השקעתי כי בי"א חוץ ממתמטיקה ומחשבים, הכל היה לי בסביבות ה85 (פלוס מינוס).. אבלל!! בגלל שעבדתי על הספר מחזור המון, אז לכל המשקיעים בספר נתנו בונוס 5 נקודות לציון המגן! שזה סידור מעולה:) כי נגיד תמיד נותנים למי שבצופים 5 נק' או כל מי שעושה משהו קהילתי -גם עיתון בצפר- אבל אני לא עשיתי שום דבר;-; רק ברגע האחרון נדחפתי לספר מחזור
(אבל בזה באמת עבדתי המון). אני כל כך במתחח, מחר אני אראה את הציונים ~ אני פוחדת להתאכזב><

חמצמצה

New member
../images/Emo41.gifטה לה לה יש ציונים!!../images/Emo41.gif

ולהלן כל תעודת הבגרות שלי!! ערבית סופי 5 יח' 97 מחשבים (סיימת בי"א) 5 יח' 97 מתמטיקה 007 - סופי 95, וגם סופי של כל ה5 יח' 95(!) היסטוריה ב' סופי 93 (די מאכזב כי הלך לי מעולה, ושכחתי שבכלל הציון הגשה היה 97 ולא 100, פשוט השנה היו לי כמה ציוני מגן מפוצצים בזכות הבונוס!!) ככה שכל ההיסטוריה אצלי סופי זה 90~ אנגלית מעאפן, בערך 90 סופי כל החמש, אבל המועד ב' ישפר, כי הייתי לגמרי מנותקת במועד א'><" לשון סופי 88 ספרות סופי 86 חיבור סופי 83 תנ"ך סופי 82 אזרחות סופי 82 פיסיקה סופי 79 XD אני אשפר אחרי הצבא אבל !! ביח' מעבדה קיבלתי 99! פשוט הוגשתי בכולם ממש נמוך ,ובמבחן אחד ממש דפקו אותנו אז דווקא שהיה לי מגן נורמלי (84) קיבלתי 66... שכחתי מקצוע כלשהו? אחח אני מרוצה! מעט השקעה וציונים נורמליםם
פשוט אחשלי חרש בתיכון, והממוצע שלו לא כזה גבוה יותר
כשאני התחלתי תיכון הרגשתי מחוייבות להוכיח שאפשר גם אחרת!

Blue Pencil

New member
וואי, כל הכבוד!:]../images/Emo23.gif

גם אני הרחבתי ערבית. איך הגעת ל-97 סופי?!O: אני מהזה לחוצה מערבית:S למרות שכרגע מצליח לי סבבה גם כשאני לומדת ממש מעט.. ואיך זה שלמדת גם פיסיקה, גם ערבית וגם מחשבים? אצלנו לומדים רק שני מקצועות בחירה.. אבל זה יצא לך ממש טוב, בטח יש לך מלא יחידות ובונוסים בגלל זה! ולפיסיקה עוד יש לך בונוס גדול כי זה מקצוע מדעי, ככה ש-79 זה לא כזה נורא!

חמצמצה

New member
חח תודה

האמ לא מתחשבים בפיסיקה בממוצע הבגרויות שלי, בגלל שהוא מוריד ויש לי שני מוגברים אחרים, (ניסיתי את המחשבוני בגרויות של האוניברסיטאות^^") מה שכן! זה מספיק להם שיש לי פיסיקה 5 יח' מעל 60, בשביל פטור ממכינת פיסיקה וכאלהה
והאמ, אני הייתי בכיתת מחוננים, אז אפשרו לנו כאלה דברים.. בייחוד כי מחשבים סיימנו בי"א אז בי"ב לא הרגשתי לחץ יוצא דופן! ואין לך מה להלחץ מערבית, י' וי"א זה ממש קל, וי"ב אותנו דפקו אבל הייתי בטוחה שאני אכשל ובסוף בבחינה עצמה קיבלתי 89! הוגשתי 100 אז יצא טוב=]

למעלה