לדעתי זה ממש נחוץ כי....

יא אני גם

אבל זה באסה כי זה בלי מועד ב'... ובמתמטיקה הלך לי הרבה יותר טוב במועד ב' [לא שזה ימנע ממני לעשות חורףP: ] אז היסטוריה ב' יש לי 65 סופי... שיחד עם א' זה יוצא 72.5 סופי וזה סבבה לגמרי. ספרות אממממ הדף לא לידי כרגע... אבל סביבות ה73 סופי, גם בסדר. אנגלית F וG שניהם 87 סופי, בF אני מחכה למועד ב, G פשוט אעשה חורף אוטומטית כי לא הרגשתי טוב ביום של המועד ב' אז הלכתי הבייתה
005 53 סופי
. אבל שוב, זה בלי מועד ב' ואעשה חורף בכל מקרה כי יש לי מגן נוראי פיסיקה 1 יחל 83 בערך ואיזה מקצוע מגמה לא מעניין 85 סופי לא מדהים... אבל יכול להיות גרוע יותר...

Blue Pencil

New member
וואו, תותחית! כל הכבוד!:]

לי יש 98 סופי בלשון ו-96 סופי בהסטוריה^^ את בטכמ אן משהו? או שכולם עושים אצלכם מחשבים י-יא? אני השנה עושה בגרות במחשבים+אינטרנט[ASP]^^

super cat

New member
אני בטכם כן

אבל עשיתי את הבגרות שאת מדברת עליה השנה 2 יחידות מחשבים ואחת האתר+ASP. בהצלחה לך

Miss Naama

New member
שתי גאונות 3>

אתן גורמות לי להרגיש טיפשה
85 סופי בהסטוריה ו90 סופי בלשון. ו99 סופי ב-E.

Nakuro

New member
מה 99 בE מה ../images/Emo7.gif

אוף כולם קיבלו בזה איזה 100 ואני כולה 83 ;;

Blue Pencil

New member
ממש טיפשה!:p אחלה ציונים מה!O:

כל הכבוד על E!!:] אבל מה פתאום עשית השנה?'-'

super cat

New member
אעאעאע איך השגת?

הייתי מתה לעשות את E השנה אם המורה הייתה רק נותנת לי להבחן עם הי"ב ]:

Miss Naama

New member
אני בטוחה שהיית

מקבלת ציון מעולה. באסה שאין לכם מסלול האצה ><. רגע, את עושה בי"ב את כל שלושת השאלונים?

Blue Pencil

New member
אה, אצלנו גם יש אפשרות כזו,

אבל אצלנו עושים את שלושת השאלונים ב-י"א^^ הבעיה היא שיש בעיה של מורות והמורה שלי לאנגלית די גועלית, אבל אני מקווה שאצליח לעשות את זה בסוף..^^

shanchan

New member
טוב אז הגיעו הציונים. ../images/Emo3.gif

תנ"ך- 71 בבגרות, 85 במגן, 78 בסופי. (שזה סבבה, בהתחשב בעובדה שבכל מבחן בתנ"ך אני ממציאה חצי מהדברים) ספרות רגיל- מגן 88, בבגרות 80, סופי 84. (שזה מדכא. כי חשבתי שהלך לי יותר טוב. ונו, ספרות.. רציתי לכתוב מייל מרגש למורה שלי שאומר כמה טוב הצלחתי, אבל לאא.) ספרות מורחב- מגן 93, בבגרות 80, סופי 88. (שזה בכלל מדכא!) אנגלית בע"פ- 84. (שזה סביר ביותר, כי חצי מהזמן אמרתי שאין לי מושג מה להגיד לה, ובכלל, לא הגשתי את הפרוייקט בזמן ובקושי הגשתי אותו בכלל.) אזרחות- 70 במגן, 69 בבגרות, 70 בסופי. (נו, אזרחות. לא באתי ל3/4 מהשיעורים.) מתמטיקה 04- 94 בבגרות, 92 במגן, 93 בסופי. (זה סתם מעצבן נגיד. כי הייתי דווקא סבבה השנה, והמגן מציק לי. היית צריכה לנסות לשפר אותו או משהו. ובבגרות כל התשובות יצאו לי נכונות, אז גם זה די תמוה.) תולדות- 90 במגן, 83 בבגרות, 87 בסופי. (טוב זה הגיוני, כי למדתי רק יצירה אחת מאומנות ישראלית והיו בבגרות 3 (נראהלי) שמתוכן היה צריך לבחור 2
) פרויקט גמר באומנות- 98. שזה נגיד, כיף
(המורה שלי נתנה לי מגן 95, אז כנראה הבוחנת נתנה לי 100, שזה קול) חיבור- 86 במגן, 84 בבגרות, 85 סופי. (שזה סבבה, נראה לי, למרות שאם הייתי מתאמצת אפילו טיפה הייתי יכולה לעשות יותר טוב) זהו, תכלס אני די בסדר עם הציונים בהתחשב בעובדה שלא למדתי כלום השנה בערך. רק ספרות מעיקים לי. עכשיו צריך לחכות לציונים של מועד ב' בשביל E F ו-G...

iPooP

New member
וואל,

רק רציתי לאחל לכולכן שנה טובה ומתוקה, ראש השנה שמח, חופש שמח, וכל הברכות השגרתיות הרצות בימים אלו ^^ תשאירו את החיוך על הפנים, ו,אה, ממש מצטערת שנעלמתי פתאום. תקופה עברה עליי~ רציתי לצייר משהו נחמד אבל מסתבר שלא היה לי זמן. לאנורא :)

למעלה