זה בסדר?>< פשוט עברו ארבע ימים

אנבלייי

New member
הנני כאן

הייתי בדבר. של כתיבה. עם דבר. ודבר. אין לי כוח לפרט. ואני נוסעת לסאמר סקול עוד שלושה ימים, וההורים שלי לא נוסעים גם. הלכתי לישון ב6 בוקר וקמתי ב9. אני רוצה למות, אבל כיף לחזור הבייתה. ליליך מילקי- יכול להיות שכווולל הזמן ראינו אחת את השניה? כי אני כזה רואה מישהי- ואני חושבת- הממ... זאת לא לילך מילקי? אבל אם לא- ממש לא נעים לבוא אל מישו ולעשות לו- את ליליך מילקי מפורום דוליז?!D:::mad:#@#@!! לוחשוב. יס.

GalGul000

New member
חחחחחחחחחחחחחחחח

הייתי ממש מבואסת עכשיו ממשהו. כולי במחשבות של "אוף זה כזה לא פייר. למה דווקא לי" וחארטות כאלה. ועכשיו שכחתי מה זה היה. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני כבר רבע שעה לא מצליחה להפסיק לצחוק. חחחחחחח מה עובר עלי. נדפקתי לגמרי.

אנבלייי

New member
איזה קקי -.-

אמ, יש לי בטעות דייט עם מישהו, וזה ממש בטעות, ולא שמתי לב איך זה קרה. אני לא רוצה לצאת איתו, כאילו, הוא נחמד, ומסיים י"ב נראלי, אבל עדיין, זה לא אומר!@!!@11 כי פשוט, כזה, פגשתי אותו איפשהו, בזה של הכתיבה שהייתי בו, ואז הוא ביקש את הטלפון שלי- ונתתי לו, אבל ממש לא בקטע כזה! ולא לא חשבתי שהוא יתקשר, ועכשיו הוא מתקשר ועושה- בלהלהה אני חייב לראותאותך ניפגשהיוםבבלהלהלהה ואני כזה- מהההה??? שניה- רגע- לאא!!! ועכשיו אני מנסה לשכנע חברים שלי שיבואו לשם ב'מקריות'כדיי שאני לא אצטרך להיות איתו :X

לא הלכתי לישון קצת לפני שש../images/Emo211.gif

ולא הכנתי לי בארבע בבוקר טוסט וקורנפלקס. ולא ראיתי כל הלילה טלוויזיה.

tamaguchi girl

New member
../images/Emo89.gifאוף.

כבר שבוע אין לי אינטרנט >>" כבר שבוע שאני מתנחלת מפעם לפעם לאנשים על המחשב שביל להיכנס לפורום
הגעתי למצב שהלכתי עם אמא לעבודה רק בשביל המחשב
--- בלה. עשיתי אתמול בדיקת דם. והתעלפתי ופירקסתי. ממש כייף :| [טוב, זו לפחות פעם ראשונה שאין לי כאבי תופת ביד. זאת אומרת- יש לי אבל הם סבילים, לא כמו בדר"כ X:] אבל משהו טוב יצא מזה [טוב, לפחות זה]: ירד לי הסוכר בחצי ועכשיו אני בתחום, ירדו הטגליצרידים ועכשיו גם הם בתחום, ועלה לי הכולסטרול [זה טוב, כי היה לי מתחת למומלץ]. כל השאר נשאר בסדר D: מעכשיו אין בדיקות דם למשך שנתיים! הידד!!11 P:

למעלה