אוף בסימן
מויאל

הוא לא הומו אפילו אם הוא נראה והוא

לא !!!!!!!!!!!!!! לא שופטים ככה בני אדם חוץ מזה באמת הייתה לו חברה

אני בשוק אני בהלם אני ההמומהה!!!

יווווווווווווו איךך זה היה יכולל לקרותתת שסקעתוששש שליי לא לקחח יווו אני לא מאמינההה..אוףףףף איזה דיכי
ומי אמרר לךך שהוא הומוו מה את בסדר..הוא לא הומווו הוא המושלםם שלייי..כפרהה עליוו חבללל שהוא הפסידד..אבלל מזל טוב למיואלושש!!!

yoooni

New member
../images/Emo32.gif אוף בסימן ../images/Emo41.gifמויאל../images/Emo41.gif ../images/Emo32.gif

כל מה שלא קשור למיכאלה כאן. והיום - תנו כבוד לכוכב נולד. מויאל, [URL='http://']סקעת[/URL], ועדי.

shany tz8

New member
חחח יוני איחרת קצת הייתי אומרת...

כל הפורום מוצף כוכב נולד!!!!!!!!!!!!!!!!!

תיפי1

New member
טוב ביי כולם../images/Emo179.gif

אני צריכה להיתעורר מחר מוקדם אז אני הולכת לישון עכשיו.... אממ אז זאת כניראה ההודעה האחרונה שלי עד יום חמישי אז ביי כולם אני אתגעגע (למרות שאני לא נוסעת להרבה זמן) טוב ביייייי

MoRaN SaShA

New member
אההה אתם ראיתם תמושלמת שלי?!?!

סשושששששש שליייייייייייי אלוהיםםםםםם כמה צרחתי שראו אותההההההההה היא כל כך מושלמת שבכיתי מאושרררררררררר סשה אני מתה עלייך מושלמתתתתתתתתתתתתתתתתתתת!!!!!!!!!!!!

איכ סשה מכוערת:):::

דרך אגב... היא עכשיו פנויה בשבילך:) היא נפרדה מחברה אלון ליטבק השווה:) הצטלמתי איתו בערוץ הילדים...:) תמונות בקרוב!

מורן../images/Emo2.gif

אני בשוק! שינית את השם משתמש שלך למורן סשה?!??!!? ועכשיו זה נראה כאילו את אוהבת אותה יותר מלירון........... אני בשוקקקקק

yael69

New member
אני פשוט בשוק אני על סף התאבדות

למהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה!?!?!?!?!?!? אלוהים למה!??@ פעם ראשונה שאני כ"כ קשורה לאחד המתמודדים שנה שעברה זה בכלל לא היה ככה אני מתה פשוט מתה.

אני לא יכולההההההה ../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif../images/Emo2.gif

ירדו לי דמעותתתתת... מויאל באמת שר יפה ויש לו קול טובבבב... אבלללללללללללללללללללללל בחייייים לא חשבתי לעצמייייייי שיהיה ככה אני פשוט בשוקקקקקקקקקקקקקקקקק חשבתי שמויאל יקח מקום שני (ומאוד מכובד) ונורא התאכזבתייייייייי אוףפ אוף אוף פשוט התאכזבתיייייי... אני כל כך אוהבת את סקעתתתתתתתתת הוא דפק כזה ביצוע יפההההההה... ואתם לא יכולים להגיד שלא אין אין סורי אבללללל פרצופים שמחים לא יצאו ממני בזמן הקרובבבב... אני צריכה לעקללללל

j e n n y lopez

New member
חחח נינט מזה עצבנה אותי!!!!!!!!!!!!

נכון שהיא אמרה תודה תודה ותודה ובלה ותוודה זה היה פשוט דורש שהיא תגיד תודה חרא חרא תודה והיא לא אמרה גרררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר

RaZiK4

New member
הייתי בגמר../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

הלו הלו מה קורה פה??היה ברור שמויאל

ייקח!!!!! כ"כ שווה והביצוע שלו היה מושלם!!! נהנהנההההננהנהההה רק שימי נר על החלוווווןןןןןןן גם אני הייתי בטוחה שהראל סקעת ייקח.... אבל ראיתם..... מהפך!!!!!! לא בזבזתי הודעות לחינם:)::::: הראל מויאל השוווווווווווווהההה אבל מיקי לאון יותררר:)::

HaDaRoSh

New member
גמני ככה!!

אני אהבתי את שניהם אבל חשבתי ששסקעת יזכה כי הרבה אוהבים אותו ופתאום מהפך! הייתי המומה! אבל מגיע לו!!!

יאווווווווווווווווווו../images/Emo41.gif

אני שומעת את השיר... "שיז א-לאקי.." (יובל ומיה שרו את זה..) אני לא יודעת למה..אבל זה מזכיר לי את נתי..
אוףףףףף הוא לא מועמדדדדדדדדד

SimsY

New member
לכל הבכיינים כאן

אתם פשוט מצחיקים אותי, מה קרה הסקעת הדוחה הזה לא זכה (ובצדק) פתאום את התרברבויות תפסו תלונות על רמאות ? תבכו תבכו, יש לכם הרבה על מה.

למעלה