זה בסדר?>< פשוט עברו ארבע ימים

../images/Emo9.gif../images/Emo211.gif

"קבוצת הצעירים בכפר שמריהו פשוט ככוכבים. הם הופיעו בהצגה "פשוט ילד" וגרמו לכולנו כולל כולנו מכולנו להנות ממשחק אמין בגיל כל כך צעיר." ברור, אנחנו יודעים שאנחנו מוכשרים
שנה הבאה אני רוצה להיות פריקית צינית ומתפלספת
(בואו נתעלם מזה שכותב הודעה זו בטח התכוון לבנות מדל"ד והי').

mini cat

New member
../images/Emo54.gif הייי ../images/Emo122.gif אממ.. רציתי עזרה

במקרה מישהי יכולה לעזור לי ולהפוך קובץ מסוים לרקע שקוף? אני בבאסה מפני שאני עובדת שפאור פוינט אבל אני רוצה לשים תמונה והרקע הלבן עולה על הרקע של השקופית ו.. בלע... אמ.. בכל מקרה אני מיד מצרפת תמונה

mini cat

New member
../images/Emo54.gif הנה התמונה^^ ועוד שאלה

אני זוכרת לפני שנים ראיתי אתר שאם שמים בו תמונה זה הופך את הרקע לשקוף, מישהי מכירה?

mini cat

New member
LOL כן.. שמתי לב../images/Emo3.gif

רק אח"כ XD ואז הייתי עסוקה^^" ובכל זאת יש לי עוד מספר תמונות שהן... טוב אבל לא משנה...

sumsoom

New member
אני לא סובלת אותכן אתן!פקאצות!

סתם!!!!!אתן חמודות חחחחח.....יש לי שאלה וזאת הייתה הדרך הכי קלה להכניס אתכן לכאן חחח..... טוב אז...כל כמה זמן אתן פותחות תחרות?ונגיד אם לא הייתי בפורום שפתחו את תחרות אמבטיה אני עדיין יכולה להצטרף?(לא נוגע רק לתחרות הזאת ספיצית)

../images/Emo100.gif../images/Emo42.gifאת האמת, אני לא יודעת.

נעמה אחראית על זה, וכשנעמה אחראית על משהו.... סתם
אבל אני באמת לא יודעת מה הסדר שלה שם. תצטרכי לשאול אותה. כן, את יכולה להצטרף לתחרויות שנפתחו לפני שהגעת. בטח
.

../images/Emo47.gifטוב זה הלהתראות הסופי../images/Emo23.gif

להת'בנות. תהנו בשבוע הזה שאני לא אהיה פה ^^ ובכלל שיהיה לכן רק טוב
אטליה היר אי קום! גוד אני מקווה שהכל יהיה בסדר ><... חס וחלילה שלא טוב יש לי הרבה עבודה ביי

Black Pearl666

New member
../images/Emo109.gif../images/Emo29.gif in this town we call

home everyone hail the pumpkin song אני מתה על הסרט הזה תראו תרוא הכנתי חתימה של ג'ק וסאלי
אסור לאמץ *בינתיים חיחי* אממ עלה לי רעיון במוחי הקטון קטן מה לדעתכן יותר עדיף? לפתוח קומונה על הסיוט לפני חג המולד
או קומונת סגידה לטים ברטון
?

Bleeding Roses

New member
../images/Emo90.gifקומונת סגידה לטים ברטון|מאוהב

וגם! לג'וני דפ
זה השילוב הכי מדהים שהיה אי פעם.

leonel knight

New member
../images/Emo19.gif אני נוסעת לאילת^^

ממחר עד ראשון עם המשפחה ואז נשארת שם, כי הנוער של איפה שאני גרה באים, ואז אני נשארת איתם^^ יאיי מגניב :)

lady blak

New member
מה זה אומר../images/Emo35.gif../images/Emo4.gif

^^ מה זה אומר
,אני מתקשה להבין מה הוא מפגין כאן:p מועתק מאיסיקיו[מחקתי כינוים אבל שמתיי שמות אמיתיים] ".............. תומר: חשבתי עליך היום! מאי: מח[א]מיי[עם ככה כותבים,מלשון מחמאה או משו כזה>.<]ביותר,אבל באיזה הקשר? תומר: סתם,הסתובבתי בקניון וראיתי בגדים במידות קטנות ואז נזכרתי בך;ראיתי דובון עם לב ושוב נזכרתי בך
מאי: ^^ תומר: טוב,אז מה קורה איתך מאמאי? מאי: הכל טוב נראה לי^^,מה זה אומר מאמאי? תומר: זה מאמי רק מיוחד בשבילך מאי: הוו,תודה^^.., תומר: את נרשמת לתחרות דוגמנות של הוניגמן נכון? מאי: נראה לך?!,אימא לשי רוצה כיה יא טוענת שהיא ממש יפה=/,אני רוצה קצת אבל שמנה מידי...=/=P תומר: אימא שלך ב-ה-ח-ל-ט- צודקת,עם את טוענת שאת שמנה אז את שמנה!,אבל לא רואים את זה.. מאי: תודה,כפרעלייך ...................." לא נותן להעתיק ת'שאר חרא!!!!

למעלה